Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 1 287 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 79 981

Poloha

Obľúbený hotel Palumbo Reef Resort, ktorý sa skladá z niekoľkých trojposchodových viliek postavených v tradičnom miestnom štýle v tropickej záhrade ústiacej na širokú pláž, leží priamo na pláži medzi rybárskymi dedinkami Uroa a Kiwengwa na východnom pobreží Zanzibaru. Rybárska dedinka Uroa je dostupná menšiou prechádzkou. Letisko je cca 50 km vzdialené.

Vybavenie

Hotel disponuje impozantnou vstupnou halou formou otvoreného priestoru pod drevenou konštrukciou; krytou palmovým lístím v hlavnej budove s recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), lobby barom, hlavnou reštauráciou, ala carte reštauráciou s obsluhou, snack barom pri bazéne, plážovým nealko barom, obchodom so suvenírmi, minimarketom, menšiou spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom (za poplatok). V areáli sa nachádza bazén, slnečná terasa a snack pool bar - ležadlá, slnečníky sú zadarmo, osušky sú vydávajú oproti zálohe. Pre športové aktivity je stolný futbal a stolný tenis, šnorchlovanie, potápanie, rybárčenie či vodné športy na pláži.

Ubytovanie

V hoteli je 102 celkom komfortne zariadených izieb rozmiestnených do niekoľkých trojposchodových budov. Na výber je ubytovanie v štandardnej izbe, junior apartmáne a prezidentského apartmánu. Všetky izby sú vyzdobené v africkom štýle a sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC), manželskou posteľou s moskytiérou, stropným ventilátorom,klimatizáciou, trezorom, menším balkónom alebo terasou. Televizia je na vyžiadanie. Junior suity majú naviac obývaciu izbu s rozkladacou sedačkou.Prezidentský apartmán má obývaciu miestnosť s dvomi rozkladacími lôžkami a spálňu s vlastnou kúpeľňou.

Strava

Program All inclusive soft - 10:00- 22:00, zahŕňa raňajky, obedy a večereformou bufetu (po objednaní za príplatok možná večera v reštaurácii s obsluhou), neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov. Možno čerpať v miestach a časoch určených hotelom.

Služby

Hotel získava svojich klientov vďaka svojej polohe priamo na pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb. Zaisťuje občasné animačné programy a večerné zábavné show. Umožňuje celý rad aktivít ako napr. Stolný futbal, stolný tenis, biliard, plážový volejbal, aerobik, vodné pólo a vodné športy na pláži (za poplatok, napr. Windsurfing, vodné bicykle, kanoe, banán, katamarán, padák, vodný skúter). Zapríplatok si môžete objednať romantické večere pri sviečkach (jedná sa o čerstvo pripraveného homára), rovnako ako ochutnať miestne ovocie. Určite podniknite niektorý z ponúkaných fakultatívnych výletov.

Služby za poplatek

minibar, biliard, internet, centrum vodných športov na pláži

Pláž

Široká piesočnatá s jemným koralovým pieskom a s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hotelovom rezorte - ležadlá, slnečníky, matrace sú zdarma, osušky sa vydávajú oproti kauciu. Na pláži sa nachádza aj bar, ktorý v rámci all inclusive ponúka nealkoholické nápoje. Vďaka podmorskému piesočnému presypoch v mori priamo oproti hotelovej pláži je tu kúpanie bezpečné a príjemné. Aj v čase najväčšieho odlivu je možné dôjsť k línii mora po piesku, čo je v celej oblasti jedinečnou výhodou. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 50 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Tenis áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,1/5
Invia

Výborné (292 hodnotení)

Ubytovanie 4,2/5

Strava 4,1/5

Okolie 3,9/5

Cena 4,1/5

33. najlepšie hodnotený z 169 hotelov v Zanzibar

Anonym Február 2020

Dátum pobytu: 4.2. - 14.2.2020

Hodnotenie 5,0/5
Zanzibar je nádherný ostrov, který jsem celý procestovala s místními průvodci Jerrym a Ámosem, mluví česky, ukáží Vám možné i nemožné a hodně se s nimi...
Celkové hodnotenie

Zanzibar je nádherný ostrov, který jsem celý procestovala s místními průvodci Jerrym a Ámosem, mluví česky, ukáží Vám možné i nemožné a hodně se s nimi nasmějete. Během výletu oběd, nápoje a ovoce (krevety, langusty, ryby, kuře, mango, ananas, meloun, papája, banány.....)

Využijte jejich služeb a nevěřte tomu, že kdo si nekoupí výlet od delegátky hned cestou z letiště na hotel, tak žádný nemá.

Hodně Čechů potom litovalo, že už zaplatili zálohu dopředu. Jerry má pestrou nabídku výletů za mnohem nižší ceny. Byla to dovolená mých snů, která předčila mé očekávání, kam se určitě vrátím.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
v africkém duchu, skromné, ale vyhovující, vše čisté, pravidelný úklid a výměna ručníků

Strava
kuchaři milí, personál ochotný a usměvavý, hned Vám nalijí vodu, strava vynikající a pestrá, ryby, mořské plody, různě upravené a skvěle dochucené pokrmy, zeleninové saláty, zákusky a za mě nejlepší ovoce, které jsem kdy jedla, nikde žádné fronty, pohoda

Služby hotela
zaměstnanci hotelu jsou velmi příjemní, snaží se mluvit česky, osušky za vratnou zálohu 5USD. Každý večer byl nějaký program, přes den se o zábavu postarali animátoři

Pláž
překrásná, snažili se uklízet, chodila jsem plavat brzy ráno, voda perfektní, potom odliv, tak je vhodné vyjet na výlet, nebo s místními Masaji podniknout procházku na políčka, kde místní ženy pěstují řasy, ukáží Vám nádherné hvězdice a poví Vám spoustu zajímavostí, odpoledne příliv a úžasné koupání, kdy voda měla kolem 38 stupňů, neskutečná nádhera.

Na pláži si Vás též najde místní průvodce Jerry, tak neváhejte s ním objevit kus překrásné Afriky, opravdu to stojí za to. Domluvte si s ním též návštěvu školky a školy a nezapomeňte přibalit nějaké sladkosti, pastelky, sešity, budou Vám velice vděčni.

Adéla D. Apríl 2019

Dátum pobytu: 26.3. - 3.4.2019

Hodnotenie 5,0/5
Nejkrásnější ddovolená, plná zážitků z výletů.
Celkové hodnotenie

Nejkrásnější ddovolená, plná zážitků z výletů.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Mic hezký hotel, pokoje čisté uklizené.

Strava
Strava výborná.

Služby hotela
Personál hotelu usměvavý a příjemný. Všude uklizeno, spoustu květin a krásná výzdoba.

Pláž
Větší odlivy, ake vůbec to nevadilo. Moře krásně teplé a sem tam řasy.

Filtrovať recenzie

Lucia M. Marec 2020

Dátum pobytu: 7.3. - 18.3.2020

Hodnotenie 3,4/5
Keďže sme sa dostali do mimoriadnej situacie, ktorá bola spojená s výskytom koronavirusu sa nám cestovná kancelária otočila chrbtom. Boli sme sklamaní s riešením situácie odvozu domov. Všetci sa vyhovárali na všetkých. Cechom poskytli odlet do Prahy a nás nechali v neistote. Až po urgenciach z našej strany nás cestovná kancelária dostala domov.
Celkové hodnotenie

Keďže sme sa dostali do mimoriadnej situacie, ktorá bola spojená s výskytom koronavirusu sa nám cestovná kancelária otočila chrbtom. Boli sme sklamaní s riešením situácie odvozu domov. Všetci sa vyhovárali na všetkých. Cechom poskytli odlet do Prahy a nás nechali v neistote. Až po urgenciach z našej strany nás cestovná kancelária dostala domov.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 1,5/5

Cena 2,0/5

Ubytovanie
Celkovo ubytovanie hodnotíme dobre, izby boli čisté a vždy upratane.

Strava
Výborná, nie je čo vytknúť.

Služby hotela
Služby boli priemerné. Čašníci sa vôbec neponáhľajú majú cas. Trebalo dlhšie čakať pri pulte za plazovym barom. Nevedia si zapamätať dve veci naraz.

Pláž
Keďže v našom rezorte bol veľký príliv a odliv mohli sa lepšie starať o čistotu pláže pri odlive. Bolo tam veľmi veľa naplavenych rias.

Marta D. Marec 2020

Dátum pobytu: 7.3. - 18.3.2020

Hodnotenie 2,7/5
Celkový dojem zo Zanzibaru bol pozitívny až na cestu na Slovensko. Česká republika nás odmietla prijať na svojom letisku, tak sme museli zostať dva dni a dve noci v Dubaji. Všetky náklady sme si museli hradiť sami. Delegátka cest.kancelárie nás ani nesprevádzala na letisko a pritom vedela, že bude problém pri prebukovaní leteniek na inú leteckú spoločnosť. Starala sa iba o českých turistov, ktorý leteli...
Celkové hodnotenie

Celkový dojem zo Zanzibaru bol pozitívny až na cestu na Slovensko. Česká republika nás odmietla prijať na svojom letisku, tak sme museli zostať dva dni a dve noci v Dubaji. Všetky náklady sme si museli hradiť sami. Delegátka cest.kancelárie nás ani nesprevádzala na letisko a pritom vedela, že bude problém pri prebukovaní leteniek na inú leteckú spoločnosť. Starala sa iba o českých turistov, ktorý leteli domov podľa plánu.Ona odlietala s nimi späť do českej republiky. Pri zakúpení zájazdu bola prvá zmluva z odletom aj príletom do Bratislavy.

Ubytovanie 3,3/5

Strava 4,0/5

Okolie 1,5/5

Cena 1,5/5

Ubytovanie
Hotel v africkom štýle celkom čistý,personál úslužný.

Strava
Celkom dobrá, chýbali nám iba naše šunky a syry na raňajky, ináč dostatočný výber jedál.

Služby hotela
Celkom dobré, nevyhovovalo nám, že pri zaplatení all inclusive sme museli podpisovať prevzatie alkoholického nápoja podľa čísla izby,

Pláž
Pri prílive nebola žiadna, pri odlive špinavá, plná tráv.

Martina Karásková Marec 2020

Dátum pobytu: 25.2. - 7.3.2020

Hodnotenie 4,8/5
Tato dovolená byla zážitek, už na letišti jsme se seznámili s top delegátkou Renatou, která vše organizuje na 100% .Zánzibár nám ukázala ze všech stran, využily jsme i výletů a dostali jsme detailní informace o této zemi. Ně kdo rád využil místních mužů z pláže, kteří mají výlety o něco levnější, ale výklad Renaty byl opravdu úžasný, a okamžitě na ostrov Zánzibár máte jiný pohled. Opravdu doporučuji....
Celkové hodnotenie

Tato dovolená byla zážitek, už na letišti jsme se seznámili s top delegátkou Renatou, která vše organizuje na 100% .Zánzibár nám ukázala ze všech stran, využily jsme i výletů a dostali jsme detailní informace o této zemi. Ně kdo rád využil místních mužů z pláže, kteří mají výlety o něco levnější, ale výklad Renaty byl opravdu úžasný, a okamžitě na ostrov Zánzibár máte jiný pohled. Opravdu doporučuji. Je dobré si výlety vzít i s jídlem, byl to gurmánský zážitek, mořské plody všeho druhu.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytování bylo na tuto destinaci výborné, personál ochotný, všude čisto,pohodlné postele i dva polštáře, super

Strava
Strava zajímavá,výborné ovoce, ryby, italské těstoviny, usměvavý personál.

Služby hotela
Hotel jsme měli all inclusive bez alkoholu, v celém hotelu se neplatí vše se píše na pokoj a při odjezdu se vše zúčtuje.Po vyúčtování na konci pobytu jsme zjistili, že danou částku za příplatek za alkohol by jsme ani nevyčerpali, ale opravdu záleží na jedinci.Super je večeře na pláži,je placená , ale stojí určitě za to.

Pláž
Musíte počítat že je to oceán, každý den to bylo jinak, jiná teplota , jiná hladina vody, jiná barva, prostě jinak než zažíváte umoře.Každá fotka co vyfotíte je unikátní a na výstavu.

Andrea P. Marec 2020

Dátum pobytu: 13.2. - 26.2.2020

Hodnotenie 4,5/5
Výborné, doporučuji. Delegátce díky za pěkné výlety a vyčerpávající informace (absolvovali jsme celodenní výlet "Tradiční Zanzibar: město + koření" a celodenní výlet "Plavba do ráje - výlet lodí vč. šnorchlování") .
Celkové hodnotenie

Výborné, doporučuji. Delegátce díky za pěkné výlety a vyčerpávající informace (absolvovali jsme celodenní výlet "Tradiční Zanzibar: město + koření" a celodenní výlet "Plavba do ráje - výlet lodí vč. šnorchlování") .

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Pěkné, čisté, odpovídající africkému stylu.

Strava
Výborná, rozmanitá.

Služby hotela
Dostačující.

Pláž
Nádherná, čistá a teplá voda. Při odlivu pěkné procházky po dně oceánu.

Eva N. Marec 2020

Dátum pobytu: 3.12. - 16.12.2019

Hodnotenie 3,5/5
Domů jsme si vezli ananas a mango - nedoporučuji. Je to skvělé ovoce, jiné než v Česku, ale raději ho snězte v Zanzibaru. Kufry letištním personálem dostávají hodně zabrat, - doporučuji je zabalit na cestu tam i zpět strečkou. Ovoce se rozmačkalo (všem) a navíc mohou na hranicích dělat problémy. Celkově letiště v Zanzibaru je obrovský problém, chaos, naschvály personálu k turistům... Rozhodně zapomeňte,...
Celkové hodnotenie

Domů jsme si vezli ananas a mango - nedoporučuji. Je to skvělé ovoce, jiné než v Česku, ale raději ho snězte v Zanzibaru. Kufry letištním personálem dostávají hodně zabrat, - doporučuji je zabalit na cestu tam i zpět strečkou. Ovoce se rozmačkalo (všem) a navíc mohou na hranicích dělat problémy. Celkově letiště v Zanzibaru je obrovský problém, chaos, naschvály personálu k turistům... Rozhodně zapomeňte, že budete sedět v párech, jak spolu cestujete, vedle sebe. Cestou zpět všichni seděli odděleně a personál řekl, že pokud chceme sedět vedle sebe, musíme si slušně připlatit. Při příletu nebudete vědět, ke kterému okénku pro vízum a zřejmě si 1x vystojíte špatnou řadu. Pozor - jiné okénko je pro platbu kartou a jiné pro platbu v hotovosti. Klimatizace nefungovala a koupit vodu byl obrovský problém. Tam i zpět. A v obou případech jsme na letišti čekali 3 hodiny!

Každopádně se připravte na to, že pořád každý bude očekávat nějaký ten dolar. Nevidím důvod, pořád někomu dávat jen tak peníze. Proto my dávali dolar jen tomu, u koho jsme si mysleli, že si to svým chováním zasloužil. Moc rádi jsme po vystoupení bokem dali nějaký ten dolar artistické skupině, která jeden večerní program ukázala díky své síle a mrštnosti opravdu nevídanou podívanou.

Všude mimo resort z vás (z turistů) budou chtít tahat peníze. Za všechno i za nic. I ceny nasazují na začátku velmi vysoko a smlouvají. Obchodování a smlouvání je jejich skoro jedinou obživou. Jen pro zajímavost. Plat učitelky nepřesahuje 50 dolarů měsíčně a plat policie je po vojákovi brán jako nejvyšší plat v zemi a ti berou 200 dolarů, plus 50 dolarů na hygienu. Tak tolik pro představu, jestli je pro ně 5 dolarů nebo 1 dolar moc nebo málo.... A ještě poslední věc - nechtějí (jsou nešťastní z takového bakšiše) kovové eura, banka jim je nerozmění na jejich měnu. Proto jsou nejlepší jednodolarovky.

Dětem dovezte sešity, pastelky a pod., nebo i bonbony. Nekrmte je jídlem z hotelů :(.

Kromě želv na ostrově a opic v parku s nějakou faunou moc nepočítejte.

Ubytovanie 3,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 3,0/5

Ubytovanie
Pěkné, jednoduché a čisté. Ale lednička na pokoji chybí. Což vidím jako obrovské mínus. Také dodávají vodu v malých plastových lahvích, ale na pokoji je vždy teplá. Není ji kde zchladit. Problém je, že když ji necháte na pokoji prázdnou, nebo poloprázdnou, že si do ni později načerpáte vodu na výlet, nebo k lehátku, uklizečky je vyhodí. Nám se stalo, že vyhodila i 2 deci slivovice, kterou jsme měli v dovezené plastové láhvi :(.

Postele mají moskytiéru, s klimatizací a větrákem nebyl problém. Pokoje mají balkon, prima na sušení prádla, ale příliš dobře neschne, je zde dost vysoká vzdušná vlhkost. Určitě s sebou vemte min. 2 plavky.

Strava
S jídlem jsme byli velmi spokojeni, zejména s večeřemi. Snídaně se vám budou už po pěti dnech zdát fádní. Není zde salám, ani sýr. Základem jsou vajíčka na různé způsoby, palačinky, fazole, buchty či placky, ovoce, jogurt. Ovšem úplně šílená je doba pro výdej večeře. Večeře, kterou si určitě nebudete nechat chtít žádnou ujít - jsou rozmanité, občas i s programem, se vydává až od 19,30 a to se tam nahrne samozřejmě největší počet lidí.

Mega obří problém je alkohol. V ceně zpravidla alkohol není, ani víno, ani pivo. Pokud chcete alkohol, musíte si ho připlatit (v cestovce) za cca 5000 Kč za osobu. Když jedete dva, a třeba jeden téměř nepije alkohol, nemůžete mít příplatek za alkohol jen pro jednu osobu, ale musíte mít zaplaceno oba. Pokud si toto nepřiplatíte, můžete si kupovat alkohol sami na místě. Píší si čísla pokoje, vy podepíšete a dostanete lístek, a na konci pobytu vše najednou zaplatíte u recepce.

My si nepřipláceli alkohol a pili to, na co jsme měli chuť, ale ne zrovna ve velkém množství. Na konci pobytu jsme platili 4.500 Kč. Vše nebylo zrovna nejlevnější, láhev vína kolem 300 Kč, pivo kolem 70 kč, míchaný drink (aperol spritz, piňa colada apod.) kolem 150 Kč.... No opíjecí dovolená to zrovna nebyla :).

Každopádně byly tam i tací (asi 4 z 12), kteří měli zaplacený alkohol. Ale pozor. Nevztahovalo se to skoro na žádný alkohol, jen místní, jen na 3 piva ze 6 druhů a na jeden druh bílého vína a jeden druh červeného vína (ale nebylo špatné). Takže propít ve dvou víc jak 10 tisíc Kč není žádná sranda, pokud denně nevypijete větší množství piv (v tom horku těžko) nebo několik litrů vína denně. A další omezení - alkohol v ceně nalívají jen do 22 hodin. Pak už si ho musí všichni platit, i ti, co ho mají zaplacený a all !!! Větší množství vám před 22 hodinou nedají, protože "byste to mohli dát někomu jinému". Zároveň, když je oběd od 19,30 a od 21,30 je večerní program, nemáte skoro kdy pít :))). Po této stránce se mi dovolená zdála velmi omezující ze strany hotelu!.

Služby hotela
Jak jsem psala výše, nelíbí se mi strategie hotelu ohledně alkoholu. Také nedostanete žádný potravinový balíček, když jedete na výlet, a to ani když jedete s delegátkou! A to si nesmíte ani sami z restaurace něco s sebou vzít.

Personál byl velmi milý a bezproblémový. I když pro někoho možná na první dojem jsou "strašidelní" na druhý dojem je většina z nich moc milá.

Pláž
Opravdu obrovský několikasetmetrový příliv a odliv. Je to podle měsíce, některý dny menší, jiné dny větší (stupňuje se to den ode dne a v jinou hodinu).

Pláž se snaží hotel uklízet, ale je zde velmi velké množství řas, které se vozí za hotel a celkem smrdí. Voda má opravdu kolem minimálně 32°C, někdy mi přišla i teplejší než vzduch (byli jsme v listopadu). Přepadly nás občas i výrazné přeháňky, ale déšť je teplý a v tom teple...Není člověkovi zima, spíš to množství vody nás na takovou zemi překvapilo. Ale v Zanzibaru je hodně "zeleno", tudíž je jasné, že to musí být z nebe zaléváno.

My v moři u pláže neměli ani ryby ani ježky. Na šnorchlování musíte lodí na može. Vodě u pláže díky řasám, bílému písku, přílivu a teplé vodě jsme říkali "koprovka".

Pláž zde nepatří z mého pohledu díky řasám k nejpěknějším (s Ámosem si zajeďte na krásné pláže, v Zanzibaru opravdu jsou), ale na vykoupání a v moři prima. Bazén u hotelu je chladnější než moře, což ve vedru určitě nevadí, čistý a dostatečně velký.

Lehátek je zde dostatek, matrace nosí personál k lehátku, kde se postavíte.

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 29 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 25 °C

 • Pondelok 32 °C v noci 24 °C

 • Utorok 32 °C v noci 25 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December