Ibis London City

Veľká Británia, Londýn

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 230287932

Popis hotelu

Hotel ibis London City - Shoreditch se nachází jen 20 metrů od stanice metra Aldgate East London a nabízí moderní klimatizované pokoje. Na vlakové nádraží a stanici metra Liverpool Street dojdete pěšky za 10 minut. Hotel ibis London City - Shoreditch stojí v srdci londýnské City, pouhých 15 minut chůze od katedrály sv. Pavla. Do pulzující čtvrti South Bank, ke galerii Tate Modern a k Shakespearovu divadlu Globe lze dojít během 20 minut.

Popis destinace a hotelu

Barevné pokoje v hotelu Ibis London City - Shoreditch mají vlastní koupelnu s toaletou a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. K dispozici je v nich také satelitní TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi je dostupné v celém hotelu zdarma. Ve stylové restauraci Fogg's se podávají jídla a vína z celého světa. Do útulného baru lze zajít na občerstvení a kontinentální snídani. Lehká teplá jídla jsou k dispozici 24 hodin denně.

Program zájezdu

První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Londýn - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.


Informácie o hoteli

Organizujúca CK

TOPRAGUE, spol. s r.o IČO: 26768925

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Jiří, špecialista predaja

Destinácia

Doprava letecky

01:15 h

Popis

Londýn je miesto, kde sa strtáva hisorická minulosť a žijúca súčastnosť. Zmes histórie, prelomovej architektúry a kultúry vytvorila úchvatné a neutále sa vyvíjajúce mesto. Nemôžeme byť prekvapený, že sa hlavné mesto Británie stalo Mekkou návštevníkov a úžasným miestom na život. Je tu skutočne niečo, čo osloví každého, nech sú jeho záujmy akékoľvek, Londýn ich uspokojí. Prídte a zistite sami, čo všetko vám môže ponúknuť. ..nekonečno galérií, múzeí a možnosti zábavy. Táto živá metropola zahŕňa rozličné kultúry svojich obyvateľov, ktoré sa navonok prejavujú v kychni , obchodoch, hdube a celom rade festivalov. Nachádzajú sa tu štyri pamätníky svetového dedičstva - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a Kew Garden. V londýne je 3800 krčmičiek, tj. 9% z celého územia Spojeného kráľovstva. A pokiaľ hľadáte skvelé miesto na nákupy, rozhodne sa vydajte na Oxford Street, kde na Vás čaká jedn obchod vedľa druhého.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 17 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December