Zájazd do

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet)

Hodnotenie: 4/5

Turecko, Turecká riviéra, Okurcalar

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet)

miesto:
Tento prímorský rezort sa nachádza v centre mesta Okurcalar.

Zariadenie:
Ubytovanie s výťahom má 421 izieb. Priateľský personál na recepcii v priestoroch recepcie vám rád poradí a pomôže. Služby ako úschovňa batožiny a trezor prispievajú k pohodlnému pobytu. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Zariadenie má bezbariérové vybavenie. Okrem supermarketu sú tu aj ďalšie obchody. Súčasťou areálu rezortu je krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou ubytovania je aj herňa. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku rezortu. Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba, služba budenia, práčovňa, kaderníctvo a práčovňa na mince.

Ubytovanie:
V izbách je klimatizácia a kúrenie. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je aj trezor a minibar. K štandardnému vybaveniu patrí aj zariadenie na prípravu čaju/kávy. Telefón, satelitná TV a WiFi zaisťujú optimálny komfort. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a telefón. Ako špeciálne vybavenie v kúpeľniach sú hosťom ponúkané kozmetické potreby. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Ubytovanie ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú 3 reštaurácie, jedáleň, kaviareň a bar a osviežujúce nápoje v plážovom bare sa postarajú o príjemné chvíle. Je možné si objednať all inclusive špeciál. Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii pre malých aj veľkých chutí. K dispozícii sú aj špeciálne položky menu vrátane vegetariánskych jedál. Ubytovanie poskytuje aj občerstvenie. Vynikajúci kuchári pripravujú lahodné špeciality počas show cooking. Rezort ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Šport/zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj detský plavecký areál. Čistý hlboký relax vo vírivke, zábava na tobogáne a osviežujúce nápoje v bare pri bazéne – hostia zažijú, aká rozmanitá môže byť vodná zábava. Ležadlá pod slnečníkmi na slnečnej terase pozývajú k odpočinku. Rezort ponúka rozsiahly vonkajší športový program vrátane tenisu, plážového volejbalu, volejbalu, basketbalu a lukostreľby. Milovníci vodných športov si prídu na svoje aj pri vodnom lyžovaní, windsurfingu, vodnom skútri, vodnom bicykli, banánovom člne, vodnom aerobiku a aqua fitness. Ubytovanie ponúka celý rad indoorových športových aktivít, ako je posilňovňa, stolný tenis, šípky, joga, gymnastika a aerobik a za poplatok biliard. Rezort má wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom, hammamom, kozmetickým salónom a ajurvédskymi procedúrami. Platené: masáže. Mini klub, mini diskotéka, diskotéka a nočný klub zaisťujú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Vstupné požiadavky do Turecka:
Nemeckí občania (vrátane maloletých) vyžadujú   Pre vstup do Turecka a pobyty do 90 dní občiansky preukaz, pas alebo dočasný pas. Deti do 12 rokov môžu do krajiny vstúpiť aj s platným detským pasom (od 10 rokov s fotografiou a uvedením národnosti „nemecká“). Vstup nie je možný s cestovným preukazom vydaným spolkovou políciou v prípade núdze ako náhrada za pas alebo dočasný občiansky preukaz.

Pasy musia mať aspoň jednu voľnú stranu, keďže pasy sú pri vstupe opečiatkované vstupnou pečiatkou a dátumom. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné orgány vstupný doklad, ktorý si treba starostlivo uschovať, pretože ho treba pri odchode z krajiny opäť predložiť.

V prípade maloletých, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou formulár súhlasu podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Na opätovný vstup do Nemecka potrebujú deti, ktoré majú nemecké aj turecké občianstvo, nemecký pas alebo občiansky preukaz, o ktoré je potrebné pred odchodom požiadať príslušný nemecký úrad, alebo v prípade potreby platný detský pas.

Občania iných krajín by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na Veľvyslanectve Tureckej republiky v Berlíne alebo na ich príslušnom konzuláte.

Zdroj: Federálne ministerstvo zahraničných vecí/Turecko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)

Tipy:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Tipy:
Upozorňujeme, že u všetkých hostí z krajín mimo EÚ s „rezerváciami iba v hoteli“ v destinácii môžu nastať problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Lage:
Dieses Resort liegt direkt am Strand, in zentraler Lage in Okurcalar.

Ausstattung:
Die Unterbringung mit einem Aufzug verfügt über 421 Zimmer. An der Rezeption im Empfangsbereich steht das freundliche Personal mit Rat und Tat zur Seite. Serviceleistungen wie eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe tragen zu einem komfortablen Aufenthalt bei. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen verfügbar. Die Anlage verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Neben einem Supermarkt sind weitere Geschäfte zu finden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Resorts. Zur weiteren Einrichtung der Unterbringung zählt ein Spielzimmer. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz des Resorts abstellen. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Weckdienst, ein Wäscheservice, ein Friseur und eine Münzwäscherei.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine Heizung. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Es sind separate Schlafzimmer vorhanden. Auch Baby- und Zustellbetten können zur Verfügung gestellt werden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Für optimalen Komfort sorgen ein Telefon, Sat-TV und WiFi. Im Badezimmer, mit einer Dusche und einer Badewanne ausgestattet, stehen für die Gäste ein Haartrockner und ein Telefon bereit. Als besondere Annehmlichkeit in den Badezimmern bieten sich den Gästen Kosmetikartikel. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Die Unterbringung bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen 3 Restaurants, einen Speiseraum, ein Café und eine Bar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Es kann All-Inclusive-Spezial gebucht werden. Für den kleinen sowie großen Hunger stehen Frühstück, Mittagessen und Abendessen zur Verfügung. Auch besondere Speisen sind erhältlich, darunter vegetarische Gerichte. Darüber hinaus stellt die Unterbringung Snacks bereit. Die hervorragenden Köche bereiten beim Showcooking köstliche Spezialitäten zu. Das Resort führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Sport/Unterhaltung:
Neben Innen- und Außenpools gibt es einen Kinderbadebereich. Pure Tiefenentspannung im Whirlpool, Vergnügen auf der Wasserrutsche und erfrischende Getränke an der Poolbar – die Gäste werden erleben, wie abwechslungsreich der Wasserspaß sein kann. Zur Erholung laden Liegestühle unter Sonnenschirmen auf der Sonnenterrasse ein. Das Resort bietet ein umfangreiches Outdoor-Sportprogramm mit Tennis, Beachvolleyball, Volleyball, Basketball und Bogenschießen. Mit Wasserskifahren, Windsurfen, Jetskifahren, Tretbootfahren, Bananenbootfahren, Wasseraerobic und Aqua-Fitness kommen auch Wassersportfreunde auf ihre Kosten. Die Unterbringung bietet eine Vielzahl an Möglichkeiten zur sportlichen Aktivität im Indoor-Bereich, wie etwa ein Fitnessstudio, Tischtennis, Darts, Yoga, Gymnastik und Aerobic sowie gebührenpflichtig Billard. Das Resort verfügt über einen Wellnessbereich mit einem Spa, einer Sauna, einem Dampfbad, einem Hammam, einem Schönheitssalon und Ayurveda-Anwendungen. Kostenpflichtig: Massage-Anwendungen. Ein Miniclub, eine Minidisco, eine Disco und ein Nachtclub sorgen für besten Freizeitspaß.

Einreisebestimmungen für die Türkei:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die Türkei und Aufenthalte bis zu 90 Tagen einen Personalausweis, Reisepass oder vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „deutsch“) einreisen. Nicht möglich ist die Einreise mit mit einem von der Bundespolizei für Notfälle ausgestellten Reiseausweis als Passersatz oder einem vorläufigen Personalausweis.

Reisepässe müssen noch über mindestens eine freie Seite verfügen, da die Pässe bei Einreise mit einem Einreisestempel samt Datum versehen werden.  Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches sorgfältig aufzubewahren ist, da es bei der  Ausreise wieder vorgelegt werden muss. 

Für Minderjährige, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebene Einverständniserklärung mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Kinder, die sowohl die deutsche als auch die türkische Staatsangehörigkeit besitzen, benötigen zur Wiedereinreise nach Deutschland einen deutschen Reisepass oder Personalausweis, der vor Abreise bei der zuständigen deutschen Behörde beantragt werden muss, oder ggf. einen gültigen Kinderreisepass.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei der Botschaft der Republik Türkei in Berlin oder  ihrem zuständigen Konsulat.

Quelle: Auswärtiges Amt/Türkei: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 90 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Tobogány Tobogány áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Výborné (na základe 36 hodnotení)

Hodnotenie 4,5 / 5

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

27. najlepšie hodnotený z 213 hotelov v Turecká riviéra

Piotr P.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 29.6. - 5.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

Pobyt velmi vydařený, bohužel časy příjezdů a odjezdů ho dost výrazně zkrátily - v hotelu jsme se ubytovali v neděli večer (pobyt rezervován od soboty) a návrat byl v pátek v 1.15 - pobyt rezervován do pátku. Těžko pořadateli něco vytknout, ale vyplatí se s tím při plánování cesty počítat.

Pobyt velmi vydařený, bohužel časy příjezdů a odjezdů ho dost výrazně zkrátily - v hotelu jsme se ubytovali v neděli večer (pobyt rezervován od soboty) a návrat byl v pátek v 1.15 - pobyt rezervován do pátku. Těžko pořadateli něco vytknout, ale vyplatí se s tím při plánování cesty počítat.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Hotel byl čistý a naštěstí i přes negativní recenze se žádná neukázala jako pravdivá. Bazény čisté, jídlo chutné a velký výběr. Byli Rusové, ale nikoho neurazili. Areál hotelu je velmi rozlehlý s udržovanou zelení, takže je to příjemné místo na procházky. Bohužel díky tomu, že moje rodina ráda spí, jsme prohráli každý den boj o lehátka hned u hlavního bazénu - to je osud. Využili jsme lehátka u bazénu s vlnami.

Strava
Jídla byla chutná, pestrá, spousta místních pochutin a ryb, což byla velká výhoda. Dejte dětem hranolky k snídani, obědu i večeři každý den – pokud má dítě chuť jako francouzský pes, bude spokojené.

Služby hotela
Pokoje jsou denně uklízeny a bezplatný minibar je denně doplňován. V hotelu jsou lednice s vodou. Večírky pro děti jsou celkem fajn, ale nám (dospělým) se líbily víc než jim, ale tohle není objektivní recenzent, protože moje děti jsou strnulé a obecně se jim to moc nelíbí. Diskotéky pro dospěláky jsou docela fajn, protože jsou pod širým nebem a mají neomezený počet drinků, takže když někdo není dobrý v tanci, tak to se správnou dávkou zvládne????

Pláž
Neexistuje žádná pláž jako taková, protože hotel se nachází ve svahu. Pro lenochy je tu výtah, který vás vyveze na molo s lehátky a rozsypaným pískem. Z mola je přímý vstup do moře. Vodu jsem netestoval - plaval jsem v bazénech.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Karina P.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.6. - 1.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

jsem šťastný

jsem šťastný

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj je velký, prostorný, útulný a dobře vybavený

Strava
Jídlo bylo velmi chutné a bohaté

Služby hotela
bezvýhradně

Pláž
blízká dostupnost, čistá pláž, lehátka a slunečníky k dispozici

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Piotr P.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 29.6. - 5.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

Pobyt velmi vydařený, bohužel časy příjezdů a odjezdů ho dost výrazně zkrátily - v hotelu jsme se ubytovali v neděli večer (pobyt rezervován od soboty) a návrat byl v pátek v 1.15 - pobyt rezervován do pátku. Těžko pořadateli něco vytknout, ale vyplatí se s tím při plánování cesty počítat.

Pobyt velmi vydařený, bohužel časy příjezdů a odjezdů ho dost výrazně zkrátily - v hotelu jsme se ubytovali v neděli večer (pobyt rezervován od soboty) a návrat byl v pátek v 1.15 - pobyt rezervován do pátku. Těžko pořadateli něco vytknout, ale vyplatí se s tím při plánování cesty počítat.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Hotel byl čistý a naštěstí i přes negativní recenze se žádná neukázala jako pravdivá. Bazény čisté, jídlo chutné a velký výběr. Byli Rusové, ale nikoho neurazili. Areál hotelu je velmi rozlehlý s udržovanou zelení, takže je to příjemné místo na procházky. Bohužel díky tomu, že moje rodina ráda spí, jsme prohráli každý den boj o lehátka hned u hlavního bazénu - to je osud. Využili jsme lehátka u bazénu s vlnami.

Strava
Jídla byla chutná, pestrá, spousta místních pochutin a ryb, což byla velká výhoda. Dejte dětem hranolky k snídani, obědu i večeři každý den – pokud má dítě chuť jako francouzský pes, bude spokojené.

Služby hotela
Pokoje jsou denně uklízeny a bezplatný minibar je denně doplňován. V hotelu jsou lednice s vodou. Večírky pro děti jsou celkem fajn, ale nám (dospělým) se líbily víc než jim, ale tohle není objektivní recenzent, protože moje děti jsou strnulé a obecně se jim to moc nelíbí. Diskotéky pro dospěláky jsou docela fajn, protože jsou pod širým nebem a mají neomezený počet drinků, takže když někdo není dobrý v tanci, tak to se správnou dávkou zvládne????

Pláž
Neexistuje žádná pláž jako taková, protože hotel se nachází ve svahu. Pro lenochy je tu výtah, který vás vyveze na molo s lehátky a rozsypaným pískem. Z mola je přímý vstup do moře. Vodu jsem netestoval - plaval jsem v bazénech.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Karina P.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.6. - 1.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

jsem šťastný

jsem šťastný

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj je velký, prostorný, útulný a dobře vybavený

Strava
Jídlo bylo velmi chutné a bohaté

Služby hotela
bezvýhradně

Pláž
blízká dostupnost, čistá pláž, lehátka a slunečníky k dispozici

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Anna M.

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 21.6. - 26.6.2024 Hodnotené: Júl 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

Skvělé místo, skvělé jídlo, skvělé služby

Skvělé místo, skvělé jídlo, skvělé služby

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Pokoj byl čistý, každý den uklízen, lednička pravidelně zásobena, klimatizace a čistá koupelna

Strava
Chutná a rozmanitá jídla, spousta zeleniny a ovoce, pizza vyrobená na místě, teplá jídla připravovaná denně na grilu, tak čerstvá

Služby hotela
Každý den animace, nebyl problém s lehátky, večer byla zábava v podobě vystoupení

Pláž
Pláž byla v pořádku, ale člověk hned sjel do hloubky asi 3 metrů, takže pro lidi s malými dětmi nebo pro ty, kteří neuměli plavat, nebyla žádná možnost, pokud na sobě neměli záchranné vesty.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 30.5. - 6.6.2024 Hodnotené: Jún 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

Bylo to skvělé. Hotel pro rodiny s dětmi (kvůli mnoha animacím), ale i pro páry, které hledají oddech a mohou se schovat u nekonečného bazénu v 6. patře pouze pro dospělé.

Bylo to skvělé. Hotel pro rodiny s dětmi (kvůli mnoha animacím), ale i pro páry, které hledají oddech a mohou se schovat u nekonečného bazénu v 6. patře pouze pro dospělé.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Skvělé, pohodlné postele. Nádherný výhled. Obecně čisté, ale naštvalo nás, když nám někdo ukradl elektrickou kartu.

Strava
Chutné, ale pestřejší, se objevily jen pár dní po příjezdu.

Služby hotela
Super velké zařízení, spousta atrakcí, skvělé lázně a lázně. Stojí za to využít rituál hammam.

Pláž
Nedostatek. Z mola jdete dolů k vodě

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Tomasz B.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 1.6. - 8.6.2024 Hodnotené: Jún 2024

A Good Life Utopia Family Resort (ex. Water Planet) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Turecká riviéra

Moc pěkná dovolená. Hotel splnil očekávání na 100%. Několik bazénů a aquapark v areálu hotelu. Velmi dobré jídlo.

Moc pěkná dovolená. Hotel splnil očekávání na 100%. Několik bazénů a aquapark v areálu hotelu. Velmi dobré jídlo.

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Pokoje jsou malé, ale dostačující, každý den uklízeno. Klimatizace, poměrně velký balkon.

Strava
Pestrá, chutná jídla. Dobré a rozmanité nápoje. Mini bar v ceně, zásobený vodou a nápoji. Bar u bazénu, pláž. Občerstvení v podobě salátů, hamburgerů a hranolků. Zmrzlina, mražené nápoje, ledová káva atd.

Služby hotela
Mini bar je denně doplňován vodou a nápoji. Pokoje denně uklízeny, ručníky vyměněny.

Pláž
Vzhledem k tomu, že se hotel nachází v dosti prudkém svahu, není zde klasická pláž. Přístup na umělou hotelovou pláž výtahem. Upravená pláž má písek, lehátka a slunečníky. Sestup do moře po žebříku.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

02:30 h

Popis

Turecká riviéra sa rozprestiera na pobreží Stredozemného mora medzi mestami Antalya, Side a Alanya. Čo sa turistického ruchu týka, je najnavštevovanejšou a najobľúbenejšou oblasťou v zemi. Pohorie Taurus, ktoré sa vinie paralelne k pobrežiu Stredozemného mora, ho chráni pred nepriaznivým počasím. Letná sezóna trvá od začiatku mája do konca októbra, počasie je tu stále s teplotami okolo 35°C. Táto časť Stredozemného mora patrí k najteplejším, a zároveň najslanším, pobrežie je lemované pásmom piesočných a okruhliakových pláží. Turecká riviéra ponúka možnosť prežitia nádhernej dovolenky pri mori, pritom sa zoznámiť s odlišnou orientálnou kultúrou a prezrieť si množstvo antických pamiatok.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 90 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 27 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať