Gardenia (Ivrea)

Taliansko, Piemonte

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Gardenia (Ivrea)

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Vybavení

Hotel pochází z roku 1989. Objekt hostům nabízí celkem 38 pokojů. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také TV místnost a knihovna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti (zdarma). Objekt nabízí transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo. V konferenčním sálu lze pořádat konference, přednášky a jednání.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout, vana a bidet. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Strava

Lze objednat nocleh se snídaní. Lze si objednat snídaně.

Služby

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hosté mohou odpočívat na terase. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, golf, fitness studio a aerobik. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Zvláštnosti

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, JCB a MasterCard.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Golf áno
 • Fitness áno

Organizujúca CK

DER Touristik Deutschland GmbH

Zahraničná cestovná kancelária

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nicole, špecialista predaja

Destinácia

Popis

Taliansky región Piemonte leží v severozápadnom cípe zeme na hraniciach s Francúzskom. V jeho okrajových častiach sa dvíhajú Alpy a Apeniny, zatiaľ čo stred tvorí úrodná Pádska nížina s vinicami a rozľahlými pastvinami. Územie bolo osídlené už v neolitu, ale významné stopy po sebe zanechali Rimania, Longobardi, Habsburkové a Francúzi. Centrum kultúrneho a spoločenského diania je hlavné mesto Turín.

Prírodné bohatství

Prihraničné reťazce Alp s vrcholkami presahujúce 3000 metrov nad morom celoročne vítajú vysokohorských turistov. Pri dobrodružných prechodoch hlbokých priesmykov tuhne krv v žilách a pokoriteľom niektorých tisícoviek sa zatají dych pri pohľade na majestátne horské scenárie. Do južnej časti regiónu Piemonte zasahujú o niečo nižšie Apeniny s radou jazier a rozvinutou sieťou peších a cykloturistických chodníkov. Nenechajte si ujsť návštevu ľadovcového jazera Lago Maggiore, kde sa sústreďujú letné aktivity a vodné športy. S deťmi sa vydajte výletnú plavbu parníkom a objavte ostrov Isole di Brissao s botanickou záhradou. O niečo málo známejší Lago d´Orta lemujú romantické rybárske dedinky s malebnými kostolíkmi a prístavmi.

Mestá a Kultúra

Centrum regiónu tvorí miliónové mesto Turín, sídlo obchodu, priemyslu, kultúry a nákupov. Pozrite si bývalé kráľovské sídlo Palazzo Reale a jeho záhrady, hrad Palazzo Madama s múzeom starého umenia, ulicu plnú butikov Via Roma, námestie Piazza S. Carlo lemované domny s arkádami, barokovú budovu Palazzo dell´Academia delle Scienze so zbierkami egypského umenia, radnicu Palazzo di Citta, či dominantu Turína vežu Mole Antonelliana. Za zábavou sa vydajte na nábrežie rieky Pád s radou barov, hospôd a reštaurácii. K častným výletným cieľom patrí hrad Anglié, pevnosť Fenestrelle Fortress, štadión futbalového klubu Juventus, pútnické miesto Sacro Monte ve Varallo alebo Villa Taranto vo Verbanii.

Špeciality a gastronómia

Piemonte je v prvom rade preslávané výrobou kvalitných vín s hrozna, ktorý dozrieva na slnečných svahoch Pádskej nížiny. Nezabudnuteľný gastronimický zážitok si odnesiete z ochutnávky bielych hľuzoviek z mesta Alba, lieskových orieškovz Cortemilia, syra z mesta Tovada a húb z údolia Val di Susa. Miestnou špecialitou il brasato al barolo (hovädzie so zelerom, mrkvou a cibuľou varené vo víne Baralo) žiadajte vo vybraných reštauráciach. Milovníci sladkostí sa určite zastavia v obchode s čokoládou, kde sa jej história píše od 16.storočia, kde Emanuele Filiberto zo Savojska priviezol recept na výrobu čokolády. Čokoláda z Piemonte sa s kvalitou vyrovná belgickej a švajčiarskej konkurencii a je vyhlásená po celom Taliansku.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 20 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December