apartmán CIRCEO (San Felice Circeo)

Taliansko, Lazio

Viac o hoteli

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 222325285

Popis letoviska

Přímořské historické městečko San Felice Circeo leží na mysu Circeo v jižní části regionu Lazio. San Felice Circeo kromě moře, koupání a krásné přírody nabízí také možnost výletů do okolí za kulturou a historií. Výborné spojení s Římem i Neapolí (autem, autobusem či vlakem, který jezdí každou hodinu z nádraží vzdáleného od Circea cca 15 km), Capri, Ischia atd. Je zde možnost využít i služeb česky mluvícího průvodce. Další atrakcí je turistický přístav, odkud odjíždí pravidelný trajekt na Pontinské ostrovy (Ponza, Ventotene, Palmarola a Zannone). Circeo je elegantní letovisko, ve kterém si postavili vily bohatí Římané a kde v létě lze vidět známé římské herce a další VIP. V nedaleké Sabaudii (10 km) lze navštívit např. vykopávky staré římské vily z období římského císařství. Celé okolí letoviska patří do Národního přírodního parku Circeo. K moři lze využít veřejnou dopravu.

Popis objektu

Apartmány CIRCEO (via Roma) se nachází v rodinném domě, který je od centra letoviska vzdálen cca 200 m a od pláže 850 m (dostupná autobusovou dopravou). Jedná se o 3 apartmány, z nichž jeden (typ T) je umístěn v přízemí s přímým vstupem do privátní zahrady, druhý apartmán je v 1. patře (typ 1) a disponuje menší terasou s částečným výhledem na moře a posezením s privátní zahradě. Třetí apartmán je ve 2. patře s panoramatickou terasou s výhledem na moře a na historické centrum městečka. Apartmány byly zrekonstruovány v roce 2019, jsou moderně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení (typ 1 dvojí), TV, klimatizaci (pouze typ 2), mikrovlnnou troubu (pouze T), pračku (typ 1 a 2) a venkovní posezení. Parkování je u domu na uzavřeném oploceném pozemku. S majiteli apartmánů se domluvíte česky.

, Slevy a zvláštní nabídky

7=6 v období 27.06. do 29.08. při objednávce do 28.02.

Pláž

privátní pláže za poplatek cca 15-20 € na den

Vzdálenost od

pláže dostupná autobusovou dopravou 850 m, historického centra 200 m

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Vybavení objektu

ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

zahrada, oplocený areál

Ubytování

apartmán, T bilo 3/4 -

ložnice s manželskou postelí obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem (3. a 4. lůžko je vhodné pouze pro děti)

(max. 4 osoby, počet ložnic 1)
plocha 60 m², přízemí, zahrádka, s přímým vstupem z apartmánu, výhled na moře, moderní vybavení, bez patrových postelí, lednice, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán, 1 trilo 5 -

2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s jedním lůžkem, jídelna, kuchyňka

(max. 5 osob, počet ložnic 2)
plocha 100 m², 1., patro, zahrádka, za domem, terasa, vstup z ložnice, výhled na moře, částečný, moderní vybavení, bez patrových postelí, lednice, pračka, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
apartmán, 2 trilo 5 -

ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem

(max. 5 osob, počet ložnic 2)
plocha 100 m², 2., patro, terasa, prostorná terasa (30 m²), panoramatický výhled, výhled na historické centrum, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, lednice, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 850 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m
 • Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno

Organizujúca CK

AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o. IČO: 60697903

Načítam

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,9/5
Invia

Fantastické (2 hodnotení)

Ubytovanie 4,8/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

1. najlepšie hodnotený z 186 hotelov v Lazio

Anonym August 2017

Hodnotenie 4,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,8/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym August 2017

Hodnotenie 4,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,8/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nikola, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

PopisLazio
Lazio je kraj medzi Apeninami a Tyrhénským morom. Oblasť, kde nájdeme hory, sopečné jezerá, rokliny, olivové háje i vinice. Kraj dostal názov podľa kmeňa Latínov, ktorí tu žili pred rozkvetom Ríma. Lazio ponúka nielen bohaté archeologické náleziská, ale i v zime možnosť lyžovania a v lete možnosť vodných radovániek, v jazere Bracciano, Bolsena a Albano a v prímorských letoviskách ako npr.: Terracina, Sperlonga, Gaeta. Tato pamiatkami posiata oblasť pripomína najslávnejšie talianske obdobie. prejavujú sa tu tiež pozostatky vulkanickej činnosti a to početnými, horúcimi minerálnymi žriedlami okolo Tivoli, Viterba a Fiuggi. Najdôležitejším prístavom je tu Civiltavecchia, odkiaľodplávavajú trajekty na Saardíniu. Tipy na výlet: vedľa najslávnejšieho Ríma, ktorý dává na obdiv ranne kresťanské až moderné výtvory architektúry (napr. Koloseum, Pantheon, Forum Romanum alebo moderné " Štvorcové Koloseum" - Palazzo della Civilt del LAvoro atd.!, môžeme ešte navštíviť mestá plné histórie, ku ktorým bezosporu patria Tuscania, Montefiascone, Bomarzo sa svojimi hrozivými kamennými príšerami v Sarco Bosco, Tarquina a jej archeologické múzeum alebo Montecassino, kde sa nachádza najstarší benediktínsky kláštor v Európe.
 • Vzdialenosť od pláže 850 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 25 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December