Eden

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Lago di Garda, Peschiera

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

AKTIV HOTEL EDEN - Dro

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Atis CZ: AKTIV HOTEL EDEN - Dro Hodnotenie: 3/5
 • Invia: Eden Hodnotenie: 3/5

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, výhled na hory, balkon Min. a max. obsazenost v pokoji 2+1 je 3 osoby. 1-lůžkové pokoje na dotaz.

FORMA STRAVY

snídaně. Možnost dokoupení večeří (3-chodová výběrem z menu) za příplatek v CK.

DALŠÍ SLUŽBY

dětská postýlka (3 €/den)

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový venkovní bazén (13x7 m), jezero Garda (cca 10 km)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

5 €/den (malá rasa)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ DO 28.02.2023

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s bufetovou snídaní BONUSY ZDARMA: Wi-Fi, bazén, úschovna kol, tenisové kurty, stolní tenis, 1 láhev vody na pokoji v den příjezdu, parkování

CELKOVÁ KAPACITA

46 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1 €/den

AKČNÍ NABÍDKA

V BLÍZKOSTI JEZERA GARDA, CAVEDINE A TOBLINO

URČITĚ OCENÍTE

Proč Aktiv Hotel Eden Dro: - aktivní dovolená - v blízkosti jezera Garda, Cavedine a Toblino

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, snídárna, bar, společenská místnost s TV, výtah, Wi-Fi, úschovna kol, tenisové kurty, stolní tenis, venkovní bazén s integrovaným dětským bazénem (květen - září), zahrada, slunečníky, lehátka

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Aktiv hotel Eden leží uprostřed vinařské oblasti Vino Santo mezi Gardasee a Cavedinesee v jedné z nejstarších obcí údolí Sarca. Centrum města Dro cca 1 km, cca 5 km daleko je Parete Zemrata známá horolezectvím. Aktiv Hotel Eden je perfektní výchozí bod pro lezení, výjezdy na horských kolech a turistické túry. Zajímavosti v okolí: "Marocche" - gigantické skalní bloky pocházející z doby ledové, kostely S.S. Sisino, Martirio a Alessandro, římský most v Ceniga a věž v Pietramurata, jezera Cavedinesee a Toblinosee, města Torbole, Riva a Gardasee cca 10 km.

PŘÍJEZD VLAKEM

Cesta vlakem je možná, ale s mnoha přestupy. Doporučujeme využít vlastní dopravu.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 10 km
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1.5 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Tenis Tenis áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Lago di Garda je najväčším talianskym jazerom ľadovcového typu. Rozkladá sa na rozlohe 369,98 km2 v blízkosti mesta Verona v severnej časti krajiny. Svoju strategickú polohu získalo vďaka tomu, že sa rozprestiera na hranici troch regiónov, a to menovite Trentina - Alto Adige, Benátska a Lombardie. Severná časť jazera má pretiahnutý, fjordovitý tvar, južný je naopak guľatej podoby.
Klíma okolo jazera je stredomorské, a preto je idálne najmä pre letnú dovolenku. Darí sa tu taktiež mnohým druhom plodín. Na severu je predovšetkým vinná réva, na juhu zase citrusy a olivy.
Vďaka vetrom vanúcim v okolí jazera (najvýznamnejší je teplý vietor Ora) dáva Lago di Garda svojím náštevníkom ilúziu pobytu u mora. Taktiež vďaka mnohým prúdom a vlnám je táto destinácia veĺmi vyhľadávaná všetkými milovníkmi vodných športov. Každý si tu môže dosýta užiť windsurfing, plachtenie, veslovanie alebo športové rybárenie. Okolie je vhodné taktiež pre turistiku či cyklistiku, in-line korčuľovanie, horolezectvo na tzv. ferratách (presne vymedzených "cestách"), jazdu na koni, tenis a golf a ďalšie druhy športov, vrátane tých plážových.

Jazero samozrejme ponúka taktiež množstvo kempov, pláží a hotelov, čo priamo dokresľuje stredomorskú stredomorskú atmosféru. Lago di Garda je obklopené hneď niekoľkými väčšími mestami, mestečkami či priamo turistickými letoviskami, takže na výbe má prípadný zaujemca z širkej škály možností.

Arco je skôr pokojnejšie mestečko vhodné najmä pre horskú cyklistiku a horolezectvo. Každoročne sa tu konajú medzinárodné závody v týchto športoch. Riva del Garda leží priamo na severu jazera. Ako druhé najviac osídlené miesto v okolí (žije tu 13 000 obyvateľov) je žijúcim centrom kultúry a zábavy. Okrem historického centra tu nájdete množstvo obchodov, prístav pre plachetnice a neoodeliteľná súčasť talianskeho života - reštaurácie a pizzerie. Miestna pláž je nedlhšia a najvyhľadávanejšia z celého jazera.

Torbole nájdeme taktiež na severnom brehu jazera. Vďaka tzv. "odpoledným vetrom" patrí medzi najznámejšie lokality pre windsurfing. Malebné okolie mesta ponúka výhľad na jazero oblkopené skalami, horu Monte Baldo a prírodu nie nepodobnú fínskym fjordom.

Malcesine je prístavom vo východnej časti jazera. Pre svoj charakter hone navštevované stredomorské destinácie je nazývaný "olivovou riviérou". Lokalita je asi najobľúbenejšia z celej oblasti Lago di Garda. Nachádza sa na úpätí hory Monte Baldo, kde nájdeme i krásnu botanickú záhradu. V historickom centre mesta si iste obľúbite niektoré z pamiatok, ako napríklad historický palác Palazzo dei Capitani. kúsok od mesta je menšia destinácia s názvom Brenzone.

San Zeno di Montana je malé horské mestečko ležiace rozprestierajúce sa nad jazerom Lago di Garda. Torri del Benaco je pokojným romantickým prístavným mestečkom obklopené stredovekými hradbami.
Mesto Garda sa rozkladá na východnom pobreží jazera. Ako väčšina miest v okolí sa i ono vyznačuje historickým centrom s krivoľakými uličkami. V meste taktiež môžeme obdivovať množstvo krásnych a zdobených viliek. Severne od mesta sa nachádza výbežok San Vigilio pýšiace sa vilou Guarienti s obrovskou záhradou. V polovici augusta sa v meste Garda každoročne konajú Veslárske závody.

Mestečko na východnej strane jazera Bardolino - leží na tzv. olivovej riviére, ktorá je plná kopcov s olivovníkmi a vinnou révou. Je známe predovšetkým pestovaním vína. Juhovýchodne položené mesto Larise sa pýši stredovekým hradom a Benátskou colnicou (Dogana Vegneta).
Peschiera del Garda sa nachádza len niekoľko kilometrov od Verony a je dôležitým dopravným bodom. Každý týždeň sa tu konajú typické talianske trhy.
Kúpeľné mestečko Sirmione je rajom relaxácie a vodných športov. Leží v južnej časti jazera. Pri prehliadke mesta Vás iste zaujmú pozostatky rímskej vily a kúpeľov Grotte di Catullo.
Desenzano del Garda je najväčším mestom pri pobreží Lago di Garda. V stredovekej ére bolo dôležitým strategickým bodom celého Talianska. Historické centrum i miestny prístav iste stoja za naštevu. V okolí sa nachádza množstvo hradov, pevností a vil. Doporučeniahodné je mesto taktiež ako pre vyznávačov vodných športov tak nočného života. Neďaleko mesta sa nachádzajú ďalšie turistické destinácie, ale sú počtom obyvateľov menšie - a to Manerba del Garda a Saló.

Gardone Riviera bolo skôr obĺúbeným víkendovým sídlom šľachticov, čo mestu dodnes prepožičalo nádych akejsi unikátnej elegancie. Pýši sa krásnymi záhradami a parkami.
Tremosine leží na úpätí Álp, čo dáva miestnej prírode nepoškvrnený a neobyčajný ráz.

Na západnej strane jazera nájdeme Limone del Garda. Vďaka krajine a vegetácii je jedným z obĺúbených letovisiek v okolí. Je tvorené kamenitou plážou a prístavom.
Dominantou mesta sú neobyčajné terasy so skleníkmi (tzv. limonaie) slúžiace k pestovaniu cetrusových plodov.

Zábavy si u Lago di Garda užijete dosýta. Pokiaľ by Vám však nestačilo leňošenie na pláži, prechádzky mestom či športovanie, môžete sa zabaviť v niektorom zo zábavných parkov (Gardaland, Movieland) či vodních (CanevaWorld, Picoverde Parco Acquatico, Riovalli Acquasplash).
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 10 km
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1.5 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 9 °C v noci 2 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 7 °C v noci 4 °C

 • Piatok 10 °C v noci 6 °C

 • Sobota 12 °C v noci 8 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať