Rezidence Ciclamini

Taliansko, Eraclea Mare, Eraclea Mare

Viac o hoteli

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 221769943

Popis

Nedávno postavená třípatrová residence I CICLAMINI (Via Dancalia) leží nedaleko centra. Klientům nabízí výtah, na soukromém pozemku bazén a parkoviště. Všechny apartmány jsou moderně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, pračku, TV, klimatizaci (za poplatek) a terasu. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.

Pláž

cca 400 m

Strava

vlastní ( plně vybavený kuchyňský kout)

Typ ubytování

Apartmán BILO pro 4 osoby: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

Cena zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, závěrečný úklid

Povinný poplatek

pobytová taxa 0,6 EUR / osobu nad 12 let / noc, vratná kauce 100 EUR / apartmán, závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek MONO nebo BILO pro 4 osoby = 45 EUR, BILO pro 5 až 6 osob = 50 EUR, TRILO pro 5 až 6 osob = 65 EUR, velké apartmány nebo vilky 85 EUR

Fakultativní poplatek

klimatizace 5 EUR / den, dětská postýlka 30 EUR / týden, povlečení 4 EUR / osobu / výměna, ručníky 2 EUR / osobu / výměna, ventilátor 10 EUR / týden, malý pes 30 EUR / pobyt ( na vyžádání v CK)


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 300 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno

Organizujúca CK

TEP TOUR s.r.o. IČO: 25004697

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nicole, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Eraclea Mare leží v Benátskom kraji v severnej časti Talianska. Nájdeme ju asi 10 km od rybárskeho mesta Caorle. Pre svoju bujnú vegetáciu je destinácia často označovaná prezývkou "zelená perla Benátska". Takmer celá Eraclea je totiž pokrytá hustým borovicovým porastom, ktorý nielenže chráni pred ostrým letným slnkom, ale zároveň prepožičiava miestu nezabudnuteľnú vôňu a atmosféru. Eraclea je skôr pokojnejšia rekreačná destinácia, ktorá stojí v protikladu ruchu veľkých turistických stredisiek. Eraclea Mare ponúka kvalitné ubytvovanie za dostupnú cenu.

Kam sa z letoviska vydať až Vás omrzí užívanie si mora a pláže? Určite si musíte vychutnať kúzelnú Mort Lagoon, priezračnú piesočnatú lagúnu s mäkkým dnom tiahnucím medzi Eracleo Mare a ústím rieky Piave.
Turistiky s môžete užiť dosýta pri prechádzke cestičkou Well-being path, ktorá je samozrejme rámovaná borovicami. V okolí cestičky sa milovníci športu môžu venovať niektorému zo svojich koníčkov. V letnej sezóne sú v miestnom prístave usporiadavané kurzy plachtenia pre dospelých i deti, milovníci jazdy na koňoch zase môžu navštíviť miestny jazdecký klub a vydať sa na prechádzku po prírode či k lagúne. V blízkych mestách sú nielen pre rodiny s deťmi pripravené vodné a zábavné parky (Aquafollie, Aqualandia). Tu vás okrem množstva bazénov, kĺzačiek a tobogánov čaká široká paleta športov, od volejbalu cez aerobic až po spinning či bungee-jumping. Autom či autobusom môžete dôjsť do prístavného mesta Terstu či kúzelných Benátiek. Loďou sa naopak môžete vydať na výlet po riečnej lagúne do mestečka Caorle, ktoré je vyhlásené výnimočnou rybou kuchyňou. Cena sa pohybuje okolo 10 Euro za osobu.
 • Vzdialenosť od pláže 300 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 25 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December