Eigerblick

Švajčiarsko, Bern

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Hotel Eigerblick

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Poloha

Příjemný hotel EIGERBLICK s přátelskou atmosférou ve výšce 1034 m n.m. ve známém Grindelwaldu má 2 budovy, 10 m od sebe. Nachází se na klidném a slunném místě s výhledem na masiv hor Eiger, Mönch a Jungfrau. Centrum, vlakové nádraží a nákupní možnosti ve vzdálenosti 1 km, krytý bazén 1,5 km. Autobusová zastávka 10 m. Lanovka First 1,5 km.A

Stravování

snídaně bufet, sleva 10% v partnerské restauraci Golden India

Ubytování

pokoje se sprchou a WC,fén, sedací kout, topení, ohřívač vody, SAT-TV,WIFI, telefonA: 2 lůžkové pokoje v hlavní budově (18m2)B: 2 lůžkový pokoj s balkónem(18m2)

Vybavení

recepce se vstupním prostorem, úschovna zavazadel, hala, WIFI, lyžárna, výtah, parkování za poplatek, restaurace, bar, snídárna.

Aktivity

finská sauna, masáže, V rámci pobytové taxy - volný vstup do sportovního centra Grindenwald( bazén, zimní hala), místní autobusy.

Minimální počet nocí

2

Pobyt

5 nocí 25.12. - 02.01.2023


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od zjazdovky 1000 m
 • TV áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Alena, špecialista predaja

Destinácia

Popis

Historický a kozmopolitný Bern je hlavným mestom Švajčiarska a kantónu Bern. Medzi slávnych návštevníkov Bernu patrí svetoznámy milovník Casanova, ruská veľkokňažná Anna Fjodorovna aj Lenin.

Bern bol založený roku 1191 a v 14. - 16. storočí sa tešil svojej najlepšej sláve. Pri svojej návšteve nesmiete vynechať pôsobivú zvonicu na meranie času s nádherným orlojom, ktorý každú hodinu vystavuje tancujúce postavičky na švajčiarske ľudové piesne.

Obyvatelia mesta sú veľmi otvorení a uvoľnení, typickou miestnou bernskou pochúťkou je berner rösti - uvarené a opečené zemiaky zapečené so syrom.

Preslávená lyžiarska oblasť St. Moritz môže byť charakterizovaná ako luxusná a nákladná. K dispozícii tu je 350 km tratí, pre bežkárov až 180 km, z ktorých viac ako polovica vedie cez zamrznuté jazerá. Lyžuje sa celkovo v deviatich areáloch a všetky sú navzájom prepojené skibusom. Najväčším areálom je Engandin, do ktorého premávajú zo St. Moritz vleky. O kvalitách svedčí aj to, že sa tu už v roku 1928 konali olympijské hry a nachádzajú sa tu tiež pretekárske trate z majstrovstiev sveta 2003.

Mimo iného môžete vyskúšať aj jazdu na saniach tiahnutých koňmi, navštíviť konské dostihy, casino či luxusné reštaurácie a obchody.
 • Vzdialenosť od zjazdovky 1000 m

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December