Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Petit St. Vincent, St. Vincenc

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Petit St. Vincent *****, St. Vincenc

Popis: je to unikátny hotel na súkromnom ostrove obmývaný krištáľovo čistým morom s koralovými útesmi plnými pestrofarebných rýb, v neobjavenom raji plnom bujnej tropickej vegetácie. Pre zachovanie kúzla ostrova je tu úmyselne obmedzené spojenie s okolitým svetom. Žiadna televízia, telefóny alebo internet, aby Vaša myseľ i telo mohli relaxovať. Vybavenie: plážová reštaurácia s grilom, bar, kúpele. Pláž: takmer 2 km bielych piesočných pláží obmývaných krištáľovými vodami. Zábava a šport: vodné športy (šnorchlovanie, plachtenie, jazda na kajaku, windsurfing), potápanie, rybolov, tenis, fitness chodník, joga, piknik na ostrove. Stravovanie: plná penzia s nealkoholickými nápojmi je podávaná buď v hlavnej reštaurácii alebo na terase bungalove či kdekoľvek na ostrove podľa požiadavky klientov. Vybavenie izieb: 22 novo zrekonštruovaných luxusných jedno alebo dvojspálňových bungalovov prírodného jednoduchého rázu rozmiestnených na pláži alebo útese s klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou, minibarom, kávovarom, fénom a žehličkou. Terasa so záhradným nábytkom, ležadlá a hojdacie siete.

1. deň

ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupmi, prílet a uvítanie na letisku, následný transfer do hotela podľa výberu.

2. - 7. deň

SVÄTÝ VINCENT & GRENADÍNY: Pobyt na ostrove. Kúpanie, opaľovanie, šnorchlovanie, vodné športy, množstvo výletov zameraných na poznávanie prírodných krás ostrova a okolitých pláží. K nezabudnuteľným patrí aj výlety na okolité pridružené ostrovčeky s plážami provokujúcimi k leňošenie a vyvádzanie v teplom, priezračnom karibskom mori.

8. deň

ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

9. deň

PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.


Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže 0 m
  • Klimatizácia áno
  • Minibar áno
  • Detský kútik áno
  • Tenis áno
  • Potápačské centrum áno
  • Fitness áno

Organizujúca CK

ESO travel s.r.o. IČO: 35858559

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nicole, špecialista predaja

Mapa

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

  • Vzdialenosť od pláže 0 m

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota vody 29 °C