Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 727 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 4 286

Poloha

Známy luxusný dizajnový hotel je situovaný v atraktívnej lokalite Deira s mnohými nákupnými centrami, reštauráciami a barmi len 20 minút jazdy od krásne piesočnaté pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Transfer z medzinárodného letiska Dubai trvá asi 2 hodiny. Hotel je svojou polohou ideálna pre poznávanie architektonických skvostov aj prírodných krás v okolí.

Vybavenie

Obľúbený hotel s originálnym dizajnom (navrhnutý uznávaným architektom Carlosom Ottom) disponuje 150 izbami rozmiestnenými v modernej 16 poschodovej budove s nádherným výhľadom na lagúnu Dubai Creek a mesto. Klientom je k dispozícii originálne riešená vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, výťahy, konferenčná miestnosť (moderné vybavenie), 3 a la carte reštaurácie, 2 bary, veľký strešný bazén, opaľovací terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo), fitnes centrum, salón krásy, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, požičovňa automobilov, informačné centrum, masážny salón, sauna, vírivka a parkovisko.

Ubytovanie

Elegantne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené luxusným nábytkom, sociálnym zariadením (mramorová vaňa, sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, CD / DVD prehrávačom, satelitný TV, kávovarom, žehličkou sa žehliacou doskou,, vysokorýchlostným internetom, minibarom , trezorom a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). V hoteli sú k dispozícii aj priestrannejšie rodinné izby s možnosťou až dvoch prísteliek (na vyžiadanie, za poplatok). V hoteli nie je možné ubytovanie s domácimi zvieratami.

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu (kútik zdravej výživy, detský bufet). Hostia sa môžu stravovať v hotelových a la carte reštauráciách s vyhlásenou kuchyňou alebo využiť služby niektorého z mnohých podnikov v bezprostrednej blízkosti hotela.

Služby

Štýlový hotelový rezort si získava svojich hostí polohou v centre štvrti Deira, príjemnou pohostinnou atmosférou, luxusným relaxačným zázemím aj vynikajúcou kvalitou služieb. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, golf, jazdu na koňoch, rybárčenie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka, solárium, parný kúpeľ, bazén so slnečnou terasou a dobre vybavené fitnes. Ďalšie možnosti zábavy, relaxácie i športového vyžitia majú hostia v bezprostrednej blízkosti hotela.

Služby za poplatek

Internetový kútik, konzumácia z minibaru, stráženie detí, kaderníctvo, salón krásy, solárium, masáže.

Pláž

Krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza 20 minút jazdy od hotela. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zadarmo).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 3,5 km
 • Vzdialenosť od centra mesta 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska 10 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Golf áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od pláže 3,5 km
 • Vzdialenosť od centra mesta 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska 10 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 40 °C v noci 29 °C

 • Teplota vody 32 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 38 °C v noci 30 °C

 • Piatok 38 °C v noci 30 °C

 • Sobota 37 °C v noci 28 °C

 • Nedeľa 37 °C v noci 28 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December