od 1 026 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 38 135

Poloha

Luxusný hotelový resort, inšpirovaný Rozprávkov tisíc a jednej noci , je situovaný na pokojnom mieste priamo pri krásnej privátnej piesočnatej pláže len 20 minút jazdy od centra rušného Dubaja ( hostia môžu využiť bezplatný minibus ) . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre Dubaja . Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 30 minút jazdy od hotela . Rezort je svojou polohou ideálne pre poznávanie architektonických skvostov i prírodných pamiatok v okolí .

Vybavenie

Štýlový hotelový rezort patriaci medzi najluxusnejšie rezorty na svete disponuje 292 luxusnými izbami rozmiestnenými v nádherných záhradách s umelými kanálmi, ktorými sa hostia môžu prechádzať na lodiach . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, 44 reštaurácií a barov ( orientálna i medzinárodnej kuchyne , renomovaní šéfkuchári ) , 2 veľké vonkajšie bazény ( vyhrievané ) , slnečná terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , detský bazén , jacuzzi , SPA centrum, sauna , masážny salón , moderné fitnes centrum , tenisové kurty, detský klub, kongresové centrum s najmodernejšou technikou, obchodná arkáda , kaviarne, čajovne , arabský trh , WiFi vo verejných priestoroch ( zadarmo ) , práčovňa a čistiareň, požičovňa automobilov, divadlo , amfiteáter , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Štýlovo zariadené luxusné priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, gaučom , pripojením na internet , rádiom, satelitný TV, minibarom, trezorom, žehličkou, žehliacou doskou , kávovarom a balkónom alebo terasou . Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom ( na vyžiadanie ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . Hotel ponúka ubytovanie v exkluzívnych leisure suitách s nadštandardnými službami ( na vyžiadanie, za poplatok ) .

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať večere v niektorej za la carte reštaurácií ( nápoje za poplatok ) . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) .

Služby

Luxusný hotelový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásne pláže, romantickú orientálnou atmosférou, pestrou ponukou služieb a ich prvotriedne úrovní. Organizuje pravidelné divadelné predstavenia a zábavné večerné show pre deti i dospelých. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, squash, rybárčenie, stolný tenis a za poplatok golf (18 jamkové ihrisko je vzdialené 20 minút jazdy), jazdy na koňoch a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (napr. loďky, kneeboarding, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie). Deti majú k dispozícii detské ihrisko, bazén s bazénom, miniklub a dobre vybavenú herňu. Pre relaxáciu je určené moderné Wellness a SPA centrum s celým radom procedúr ako napr. Sauna, masáže, jacuzzi, solárium, reflexná terapia, balneoterapia, manikúra, pedikúra, telové zábaly a ajurvédskej rituály. Klienti majú neobmedzený prístup do neďalekého moderného vodného parku Wild Wadi. Dáše možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v neďalekom centre letoviska Dubaj (dostupné hotelovým minibusom zadarmo).

Služby za poplatek

Požičovňa automobilov, vodné športy na pláži, služby SPA a Wellness centrá, stráženie detí .

Pláž

Krásna dlhá privátna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, úchvatným výhľadom na hotel Burj al Arab a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok - loďky , vodné bicykle, windsurfing , vodné lyžovanie , paragliding , motorové člny , jazdy na banánoch, potápanie , šnorchlovanie ) sa nachádza priamo pred rezortom . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi ( zdarma ) .

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 38 °C v noci 32 °C

 • Teplota vody 33 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 31 °C

 • Štvrtok 39 °C v noci 33 °C

 • Piatok 38 °C v noci 33 °C

 • Sobota 37 °C v noci 33 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December