Zájazd do

Bahi Ajman Palace

Hodnotenie: 5/5

Spojené arabské emiráty, Ajman, Ajman

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Bahi Ajman Palace

Rezervačné kódy:
 • DXB188
 • DWC9188


miesto:
Hotel sa nachádza priamo na 200 metrov dlhej súkromnej piesočnatej pláži. K dispozícii je kyvadlová doprava do nákupných centier Dubai Mall a Sahara Mall, ktoré sú vzdialené približne 1 km. Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené približne 22 km.

Zariadenie:
Plážový hotel, ktorý bol otvorený v roku 2012, pozostáva z hlavnej budovy so 6 výťahmi a má 254 izieb. K ďalšiemu vybaveniu hotela patrí recepcia, salónik, internetová kaviareň a biznis centrum so 6 konferenčnými miestnosťami. Medzi ďalšie zariadenia patrí niekoľko reštaurácií. Bazénovú časť tvorí bazén so sladkou vodou s regulovanou teplotou a detský bazén. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú na pláži k dispozícii zdarma.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba Deluxe (cca 27 m2): Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, župan, papuče, klimatizáciu, trezor (bez poplatku), minibar (za poplatok), set na prípravu kávy/čaju, WiFi (bez poplatku) a balkón.
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.

Junior suity (cca 44 m2): Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Deluxe, sú priestrannejšie a majú ďalšiu možnosť na spanie a otvorený obývací priestor.

Suity, 1 spálňa (cca 65 m2): Majú rovnaké vybavenie ako junior suity a sú priestrannejšie.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia.

Všetky jedlá formou bufetu.

Hotel nemá licenciu na podávanie alkoholu.

Vezmite prosím na vedomie:

Dňa 31.12.2021 bude v rámci polpenzie namiesto večere ponúkaný len obed.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- detský bazén
- miniklub (v angličtine)
- detské ihrisko
- detské stoličky (v závislosti od dostupnosti)
- opatrovanie detí (na vyžiadanie, za poplatok)

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Fitness centrum
- Plážový volejbal

Wellness:
- Kúpeľný areál
- Centrum krásy
- Sauna
- Jacuzzi
- masáže (za poplatok)

kategória krajiny:
5 hviezd

Poznámky o krajine Spojené arabské emiráty:
- Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch v Spojených arabských emirátoch deti spia vo veľkej posteli svojich rodičov. Prístelka je k dispozícii na mieste za príplatok a v závislosti od dostupnosti. Doplatok je potrebné uhradiť na mieste a nie je zahrnutý v cene zájazdu.

- Deti musia byť v areáli kúpaliska v sprievode rodičov. Deti (do 5 rokov) sa nesmú kúpať v bazénoch pre dospelých.

- Počas pôstneho mesiaca ramadán môžu byť obmedzenia v prevádzke hotela (napr. podávanie alkoholu, jedlá len v uzavretých miestnostiach, zábavný program).

- Hotel si môže pri registrácii účtovať zálohu, ktorá vám bude vrátená pri odhlásení. Presnú výšku zálohy určí hotel na mieste. Sumu je možné vložiť v hotovosti alebo kreditnou kartou.

- Hotely neprijímajú osoby mladšie ako 21 rokov, ktoré cestujú sami bez staršieho spoločníka. Podľa zákona musí mať aspoň jedna osoba na izbu 21 rokov. Okrem toho sa alkohol nesmie podávať osobám mladším ako 21 rokov.

- Vzhľadom na rast v Spojených arabských emirátoch by ste mali očakávať určitý hluk a určité obmedzenia viditeľnosti.

- Pozor: Dôležité informácie o nočných letoch
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov tam, ktoré prilietajú do cieľovej destinácie skoro ráno, sa registrácia v hoteli môže uskutočniť až okolo 15:00.
Pred odchodom je možné rezervovať ďalšiu noc (za príplatok). Pošlite e-mail na adresu service@ferien-touristik.de.
Prípadne si na požiadanie a za príplatok môžete na recepcii v príslušnom hoteli zarezervovať dennú izbu (skorý check-in).

Všeobecné informácie:
Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžete byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. V prípade potreby je potrebné na mieste zaplatiť príplatok.
Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, stravovaní počas letu a odbavení pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť nájdete online na: http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
Ak máte rezervovaný let, doprava prebehne v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník cestovania v rezervácii musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú k dispozícii len od 14:00 v deň príchodu. Ak prídete pred 3:59 nasledujúceho dňa, dostanete rezervovanú izbu okamžite.
Cestovanie, bezpečnosť a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou, alebo ktoré vám poskytne vaša cestovná kancelária. Tieto informácie sú vám prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a počasia. podmienky. V tomto období môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré priestory vonkajšieho zariadenia ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ to nie je uvedené v popise hotela.
Miestny transfer / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na určených zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších uliciach) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytovať službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru a rezervovaný hotel, ak sa počas vašej cesty vyskytne nejaké meškanie vášho letu.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby vami rezervovaná služba zostala v platnosti.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a za prepravu pri transferoch sa budú účtovať poplatky.Špeciálne hygienické opatrenia
Vo všeobecnosti
 • pravidlá vzdialenosti
 • Hygienické ochranné steny
 • dávkovač dezinfekčného prostriedku
 • Požiadavka na masku
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Hygienické školenie personálu
 • Ďalšie hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v pohostinstve
 • Školenie hygieny rúk pre personál
 • ochranné prostriedky pre personál
 • Časové oneskorenie medzi rezerváciami izieb
 • Použitie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • obmedzený čas používania na hosťa: mini klub, biznis centrum, kaviareň, konferenčná miestnosť, jedáleň, reštaurácia, kozmetický salón, salón krásy, sauna, kúpele, posilňovňa, wellness centrum
 • obmedzený počet osôb: banketová sála, biznis centrum, konferenčná miestnosť, kaderníctvo, salón krásy, salón krásy, sauna, spa, parný kúpeľ, posilňovňa, wellness centrum
 • Vstup len s ochrannou maskou: zmenáreň, obchod so suvenírmi, transferová služba, biznis centrum, konferenčná miestnosť, kaderníctvo, jedáleň, reštaurácia, kozmetický salón, salón krásy, sauna, spa, parný kúpeľ, salónik, wellness centrum
jedlá
 • jednorazové príbory
 • Balený riad
 • To Go: raňajky, večera, obed, olovrant
 • Nutná rezervácia vopred: reštaurácia
Izba
 • Bezkontaktná izbová služba
 • Žiadne vybavenie náročné na dotyk
služby
 • Ochranné masky pre hostí (bez poplatku)
 • Bezkontaktná platba
 • Dezinfekcia plastových kariet
 • Žiadne zariadenia náročné na dotyk vo verejných priestoroch
 • Ochranné prostriedky pre hostí

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.
Buchungscodes:
 • DXB188
 • DWC9188


Lage:
Das Hotel befindet sich direkt am 200 Meter langen privaten Sandstrand. Es gibt einen Shuttleservice zur ca. 1 km entfernten Dubai Mall und Sahara Mall. Der Flughafen Dubai International befindet sich in ca. 22 km Entfernung.

Ausstattung:
Das im Jahr 2012 eröffnete Strandhotel besteht aus einem Hauptgebäude mit 6 Lifts und verfügt über 254 Zimmer. Zu den weiteren Annehmlichkeiten des Hotels gehören eine Rezeption, Lounge, Internetcafe und ein Buisinesscenter mit 6 Konferenzräumen. Zu den weiteren Einrichtungen zählen mehrere Restaurants. Die Poollandschaft besteht aus einem temperierten Süßwasserpool und einem Kinderpool. Am Strand stehen kostenfrei Liegen, Sonnenschirme und Strandtücher zur Verfügung.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer Deluxe (ca. 27 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Slipper, Klimaanlage, Safe (ohne Gebühr), Minibar (gegen Gebühr), Kaffee-/Teeset, WiFi (ohne Gebühr) und Balkon.
Gegen Aufpreis Doppelzimmer Deluxe mit Meerblick buchbar.

Juniorsuiten (ca. 44 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe, sind geräumiger und haben eine zusätzliche Schlafmöglichkeit und einen offenen Wohnbereich.

Suiten, 1 Schlafzimmer (ca. 65 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Juniorsuiten und sind geräumiger.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension oder Vollpension.

Alle Mahlzeiten in Buffetform.

Das Hotel besitzt keine Lizenz für den Alkoholausschank.

Bitte beachten Sie:

Am 31.12.2021 wird bei Halbpension nur Mittagessen statt Abendessen angeboten.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderpool
- Miniclub (in englischer Sprache)
- Spielplatz
- Kinderstühle (nach Verfügbarkeit)
- Babysitterservice (auf Anfrage, gegen Gebühr)

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- Fitnesscenter
- Beach-Volleyball

Wellness:
- Spa-Bereich
- Beautycenter
- Sauna
- Jacuzzi
- Massagen (gegen Gebühr)

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweise Vereinigte Arabische Emirate:
- Bitte beachten Sie, dass in einigen Hotels in den Vereinigten Arabischen Emiraten die Kinder im großen Bett der Eltern übernachten. Ein Zustellbett ist je nach Verfügbarkeit gegen Aufpreis vor Ort erhältlich. Der Aufpreis ist vor Ort zu entrichten und ist nicht im Reisepreis enthalten.

- Kinder müssen im Schwimmbadbereich von ihren Eltern begleitet werden. Kinder (unter 5 Jahren) dürfen nicht in Erwachsenenbecken schwimmen.

- Während des Fastenmonats Ramadan kann es zu Einschränkungen im Hotelbetrieb kommen (z.B. Alkoholausschank, Mahlzeiten nur in geschlossenen Räumen, Unterhaltungsprogramm).

- Im Hotel kann eine Kaution beim Check-In erhoben werden, die Ihnen beim Check-Out erstattet wird. Die genaue Höhe der Kaution wird vom Hotel vor Ort festgelegt. Der Betrag kann bar oder mit Kreditkarte hinterlegt werden.

- Alleinreisende Personen unter 21 Jahren ohne eine ältere Begleitperson werden von den Hotels nicht akzeptiert. Laut Gesetz muss mindestens eine Person pro Zimmer 21 Jahre alt sein. Des Weiteren darf an Personen unter 21 Jahren kein Alkohol ausgeschenkt werden.

- Aufgrund des Wachstums in den Vereinigten Arabischen Emiraten sollten Sie mit leichter Lärmbelästigung und kleinen Sichteinschränkungen rechnen.

- Achtung: Wichtige Information zu Nachtflügen
Bitte beachten Sie, dass bei Nachtflügen auf dem Hinflug, welche schon am frühen Morgen im Zielgebiet ankommen, der Check-In im Hotel erst gegen 15:00 Uhr erfolgen kann.
Es besteht die Möglichkeit, eine Verlängerungsnacht vor dem Abflug dazuzubuchen (gegen Aufpreis). Bitte wenden Sie sich hierzu per E-Mail an service@ferien-touristik.de.
Alternativ können Sie gegen Aufpreis auf Anfrage im jeweiligen Hotel vor Ort ein Tageszimmer (Early Check-in) an der Rezeption reservieren.

Allgemeine Hinweise:
Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.
Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.
Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.
Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter: http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.
Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit am Folgetag bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.
Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.
Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.
Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • eingeschränkte Nutzungsdauer pro Gast: Miniclub, Business-Center, Café, Konferenzraum, Speiseraum, Restaurant, Beautyfarm, Schönheitssalon, Sauna, Spa, Fitness-Studio, Wellness-Center
 • begrenzte Personenanzahl: Bankettsaal, Business-Center, Konferenzraum, Friseur, Beautyfarm, Schönheitssalon, Sauna, Spa, Dampfbad, Fitness-Studio, Wellness-Center
 • Zugang nur mit Schutzmaske: Wechselstube, Souvenir-Shop, Transferservice, Business-Center, Konferenzraum, Friseur, Speiseraum, Restaurant, Beautyfarm, Schönheitssalon, Sauna, Spa, Dampfbad, Lounge, Wellness-Center
Verpflegung
 • Einmalbesteck
 • Verpackte Gerichte
 • To Go-Option: Frühstück, Abendessen, Mittagessen, Snacks
 • Vorreservierung erforderlich: Restaurant
Zimmer
 • Kontaktloser Zimmerservice
 • Keine berührungsintensive Ausstattung
Services
 • Schutzmasken für Gäste (ohne Gebühr)
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Keine berührungsintensive Ausstattung in den öffentlichen Bereichen
 • Schutzausrüstung für Gäste

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 22 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Golf Golf áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Výborné (na základe 22 hodnotení)

Hodnotenie 4,1 / 5

Ubytovanie 4,2 / 5

Strava 4,1 / 5

Okolie 4,1 / 5

Cena 3,9 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

4. najlepšie hodnotený z 27 hotelov v Ajman

Pavel T.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 15.1. - 29.1.2024 Hodnotené: Február 2024

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Za celý pobyt bolo všetko OK. Deň pred odjazdom sme ešte o 21hod nemali správu kedy ráno príde pre nás odvoz na letisko ani potvrdenú hodinu odletu. Až po urgencii na recepcii (boli ochotní ale tvárili sa že sa ich to netýka) a telefonickej urgencii sme sa k údajom dostali.

Za celý pobyt bolo všetko OK. Deň pred odjazdom sme ešte o 21hod nemali správu kedy ráno príde pre nás odvoz na letisko ani potvrdenú hodinu odletu. Až po urgencii na recepcii (boli ochotní ale tvárili sa že sa ich to netýka) a telefonickej urgencii sme sa k údajom dostali.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Dana S.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.10. - 15.10.2023 Hodnotené: Január 2024

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

S dovolenkou sme boli spokojni,splnila nase ocakavania, ktore boli zamerane najma na oddych na plazi.

S dovolenkou sme boli spokojni,splnila nase ocakavania, ktore boli zamerane najma na oddych na plazi.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
S hotelom sme boli spokojni, denne nam upratovali izbu,vymienali uteraky a doplnali potrebnu kozmetiku/caje na izbu. Trosku za nevyhodu povazem silnu klimu na izbe(dala sa regulovat/vypnut) a v hotelovych priestoroch.

Urcite neodporucam priplatit si izby s balkonom s vyhladom na more ,pretoze tam nebudete travit cas-svieti tam slnko kym nezapadne a balkony su o polovicu mensie ako ostatne.

Strava
Strava bola troska sklamanim -prve dni neviete co od radosti vyberat :) ,no po par dnoch sa zacala dost opakovat -predovsetkym obedy/vecere.

Nam chybala aj sirsia ponuka ovocia.

Služby hotela
Boli sme sppkojni -upratovanie izieb na dennej baze, personal hotela sa snazil byt napomocni v akekolvek situacii.

Pre hosti je v ramci ceny k dispozicii shuttle bus do Dubaja ktory bol obsadeny po cely cas nasho pobytu.

Hotel by ho mohol pre velky zaujem zintenzivnit aspon 2xdenne.

Pláž
Plaz bola priamo za hotelom -pre kazdeho hosta k dispozicii lehatko +uterak.

Dostupnost do vody dobra,plynula aj pre neplavcov. Voda bola v case nasej dovolenky(zaciatok oktobra) relativne tepla.

Po zapade slnka co bolo v tom case pred 6 ich casu vyhanali ludi zo zalivu plavcici.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Pavel T.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 15.1. - 29.1.2024 Hodnotené: Február 2024

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Za celý pobyt bolo všetko OK. Deň pred odjazdom sme ešte o 21hod nemali správu kedy ráno príde pre nás odvoz na letisko ani potvrdenú hodinu odletu. Až po urgencii na recepcii (boli ochotní ale tvárili sa že sa ich to netýka) a telefonickej urgencii sme sa k údajom dostali.

Za celý pobyt bolo všetko OK. Deň pred odjazdom sme ešte o 21hod nemali správu kedy ráno príde pre nás odvoz na letisko ani potvrdenú hodinu odletu. Až po urgencii na recepcii (boli ochotní ale tvárili sa že sa ich to netýka) a telefonickej urgencii sme sa k údajom dostali.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Dana S.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.10. - 15.10.2023 Hodnotené: Január 2024

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

S dovolenkou sme boli spokojni,splnila nase ocakavania, ktore boli zamerane najma na oddych na plazi.

S dovolenkou sme boli spokojni,splnila nase ocakavania, ktore boli zamerane najma na oddych na plazi.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
S hotelom sme boli spokojni, denne nam upratovali izbu,vymienali uteraky a doplnali potrebnu kozmetiku/caje na izbu. Trosku za nevyhodu povazem silnu klimu na izbe(dala sa regulovat/vypnut) a v hotelovych priestoroch.

Urcite neodporucam priplatit si izby s balkonom s vyhladom na more ,pretoze tam nebudete travit cas-svieti tam slnko kym nezapadne a balkony su o polovicu mensie ako ostatne.

Strava
Strava bola troska sklamanim -prve dni neviete co od radosti vyberat :) ,no po par dnoch sa zacala dost opakovat -predovsetkym obedy/vecere.

Nam chybala aj sirsia ponuka ovocia.

Služby hotela
Boli sme sppkojni -upratovanie izieb na dennej baze, personal hotela sa snazil byt napomocni v akekolvek situacii.

Pre hosti je v ramci ceny k dispozicii shuttle bus do Dubaja ktory bol obsadeny po cely cas nasho pobytu.

Hotel by ho mohol pre velky zaujem zintenzivnit aspon 2xdenne.

Pláž
Plaz bola priamo za hotelom -pre kazdeho hosta k dispozicii lehatko +uterak.

Dostupnost do vody dobra,plynula aj pre neplavcov. Voda bola v case nasej dovolenky(zaciatok oktobra) relativne tepla.

Po zapade slnka co bolo v tom case pred 6 ich casu vyhanali ludi zo zalivu plavcici.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Lenka V.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 16.11. - 20.11.2023 Hodnotené: November 2023

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Při příletu cekání hodinu na kufry, ale nelze ovlivnit pocasi, které ten den bylo....to bych ještě přesla, ale čekání hodinu na odvoz do hotelu jsme nakonec vzdali, a to i přesto, že měli cas to behem prodlevy z kufry zajistit.

Nakonec jsme zvolili taxi sluzbu mistní.

Při příletu cekání hodinu na kufry, ale nelze ovlivnit pocasi, které ten den bylo....to bych ještě přesla, ale čekání hodinu na odvoz do hotelu jsme nakonec vzdali, a to i přesto, že měli cas to behem prodlevy z kufry zajistit.

Nakonec jsme zvolili taxi sluzbu mistní.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování, hotel, kvalita služeb, jidlo, vše super.

Strava
Jidlo velky vyběr,vse skvele.

Služby hotela
to jsme nevyuzivali, ale bylo vse perfektní.

Pláž
plaž v pohodě, čista.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lenka B.

Hodnotenie 3,2 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 27.9. - 4.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Dovolenou jsme si užili, ale mělo to bohužel i své mouchy ????

Dovolenou jsme si užili, ale mělo to bohužel i své mouchy ????

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytovanie
Hotel vybavením v pořádku, služby tak napůl.

Pokoje bez problému, bazén taky, posilovna super, wellness jsme nevyužili, dětský koutek slabší (vykachličkovaná místnost se starými někdy i rozbitými hračkami), k dispozici paní na hlídání, pláž ok, moře teplé, bylo v něm dost odpadků (sáčky, lahve, meloun...)

Strava
Super

Služby hotela
Nefungoval autobus zdarma do Dubai mall, byl celý náš pobyt plný a to jsme se hned po příjezdu na místo informovali, odpověď personálu: sorry madam, Toť vše ????

Pláž
Viz výše

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Daniela Hasalová

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 19.2. - 25.2.2023 Hodnotené: Február 2023

Bahi Ajman Palace Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Nakonec jsme si připlatili za pokoj s výhledem na pláž a bazén, už hlavně z toho důvodu, že bychom museli čekat na check in zhruba 9 hodiny, tj. jediná nevýhoda, nefunguje to totiž jako v ostatních zemích (Turecko, Egypt), kde recepčnímu šoupnete dyško a ubytují vás hned. Rozhodně však těchto peněž nelitujeme.

Nakonec jsme si připlatili za pokoj s výhledem na pláž a bazén, už hlavně z toho důvodu, že bychom museli čekat na check in zhruba 9 hodiny, tj. jediná nevýhoda, nefunguje to totiž jako v ostatních zemích (Turecko, Egypt), kde recepčnímu šoupnete dyško a ubytují vás hned. Rozhodně však těchto peněž nelitujeme.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Měli jsme nádherný dvoupokojový apartmán (obývací pokoj s balkónem, samostatné wc, ložnice, šatna, velká koupelna se sprchovým koutem a vanou. Každý den uklizeno, nemáme co vytknout.

Strava
Skvělý výběr jídel, milá obsluha, byli jsme maximálně spokojeni.

Doba snídaní, obědů a večeří pokryje téměř celý den.

Služby hotela
Skvělý přístup personálu, všichni milí, ochotní.

Pláž
Pláž přímo u hotelu, pro nás dostačující.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

07:00 h

Popis

Ajman je zo všetkých siedmich arabských emirátov najmenší - jeho rozloha je len 260 km2. Emirát Ajman sa nachádza v susedstve emirátu Sharjah a Umm Al Quwain. Súčasťou emirátu sú i dve malé enklávy Masfut a Manama v pohorí Hajar.

Ajman nie je názov emirátu, ale i stejnomenného hlavného mesta. Tu na vás dýchne prastará história, ale súčasne uvidíte moderné mesto.

Pýtate sa, čo môžete navštíviť v emirátu Ajman? Predovšetkým sú to jeho niekoľkokilometrové pláže pokryté nádherným bielym pieskom. Voda tu je neobyčajne čistá a priezračná. Vďaka jej kvalite žijú v mori najrôznejšie druhy rastlín a živočíchov a oblasť je tak obľúbená najmä medzi potápačmi a obdivovateľmi podmorského sveta. Ajman ponúka najlepšie kúpanie z celých Spojených arabských emirátov. Neostáva, než vyskúšať tunajšie nádherné more na vlastnej koži! Nenechajte si ujsť náštevu tunajšej obrovskej lodenice na stavbu lodí zvaných Dhows.

Vychutnajte si romantickú atmosféru mesta Ajman, ktoré ponúka neobyčajnú útulnú atmosféru. Nájdete tu nespočetne mnoho príjemných reštaurácií, obchodíkov a klasických arbabských trhov. Odpočinok si môžete vychutnať v upravených parkoch.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 22 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 33 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať