Zájazd do

Ajman (ex. Kempinski Ajman)

Hodnotenie: 5/5

Spojené arabské emiráty, Ajman, Ajman

Zdieľať
Odpočinek na pláži snů Lázně a ájurvédské centrum Večeře za měsíčního svitu na pláži "Kosmická" bowlingová dráha

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Ajman (ex. Kempinski Ajman)

miesto:
Tento luxusný hotel sa nachádza priamo na cca 500 m dlhej súkromnej piesočnatej pláži v emiráte Ajman. Bezplatný hotelový kyvadlový autobus vás 3-krát denne zavezie do rôznych nákupných centier a trhov. Vzdialenosť od letiska v Dubaji je približne 27 km.

Zariadenie:
Hotel Ajman vám ponúka vstupnú halu s recepciou, výťah, niekoľko reštaurácií a barov, konferenčné miestnosti, kaderníctvo a rôzne butiky. Vonku nájdete bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne a na pláži k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby DeLuxe sú vkusne a pohodlne zariadené a majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, WiFi (za poplatok), minibar (za poplatok), trezor a balkón. Je možné rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu Executive. Dvojlôžkové izby Club ponúkajú rovnaké vybavenie ako bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatný minibar a prístup do exkluzívneho K-Lounge s nápojmi zdarma.

Jedlá:
Raňajky, polpenziu alebo all inclusive je možné objednať formou bufetu. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu
miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 hod.

Šport/zábava:
Zadarmo: fitness so saunou, parným kúpeľom, vírivkou, golfovým ihriskom, tenisom a stolným tenisom.
Za poplatok: Spa centrum s masážami a rôznymi procedúrami, ako aj bowling.

deti:
Miniklub (2-12 rokov) a detský bazén.

Informácie o stavenisku:
Upozorňujeme, že v hoteli teraz prebiehajú rekonštrukčné práce (stavajú sa nové vily a bazén). Môžu sa vyskytnúť poruchy zraku a zvuku. Koniec prác zatiaľ nie je známy. Žiadame o pochopenie (od októbra 2023 / aktualizácia február 2024)

Všeobecné informácie:
Pri vstupe do krajiny si všimnite nasledujúce informácie: Vstup do krajiny bude povolený iba osobám, ktorých pohlavie je v pase uvedené ako „M“ (muž) alebo „F“ (žena). Napríklad zápis ľudí, ktorých dátum narodenia je v pase B. je špecifikované „XX.XX.“ namiesto čísel pre deň a mesiac, možno odmietnuť.

Upozorňujeme, že v SAE sa na rezervácie s cestujúcimi mladšími ako 21 rokov vzťahuje osobitný zákon. Lt. Zo zákona teda musí byť minimálny vek aspoň jedného účastníka zájazdu 21 rokov. Ak to nebude zohľadnené, hotel môže odmietnuť rezerváciu alebo registráciu v deň príchodu.

Upozorňujeme, že pri registrácii je potrebné zaplatiť bezpečnostnú zálohu. Výška zálohy sa môže líšiť v závislosti od hotela a je zvyčajne rezervovaná na vašej kreditnej karte alebo musí byť zaplatená v hotovosti.
Táto záloha slúži ako záruka za akékoľvek dodatočné náklady, ako je používanie minibaru alebo a la carte reštaurácií atď. Záloha vám bude vrátená pri odchode, ak nevzniknú žiadne ďalšie náklady. Upozorňujeme, že v závislosti od spoločnosti, ktorá vydala kreditnú kartu, môže trvať až 14 dní, kým sa záloha pripíše späť na váš účet.
Chceli by sme vás požiadať, aby ste mali pri registrácii pripravenú platnú kreditnú kartu alebo dostatočnú hotovosť na zálohu.

Upozorňujeme, že hotely v Spojených arabských emirátoch vo všeobecnosti neposkytujú oddelené postele pre deti. Deti do 12 rokov bývajú v posteli s rodičmi. Ak chcete pre dieťa samostatné lôžko, kontaktujte naše servisné stredisko.

Upozorňujeme, že v Spojených arabských emirátoch (okrem Abú Zabí) sa účtuje turistická daň (Tourism Dirham). Daň nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená zákazníkom priamo v hoteli.

Výška dane závisí od kategórie hviezdičky/kľúča (kategória krajiny) v hoteli a počíta sa na osobu a deň.
Suma za izbu a noc:

1* motely/hotely/apartmány/letoviská = 7 AED
2*/3* hotely/apartmány/letoviská = 10 AED
4* hotely/apartmány/letoviská = 15 AED
5* hotely/apartmány/letoviská = 20 AED

(AED=dirham/vyhradená zmena)

Všimnite si ramadán

Upozorňujeme, že počas pôstneho mesiaca ramadán môžu platiť obmedzenia
(napr. podávanie alkoholu, jedlá len v uzavretých priestoroch, zábavný program).

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das luxuriöse Hotel befindet sich direkt am ca. 500 m langen privaten Sandstrand im Emirat Ajman. Ein kostenfreier Hotel-Shuttlebus bringt Sie 3x täglich zu verschiedenen Einkaufszentren und Märkten. Die Entfernung zum Flughafen Dubai beträgt ca. 27 km.

Ausstattung:
Das Ajman Hotel bietet Ihnen eine Empfangshalle mit Rezeption, Lift, mehrere Restaurants und Bars, Konferenzräume, Friseur und diverse Boutiquen. Im Außenbereich finden Sie einen Swimmingpool mit Sonnenterrasse und eine Poolbar. Liegen, Schirme und Badetücher stehen Ihnen am Pool und am Strand kostenfrei zur Verfügung.

Unterbringung:
Die Doppelzimmer DeLuxe sind geschmackvoll und komfortabel eingerichtet und verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, Sat.-TV, WLAN (gegen Gebühr), Minibar (gegen Gebühr), Safe und einen Balkon. Wahlweise auch als Doppelzimmer Executive buchbar. Die Doppelzimmer Club bieten bei sonst gleicher Ausstattung zusätzlich kostenfreies WLAN, kostenfreie Minibar sowie Zugang zur exklusiven K-Lounge mit kostenfreien Getränken.

Verpflegung:
Frühstück, Halbpension oder All Inclusive im Buffetform buchbar. All Inclusive beinhaltet Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform sowie
lokale alkoholische und nicht alkoholische Getränke von 11:00 bis 23:00 Uhr

Sport/Unterhaltung:
Ohne Gebühr: Fitnessraum mit Sauna, Dampfbad, Jacuzzi, Golf Putting Green, Tennis und Tischtennis.
Gegen Gebühr: Spa-Bereich mit Massagen und verschiedenen Anwendungen sowie Bowling.

Kinder:
Miniclub (2 – 12 Jahre) und Kinderbecken.

Baustelleninformationen:
Bitte beachten Sie, dass ab sofort Renovierungsarbeiten im Hotel (Neue Villen und Swimmingpool wird gebaut) stattfinden. Es kann zu optischen und akustischen Beeinträchtigungen kommen. Das Ende der Arbeiten ist noch nicht bekannt. Wir bitten um Verständnis (Stand: Oktober 2023 / Update Februar 2024)

Allgemeine Information:
Bitte beachten Sie folgenden Hinweis für die Einreise: Es wird nur die Einreise von Personen gestattet, deren Geschlecht im Pass mit „ M“ (männlich) oder „F“ (weiblich) eingetragen ist. Auch kann die Einreise von Personen, deren Geburtsdatum im Pass z. B. mit „XX.XX.“ statt Ziffern für Tag und Monat angegeben ist, verweigert werden.

Bitte beachten Sie, dass in den VAE ein gesondertes Recht für Buchungen mit Reiseteilnehmern unter 21 Jahren gilt. Lt. Gesetz muss das Mindestalter von mindestens einem Reiseteilnehmer daher 21 Jahre betragen. Sollte dies nicht berücksichtigt werden, kann das Hotel die Buchung beziehungsweise den Check In am Ankunftstag verweigern.

Bitte beachten Sie, dass beim Check In eine Kaution erforderlich ist. Die Höhe der Kaution kann je nach Hotel unterschiedlich sein und wird normalerweise auf Ihrer Kreditkarte reserviert oder muss Bar hinterlegt werden.
Diese Kaution dient als Sicherheit für eventuelle zusätzliche Kosten, wie zum Beispiel Minibar-Nutzung oder a la carte Restaurants usw. Die Kaution wird bei Abreise zurückerstattet, sofern keine zusätzlichen Kosten angefallen sind. Bitte beachten Sie, dass es je nach Kreditkarteninstitut bis zu 14 Tage dauern kann, bis die Kaution wieder auf Ihrem Konto gutgeschrieben wird.
Wir möchten Sie darum bitten, bei Check In eine gültige Kreditkarte oder ausreichend Bargeld für die Kaution bereitzuhalten.

Bitte beachten Sie, dass die Hotels in den Vereinigten Arabischen Emiraten generell für die Kinder kein separates Bett zur Verfügung stellen. Kinder bis 12 Jahre übernachten im Bett der Eltern. Sollten Sie ein separates Bett für das Kind wünschen, setzen Sie sich bitte mit unserem Service Center in Verbindung.

Bitte beachten Sie, dass in den Vereinigten Arabischen Emiraten (mit Ausnahme von Abu Dhabi) eine Touristensteuer (Tourism Dirham) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten.

Die Höhe der Steuer ist von der Sterne/Schlüssel-Kategorie (Landeskategorie) im Hotel abhängig und wird pro Person und Tag berechnet.
Betrag pro Zimmer und Nacht:

1* Motels/Hotels/Appartements/Resorts = 7 AED 
2*/3*  Hotels/Appartements/Resorts = 10 AED
4*  Hotels/Appartements/Resorts = 15 AED
5* Hotels/Appartements/Resorts = 20 AED

(AED=Dirham/Änderungen vorbehalten)

Hinweis Ramadan

Bitte beachten Sie, dass es während des Fastenmonats Ramadan zu Einschränkungen kommen kann
(z.B. Alkoholausschank, Mahlzeiten nur in geschlossenen Räumen, Unterhaltungsprogramm).

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 10 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Výborné (na základe 16 hodnotení)

Hodnotenie 4,1 / 5

Ubytovanie 4,1 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolie 4,2 / 5

Cena 3,9 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

3. najlepšie hodnotený z 27 hotelov v Ajman

Peter T.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 21.4. - 27.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Ubytovanie by bolo v pohode ak by nepriebiehala v tom čase prestavba pred hotelom. Stavebný ruch ,hluk, prach....od 6-18 pracovali na stavbe aj pocas vikendu. nedalo sa spať. viac vysvetlenia v sťažnosti.

Ubytovanie by bolo v pohode ak by nepriebiehala v tom čase prestavba pred hotelom. Stavebný ruch ,hluk, prach....od 6-18 pracovali na stavbe aj pocas vikendu. nedalo sa spať. viac vysvetlenia v sťažnosti.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Ubytovanie, spokojnosť,čistota, až na ten hluk.

Strava
strava bola super. max spokojnosť.

Služby hotela
služby boli v pohode

Pláž
pláž bola čista, až na ohrady pre stavebne práce

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Dana S.

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 28.3. - 1.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

V tomto hotelu Ajman byla naše nejhorší dovolená v Dubaji, zde jsme nebyli prvně. Začalo to hned při příletu do Dubaje, transfer, který měl být pro pět lidí, uznáváli jen pro tři, ani smlouvu a vorchery nechtěli uznat. Vše jsme si vyřizovali téměř sami, nakonec se povedlo, ale pri odjezdu jsme řešili úplně totéž. Při příjezdu na hotel AJMAN, byl další šok, kolem hotelu je velká stavba,stísněné řístupy u hotelu, bouchaní, hluk, prach atd. vše co k velké stavbě patří. Byli jsme ubytování v šestém patře, viděli jsme stavbu krásně zhora, tak jsme si opravdu drahou, krátkou dovolenou opravdu užili.Žadali jsme jiný hotel, což nám nebylo umožněno,byly nám nabízené jiné pokoje, což stavbu kolem hotelu neřešilo.

V tomto hotelu Ajman byla naše nejhorší dovolená v Dubaji, zde jsme nebyli prvně. Začalo to hned při příletu do Dubaje, transfer, který měl být pro pět lidí, uznáváli jen pro tři, ani smlouvu a vorchery nechtěli uznat. Vše jsme si vyřizovali téměř sami, nakonec se povedlo, ale pri odjezdu jsme řešili úplně totéž. Při příjezdu na hotel AJMAN, byl další šok, kolem hotelu je velká stavba,stísněné řístupy u hotelu, bouchaní, hluk, prach atd. vše co k velké stavbě patří. Byli jsme ubytování v šestém patře, viděli jsme stavbu krásně zhora, tak jsme si opravdu drahou, krátkou dovolenou opravdu užili.Žadali jsme jiný hotel, což nám nebylo umožněno,byly nám nabízené jiné pokoje, což stavbu kolem hotelu neřešilo.

Ubytovanie 2,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytovanie
Ubytování,dobré a čisté. Náramky jsme dostali asi za hodinku, ale nárok na snídani nebyla, až na oběd, který spolu s večeří byl na lístky a všude při jakékoli konzumaci, musíte psát číslo pokoje. Což jinde v Dubaji většinou stačil náramek.

Strava
Strava dobrá, chutná i docela dostatečná, jen pro děti mohlo být více např. horká čekolada, zmrzlina jogurty v kelímku atd.

Služby hotela
Služby byly super, ochota čistota denně vyměněné ručníky a ustláno, uklizeno. Vše uvnitř bylo super, hotel byl poloprazdný, tak měli na klienty čas.

Pláž
Pláž, první den červená vlajka..., moře ujde, pláž písčitá, celkem čistá, jen to oplocení, které brání k umístění lehátek, kvůli stavbě vše brání přístupu, cesty na pláž jsou zúžené na minimum. U moře jedna tavernicka s pitím a pro klienty s naramkem menší výběr, jinak se platí.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Peter T.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 21.4. - 27.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Ubytovanie by bolo v pohode ak by nepriebiehala v tom čase prestavba pred hotelom. Stavebný ruch ,hluk, prach....od 6-18 pracovali na stavbe aj pocas vikendu. nedalo sa spať. viac vysvetlenia v sťažnosti.

Ubytovanie by bolo v pohode ak by nepriebiehala v tom čase prestavba pred hotelom. Stavebný ruch ,hluk, prach....od 6-18 pracovali na stavbe aj pocas vikendu. nedalo sa spať. viac vysvetlenia v sťažnosti.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Ubytovanie, spokojnosť,čistota, až na ten hluk.

Strava
strava bola super. max spokojnosť.

Služby hotela
služby boli v pohode

Pláž
pláž bola čista, až na ohrady pre stavebne práce

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Dana S.

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 28.3. - 1.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

V tomto hotelu Ajman byla naše nejhorší dovolená v Dubaji, zde jsme nebyli prvně. Začalo to hned při příletu do Dubaje, transfer, který měl být pro pět lidí, uznáváli jen pro tři, ani smlouvu a vorchery nechtěli uznat. Vše jsme si vyřizovali téměř sami, nakonec se povedlo, ale pri odjezdu jsme řešili úplně totéž. Při příjezdu na hotel AJMAN, byl další šok, kolem hotelu je velká stavba,stísněné řístupy u hotelu, bouchaní, hluk, prach atd. vše co k velké stavbě patří. Byli jsme ubytování v šestém patře, viděli jsme stavbu krásně zhora, tak jsme si opravdu drahou, krátkou dovolenou opravdu užili.Žadali jsme jiný hotel, což nám nebylo umožněno,byly nám nabízené jiné pokoje, což stavbu kolem hotelu neřešilo.

V tomto hotelu Ajman byla naše nejhorší dovolená v Dubaji, zde jsme nebyli prvně. Začalo to hned při příletu do Dubaje, transfer, který měl být pro pět lidí, uznáváli jen pro tři, ani smlouvu a vorchery nechtěli uznat. Vše jsme si vyřizovali téměř sami, nakonec se povedlo, ale pri odjezdu jsme řešili úplně totéž. Při příjezdu na hotel AJMAN, byl další šok, kolem hotelu je velká stavba,stísněné řístupy u hotelu, bouchaní, hluk, prach atd. vše co k velké stavbě patří. Byli jsme ubytování v šestém patře, viděli jsme stavbu krásně zhora, tak jsme si opravdu drahou, krátkou dovolenou opravdu užili.Žadali jsme jiný hotel, což nám nebylo umožněno,byly nám nabízené jiné pokoje, což stavbu kolem hotelu neřešilo.

Ubytovanie 2,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 0,5 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytovanie
Ubytování,dobré a čisté. Náramky jsme dostali asi za hodinku, ale nárok na snídani nebyla, až na oběd, který spolu s večeří byl na lístky a všude při jakékoli konzumaci, musíte psát číslo pokoje. Což jinde v Dubaji většinou stačil náramek.

Strava
Strava dobrá, chutná i docela dostatečná, jen pro děti mohlo být více např. horká čekolada, zmrzlina jogurty v kelímku atd.

Služby hotela
Služby byly super, ochota čistota denně vyměněné ručníky a ustláno, uklizeno. Vše uvnitř bylo super, hotel byl poloprazdný, tak měli na klienty čas.

Pláž
Pláž, první den červená vlajka..., moře ujde, pláž písčitá, celkem čistá, jen to oplocení, které brání k umístění lehátek, kvůli stavbě vše brání přístupu, cesty na pláž jsou zúžené na minimum. U moře jedna tavernicka s pitím a pro klienty s naramkem menší výběr, jinak se platí.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Jana S.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 11.9. - 17.9.2023 Hodnotené: September 2023

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Naprosto dokonalá organizace.

Naprosto dokonalá organizace.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Jediné co jsem nebyla spokojená, protože jsem nevěděla. Po příletu ráno 12.9 v 7 hodin jsem neměla nárok na snídaně. Musela jsem po dlouhém letu čekat na odpoledne na svůj pokoj,pokoj nebyl připraven .Tak jsem vzala pokoj jaký byl volný ,abych mohla si odpočinout z cesty. Ten přílet a doba na vyřízení ubytování nebyla jsem spokojená. Pobyt a další dny fantastické, hotel vynikající, služby, personál, blízko všude, čisto, zábava, blízko moře, nádherný výhled u moře. Vstřícnost k turistům. Doporučuji

Strava
Bezvadná, dokonalé ,hezká organizace ráno, klient má připravený stůl ví kam si sednout hezké prostředí, výhled na moře bezvadné. Strava všeho druhu, čerstvé ovoce, zelenina, čistota, ochotný personál.

Služby hotela
Velice si vážím služby hotelu, hezký lobby bar s příjemnou atmosférou, sport bar,bar u bazénu ,personál velice ochotný ,umí doporučit pro klienta. Možnost různých výletů hned v hotelů ,dokonalá organizace dopravy. Vedle možnost koupit v obchodě nápoje. Dostupnost blízko procházky u moře. V pokoji dostatek všeho, čistota. Spokojenost

Pláž
Excelentní, čistota, překrásné, nádherný výhled.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Maryna Y.

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 17.8. - 24.8.2022 Hodnotené: August 2022

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

hotel je již unavený, ale velkým plusem je, že všechny pokoje mají balkon a výhled na moře. Hotel je pro ty, co cestují jen kvůli moři, protože v okolí nic není, není co vidět. Problémy jsou i s jídlem, jídlo je velmi velmi monotónní s malým výběrem. Personál je velmi příjemný a rychle reaguje na vaše požadavky a přání, za což mnohokrát děkujeme. Hotel není špatný, jen odpočinek na jeden krát.

hotel je již unavený, ale velkým plusem je, že všechny pokoje mají balkon a výhled na moře. Hotel je pro ty, co cestují jen kvůli moři, protože v okolí nic není, není co vidět. Problémy jsou i s jídlem, jídlo je velmi velmi monotónní s malým výběrem. Personál je velmi příjemný a rychle reaguje na vaše požadavky a přání, za což mnohokrát děkujeme. Hotel není špatný, jen odpočinek na jeden krát.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Pláž
Velká, hezká písečná.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Peter Starosta

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 5.6. - 14.6.2022 Hodnotené: Jún 2022

Ajman (ex. Kempinski Ajman) Hodnotenie: 5/5 Spojené arabské emiráty, Ajman

Dovolenka bola super.

Dovolenka bola super.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Izba bola super,nieje čo dodať.

Strava
Strava a tak tiež obsluha bola super.

Služby hotela
Hotel bol pekný,personal bol príjemný....

Pláž
Pláž bola hneď z hotela. Lehátok tam bolo dostatok,pláž čistá a stále upravená...

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

07:00 h

Popis

Ajman je zo všetkých siedmich arabských emirátov najmenší - jeho rozloha je len 260 km2. Emirát Ajman sa nachádza v susedstve emirátu Sharjah a Umm Al Quwain. Súčasťou emirátu sú i dve malé enklávy Masfut a Manama v pohorí Hajar.

Ajman nie je názov emirátu, ale i stejnomenného hlavného mesta. Tu na vás dýchne prastará história, ale súčasne uvidíte moderné mesto.

Pýtate sa, čo môžete navštíviť v emirátu Ajman? Predovšetkým sú to jeho niekoľkokilometrové pláže pokryté nádherným bielym pieskom. Voda tu je neobyčajne čistá a priezračná. Vďaka jej kvalite žijú v mori najrôznejšie druhy rastlín a živočíchov a oblasť je tak obľúbená najmä medzi potápačmi a obdivovateľmi podmorského sveta. Ajman ponúka najlepšie kúpanie z celých Spojených arabských emirátov. Neostáva, než vyskúšať tunajšie nádherné more na vlastnej koži! Nenechajte si ujsť náštevu tunajšej obrovskej lodenice na stavbu lodí zvaných Dhows.

Vychutnajte si romantickú atmosféru mesta Ajman, ktoré ponúka neobyčajnú útulnú atmosféru. Nájdete tu nespočetne mnoho príjemných reštaurácií, obchodíkov a klasických arbabských trhov. Odpočinok si môžete vychutnať v upravených parkoch.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 10 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 33 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať