Amazonas

Hodnotenie: 3/5

Španielsko, Mallorca, El Arenal

ideální pro mladé lidi Centrální poloha Zastávka veřejné dopravy u hotelu

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Popis

Nádherný slnkom zaliaty ostrov v Stredozemnom mori, plný borovicových hájov, cyprusov, pomarančovníkov, citrónovníkov a mandlovníkov. Mallorca - romantická, rušná, fascinujúca, s prekrásnymi scenériami zelených hôr, skalnatých pobreží a čarokrásnych pieskových pláží. Už dlhé roky patrí Mallorca k svetoznámym dovolenkovým rajom, kde na turisov čakajú moderné letoviská, výborné hotely, palmové promenády, čarokrásne pláže a vlažná morská voda s očarujúcim modrým nádychom. K správnej dovolenke určite patrí množstvo obchodíkov so suvenírmi, skvelé reštaurácie, bary a diskotéky. Na svoje si prídu aj milovníci spoznávania, ktorí sa môžu vydať za poznaním do hlavného mesta ostrova s množstvom pamiatok, na fascinujúci mys Formentor, do Dračích jaskýň a jaskýň Hams, alebo sa môžu vydať na jedinečnú plavbu podĺž ostrova spojenú so šnorchlovaním a kúpaním na otvorenom mori. Možností je veľa, stačí si len vybrať. Vo februári, keď miliónmi bielych kvetov zakvitnú mandlovníky, miestni ľudia tento jav nazývajú "sneh na Mallorke", je Mallorca nezabudnuteľná. Začína jar ... V Apríli a Máji, keď Mallorca ešte nie je preplnená miliónmi turistov z celého sveta, a na ostrove už vládne pekné slnečné počasie, je ideálny čas na návštevu ostrova pre tých, ktorí majú radi pokoj, a chcú si oddýchnuť. Ideálny čas pre seniorov alebo na školský či firemný trip. Letné mesiace sú naopak vhodné pre tých, ktorí majú radi klasickú dovolenku - slnko, more, pláže, zážitky a množstvo nezabudnuteľnej zábavy ... Nech už sa na Mallorcu vyberiete kedykoľvek, sme presvedčení, že sa do nej zamilujete rovnako ako my.

Poloha

Jeden z najlepších hotelov v lokalite. Priamo susedí s malým športovým prístavom a jednou z najdlhších a najkrásnejších pláží na južnom pobreží Mallorky. Hotel je známy výbornou kuchyňou. Má peknú záhradu s bazénom a slnečnou terasou. Priamo pred hotelom sídli cestovná agentúra, kde je možné si zakúpiť všetky druhy výletov po ostrove a zapožičať si športové bicykle a vydať sa aktívne za poznaním širokého okolia. Hotel je vhodný pre tých, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie v živom dovolenkovom prostredí a iba pár krokov od prekrásnych pláží.

Vzdialenosti

Jeden z mála hotelov v lokalite s fantastickou polohou pri malom športovom prístave a najdlhších plážach na ostrove.

Ubytovanie

Pekné izby s balkónom a kompletným vybavením. Za príplatok (v rámci dostupnosti) možné väčšie izby na vysokom poschodí a výhľadom na more.

Vybavenie a služby

Bazén, záhrada, pláž pár minút pešo od hotela. Izby s klímou, kompletnym zariadením.

Šport a zábava

Vynikajúca lokalita pre turistické prechádzky, prechádzky po niekoľko kilometrov dlhých plážach a promenáde. Pred hotelom v agentúre požičiavajú bicykle a je tak možné podnikať zaujímavé výlety po okolí. Z prístavu pred hotelom sa podnikajú výlety za kúpaním a šnorchlovaním ďaleko na otvorenom mori ...

Výhody a nevýhody

Nádherné prostredie, blízko pláží, turistických chodníčkov, v dostupnosti MHD s hlavným mestom Palma de Mallorca. Asi 10 min pešej chôdze sa nachádza najväčší vodný svet na Mallorce.

Tip

Vynikajúci TIP pre tých, ktorí na Mallorce chcú bývať v živom dovolenkovom stredisku, s prekrásnou promenádou, niekoľko kilometrov dlhou pieskovou plážou. Ideálna ponuka na firemný či školský trip. Poloha hotela - pár minút pešo od promenády a pláží, skvelá voľba aj pre seniorov.

Ďalšie informácie

Po príchode na hotel sa prezentujete voucherom z CK. Budete recepciou vyzvaní predložiť doklady totožnosti a uhradiť miestnu ECO tax (ekologickú daň) v sume cca 2,20 osoba a noc pobytu. Tento poplatok nie je možné si predplatiť, platí sa až na mieste na recepcii a výhradne v hotovosti. Ďakujeme za pochopenie

Stravovanie

POLOPENZIA

Doprava

letecká s miestenkami vedľa seba aj batožinou transfer letisko-hotel-letisko

Program

Počas pobytu v letovisku nie je zástupca CK. Program si robíte sami, na nikoho nieste viazaní, nikam sa nemusíte ponáhľať, užívate si zaslúžený oddych.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 16 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 5 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Tenis Tenis áno
 • Golf Golf áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Mallorca, nazývaná ostrovom pomarančovníkov, citrónovníkov a paliem, najväčší z Baleárskych ostrovov, láka na návštevu svojimi prírodnými krásami, priaznivým počasím aj kultúrnym bohatstvom. Mallorca je dovolenkový "raj pod slnkom", kde slnko svieti viac ako 300 dní v roku a po celú túto dobu je more priezračné, príjemne teplé a prívetivé. 

Mallorca je veľmi lákavá pre svoju rozmanitosť a rôznorodosť. Po celej dĺžke severozápadného pobrežia sa priamo od morského brehu týčia skalnaté pobrežia s borovicovými lesmi, krásne sú kvitnúce sady mandlí, olivovníkov a figovníkov. Pobrežie Mallorcy okrem rozľahlých, pozvoľne sa zvažujúcich pláží, ponúka obrovské množstvo malebných, skaliskami oddelených zátok, kde sa nachádzajú malé piesočnaté pláže, ktoré spĺňajú najnáročnejšie predstavy o kúpaní a opaľovaní.  Milovníci športu, zábavy, ale aj poznávania si na Mallorce tiež prídu na svoje. Sú tu k dispozícii vodné parky, delfinárium a ďalšie zábavné centrá, ponuka športov je nemenej rozsiahla - počnúc od vodných športov, cez cestnú a horskú cyklistiku až po tenis alebo golf. Je možné využiť aj jazdu na koňoch. Nočný život je zastúpený pestrým výberom z množstva diskoték, barov, zábavných a nočných podnikov alebo klubov. 

Je množstvo spôsobov ako tento nádherný ostrov spoznať, či už formou fakultatívnych výletov, individuálne autom či na bicykli. Ale Mallorca vždy zostane okúzľujúcim ostrovom, ktorý v každom z návštevníkov zanechá dojmy na celý život.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 16 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 5 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 20 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 21 °C v noci 16 °C

 • Piatok 21 °C v noci 14 °C

 • Sobota 15 °C v noci 10 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať