Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Hotel Andaz Vienna am Belvedere

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Středisko

Vídeň

Poloha

Hotel Andaz Vienna am Belvedere je ideálním výchozím bodem pro poznávání oblíbených atraktivit Vídně. V okolí lze nalézt např. zámek Belveder. V blízkosti se nachází nákupní centrum ( cca 400 m ), zastávka MHD (cca 150 m ) či vlakové nádraží ( cca 400 m ).

Vybavení

Lobby, recepce, výtah, hotelová terasa, restaurace, fitness, wellness, 9 konferenčních místností, bar a Wi-Fi.

Ubytování

Typy pokojů:
* dvoulůžkový pokoj
* jednolůžkový pokoj
Vybavení pokojů: TV, telefonem, budíkem, sedacím koutem, klimatizací, stůl, koupelna se sprchou či vanou, fénem, kosmetickým zrcátkem.

Stravování

Snídaně. Podávaná se formou bufetu.

Sport a zábava

Hotel má vlastní wellness se saunou, parní lázní či relaxační místností.

Informace

Check in: od 15:00
Check out: do 12:00
Recepce: 00:00- 24:00
Parkování: 4 €/ hodina, 40€/ den
Župany a boty na koupání: zdarma
Dětská postýlka ( dle dostupnosti )
Dětská židlička ( dle dostupnosti )
Babysitting ( za poplatek )
Domácí mazlíčci povoleni

Vybavení hotelu

 • Novinka
 • Pobyt se psem
 • WIFI zdarma

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Fitness áno

Organizujúca CK

Čedok, a.s. IČO: 60192755

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nicole, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Hlavné mesto Rakúska je zároveň hlavným mestom hudby, umenia, elegantnej architektúry i útulných kaviarní. Rozkladá sa na ploche 415 km2 a má približne 1,8 miliónu obyvateľov. Mestom, ktoré leží na úplnej rovine, preteká smerom od severu k východu rieka Dunaj. Správne sa Viedeň delí na 23 častí, tzv. Bezirkov. Politické, ekonomické a hlavne kultúrne centrum krajiny má v súčastnosti charakter kozmpolitnej metropole, lebo láka stále viac turistov a prisťahovalcov z celého sveta - patrí medzi najnavštevovanejšie mestá Európy. Význam mesta dokladá taktiež prítomnosť mnohých medzinárodných úradov. Vo Viedni sídli napríklad Medzinárodná agentúra pre jadrovú energiu alebo jedno zo svetových centier OSN. Pamiatok a zaujímavých miest je vo Viedni toľko, že keď budete chcieť vidieť alebo dokonca navštíviť úplne všetky, zaberie Vám to ozaj mnoho času. Nuda preto v rakúskom hlavnom meste rozhodne nehrozí.

Milovníkom architektúry srdce zaplesá nad stavbami ako Hofburg - sídlo Habsburgovcov s drahocennou zbierkou korunovačných klenotov, najznámejší rakúsky zámok Schönbrunn, najvýznamnejšia gotická pamiatka Rakúska - Dóm Svätého Štefana priamo v centre Viedne, neogotická radnica (Rathaus) obklopená prekrásnou záhradou Rathauspark, skvostný barokový zámok Belvedere alebo v rovnakom slohu postavený kostol Karlskirche na Viedenskom námestí Karlsplatz. Väčšina turisticky vyhľadávaných budov je pamiatkov na císarské obdobie Viedne. Pokiaľ dávate prednosť architektúre modernejšej, nesmiete vynechať Hundertwasserhaus extravagatného architekta Hundertwassera alebo druhú najznámejšiu viedenskú stavbu tejto kontroverznej osobnosti, budovu teplárne v Spittelau. Keď si budete chcieť dopriať taktiež nejaký ten umelecký či kultúrny zážitok, zamierte trebárs do celosvetovo preslávenej Viedeňskej opery alebo do najslávnejšieho rakúskeho divadla Burgheater. Bola by veĺká škoda, nenavštíviť vo Viedni taktiež známy zábavný park Prater s pestrými atrakciami pre malých i veľkých. A sladká bodka na záver - kto neochutnal výnimočnú tortu Sacher, čokoládovú lahôdku a špecialitu rovnakomenného hotelu hneď vedľa Viedenskej opery, ako by vo Viedni ani nebol. Tak len smelo do toho!

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 31 °C v noci 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 20 °C

 • Utorok 34 °C v noci 20 °C

 • Streda 36 °C v noci 22 °C

 • Štvrtok 33 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December