Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Aparthotel alpina&more

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Stravování

Pouze ubytování

Popis hotelu

Aparthotel alpina

Vybavení hotelu

Obecné informace: recepce, úschovna zavazadel, check-in od 16:00 hod., check out do 10:00 hod., předčasný check-in - na vyžádání, zdarma, pozdní check-out - na vyžádání, zdarma, hotelová hala / lobby , společenská místnost, salon, salon, pokojová služba - volitelně za poplatek v resortu, prádelna - volitelně za poplatek v resortu, čítárna / knihovna, výtah, botník, sušák bot parkoviště: parkoviště - zdarma, garáž - na na vyžádání, volitelně platí se v resortu, 10,00 EUR za auto a noc, nabíjecí stanice pro elektromobily - dle obsazenosti, volitelně platí v resortu internet: WIFI v lobby - zdarma, WIFI v celém domě - zdarma gastronomie : snídaňová místnost, kavárna, terasa, pivní zahrádka Podmínky pro kouření: nekuřácký pokoj, nekuřácký hotel domácí zvířata: psi povoleni - na vyžádání, dobrovolně splatné na místě, 100,00 EUR za zvíře a pobyt Způsoby platby: Hotovost, Debet Karta, Visa, Mastercard, ApplePay

Služby v ceně

Včetně všech služeb Super.Summer.Card 2 výlety na kole s naším Simonem týdně 1 lekce jógy týdně

Wellness zařízení

velikost wellness 300 m2, bazén: děti od 0 let. pouze v doprovodu dospělé osoby - zdarma, venkovní bazén 12 mx 6 m, lázeňská část: děti od 6 let. pouze v doprovodu dospělé osoby - zdarma, parní lázeň 1x - zdarma, finská sauna - zdarma, textilní sauna, sanarium - zdarma, infrakabina - zdarma, relaxační místnost 2x, nahota, kosmetické centrum - na vyžádání, fakultativně platí v resortu, zahrada, trávník, lehátko - zdarma, slunečníky - zdarma

Pro rodiny

dětská postýlka - na vyžádání, zdarma, dětské hřiště, dětská herna, služba hlídání dětí - na vyžádání, volitelně za poplatek v resortu, babyphone, dětský bazén, vysoká stolička - zdarma


Vyberte si termín

Popis

Tirolské top stredisko

Tirolské top stredisko Serfaus / Fiss / Ladis sa rozkladá na náhornej plošine v nadmorskej výške 1200 až 2820 metrov. Hlboko v údolí preteká rieka Inn. Dostatok snehu aj mimo hlavnej sezóny, prívetivé prostredie pre rodiny s deťmi, perfektné vyžitie pre lyžiarov a snowboardistov a k tomu všetkému moderné lanovky a 200 kilometrov zjazdoviek privádzajú do údolia dobre zaistenú klientelu z celého sveta. Prestíž lokality kladie vyššie nároky na peňaženky návštevníkov. 38 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou 77 500 osôb za hodinu rozváža lyžiarov na slnečné široké pláne bez lesov. Najdlhšie non stop zjazdy prekonávajú prevýšenie 1000 metrov a merajú 10 kilometrov. Okrem upravovaných zjazdoviek sa ponúkajú desiatky svahov pre free ride jazdu, 7 funparkov pre snowboardistov so všetkými mysliteľnými prekážkami vrátane skoku do vankúša, 116 kilometrov vyfrézovaných a dobre značených bežeckých trás, 100 kilometrov peších túr a 10 kilometrov sánkarských dráh. Serauf / Fiss / Ladis sa zameriava na rodiny s deťmi. Pre našich najmenších vznikajú každú zimu dobrodružné zjazdovačky, zábavné parky, detské reštaurácie a školičky so strážením.

Aktívna dovolenka mimo svahy

Serfaus / Fiss / Ladis myslí aj na víkendových lyžiarov. Mimo zjazdovky vyrástli adrenalínové atrakcie, ako je obria hojdačka Skyswing navodzujúca stav beztiaže a lanovky FISSER Flieger a Serfauser Sauser rútiace sa vo výške 50 metrov nad zemou 80 kilometrovou rýchlosťou dolu do údolia. Pohľad na stredisko z vtáčej perspektívy sa naskytne pri tandemovom paraglidingu. Pokojnejšiu atmosféru hľadajte u curlingového zápasu, pri prechádzke v saniach ťahaných koňmi, pri snowtubingu alebo riadení horského skútra. Rozsiahla sieť reštaurácií sa pýši niekoľkými kuriozitami: presklenými toaletami s vyhliadkou na zasnežené vrcholky, občerstvením v panoramatickom kryštáli, Ski Lounge reštaurácií pre VIP hostí, kde dostanete vlastné pohodlné papuče či detskými reštauráciami s preliezačkami, nafukovacím hradom aj počítačovými hrami.

Cestou necestou

Lyžiarsky komplex Serfaus / Fiss / Ladis patrí k najvzdialenejším areálom v Rakúsku. Leží až u taliansko-švajčiarskych hraníc, preto je slovenskými turistami obchádzané. Z Bratislavy vás čaká cesta s dĺžkou 655 kilometrov. Trasu prekonáte za približne 6 a pol hodiny. Z Košíc vás čaká cesta s dĺžkou 1 100 kilometrov a trasu prekonáte za približne 10 a pol hodiny. U nástupnej stanice lanovky Waldbahn je bezplatné parkovisko. Priamo v strediskách Fiss a Serfaus sú obmedzené parkovacie státia. Mestečko Serfaus križuje ojedinelé "dedinské metro". Vláčik stojí u hotelov a lanoviek a zváža lyžiarov k lanovkám. Údolím prechádza tiež bezplatný ski bus v 20 minútových intervaloch. Vstupenkou na jeho palubu je platný ski pas.

Koľko to stojí?

Šesťdňový ski pas pre dospelého v hlavnej sezóne stojí 264 EUR, detská permanentka sa vyšplhá na 152,5 EUR. Zľavy sú prichystané pre seniorov, skupiny nad 20 osôb, bežkárov a peších turistov. Bohatšie snehové radovánky na vás čakajú v rámci západotirolského ski pasu Ski6 platného v areáloch Serfaus / Fiss / Ladis, Kaunertaler, Gletscher, Fendels, Nauders a Venetregion s celkovým počtom 340 kilometrov zjazdoviek. Šesťdňový Ski6 pre dospelého stojí 272 EUR a pre dieťa 157,5 EUR.

Letné dobrodružstvo

Letná sezóna v stredisku Serfaus / Fiss / Ladis prináša bohatú ponuku športového, kultúrneho i relaxačného vyžitia. Po horách vedie 500 kilometrov peších trás, 200 kilometrov chodníkov pre horské bicykle, 85 kilometrov ciest pre elektrobicykle a bikepark s 9 traily pre začiatočníkov i profesionálov a školička pre deti. S lanom na chrbte sa vydajte za zdolávaním horských stien, vyskúšajte si paragliding, jazdectvo alebo jazdu na Segway. Pereje rieky Inn prekonávajú vodáci na raftoch a kanoe. Zážitkový svet pre deti zahŕňa ryžovanie zlata, návštevu ohrady sa svišti, letnú sánkarskú dráhu, strmhlavý let, drevorubačské ihrisko, vodný labyrint, lezeckú vežu, zoo so zvieratkami na maznanie a nespočetné množstvo šmýkačiek, kolotočov a prekážok. Kultúrne vyžitie dopĺňajú športové aktivity. Zúčastnite sa animačných programov pre deti, zasmejte sa pri divadelnom predstavení, zatancujte si na diskotékach a folklórnych večeroch a spoznávajte históriu na hrade Laudegg nad Ladis. V hoteloch nechýba squash, wellness, solária, masáže a sauny.