JUFA Altenmarkt-Zauchensee

Hodnotenie: 3/5

Rakúsko, Dolné Rakúsko, Altenmarkt im Pongau

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

JUFA Altenmarkt-Zauchensee Hodnotenie: 3/5

JUFA Hotel Altenmarkt

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Ludor CZ: JUFA Hotel Altenmarkt Hodnotenie: 3/5
 • Invia: JUFA Altenmarkt-Zauchensee Hodnotenie: 3/5

Stravování

PolopenzeSnídaně formou bufetuVečeře formou bufetu

Popis hotelu

Během turistické dovolené ve světoznámé turistické a lyžařské oblasti Ski amadé v Salcbursku nezůstanou žádná přání nesplněná! V přírodní aréně kolem oblíbeného města Altenmarkt-Zauchensee jsou na denním i večerním programu zážitky z pěší turistiky, lyžování a zábavy. Moderně a přívětivě zařízené pokoje zajistí příjemný noční odpočinek, v kavárně na sluneční terase se přes den, ale i večer rádi setkávají staří i mladí. Zatímco děti se mohou vyřádit v aktivní zóně nebo v herně pro batolata, dospělí mohou relaxovat ve wellness nebo se udržovat v kondici v posilovně. Pokud přeci jen dostanete chuť na apres-ski: Altenmarkt-Zauchensee je ideálním místem pro párty v zábavné společnosti! Pochoutky z bohaté snídaně formou bufetu a další pokrmy si můžete vychutnat v jedné ze dvou prostorných jídelen. V létě láká bezpočet turistických stezek a dobře propracovaných cyklostezek hosty z celého světa. Možnosti lezení, koupání a atraktivní region Salcbursko s mnoha zajímavými událostmi z oblasti umění, kultury a sportu doplňují volnočasové aktivity. Oblast zimní dovolené přesvědčí v lyžařské dovolené 760 kilometry drah, 270 lanovkami a kultivovaným Apres ski. V lyžařském středisku Světového poháru Zauchensee na vás čekají 2 zimní prázdninové světy: lyžařská oblast Zauchensee-Flachauwinkl a Radstadt-Altenmarkt. Tato volba je čistý luxus! zařízení / Prostředí: vhodné pro rodiny s dětmi, vhodné pro děti cílová skupina: sport

Vybavení hotelu

Obecné informace: úschovna zavazadel, check-in od 16:00 hod., check out do 11:00 hod., hotelová hala / lobby, výtah parkoviště: parkoviště - dle obsazenosti internet: WIFI v celém domě - zdarma gastronomie: restaurace, kavárna, terasa podmínky pro kouření: nekuřácký pokoj domácí zvířata: domácí zvířata povolena - na vyžádání, dobrovolně splatné na místě, 15,00 EUR za zvíře a noc způsoby platby: Hotovost, Debetní karta, Visa, Mastercard

Služby v ceně

vnitřní a venkovní hřiště Bezplatný vstup do hotelové sauny a relaxační zóny stolní tenis a vzdušný hokej Malá sportovní hala a zábavné hřiště (podle dostupnosti) Sportwelt Card pro 6 míst (Altenmarkt-Zauchensee, Flauchau, Wagrain- Kleinarl, Radstadt, Filzmoos, Eben) s četnými slevami až -25 %

Wellness zařízení

velikost wellness 130 m2, spa - zdarma, finská sauna - zdarma, bio sauna - zdarma, infrakabina - zdarma, relaxační místnost 1x


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 1.5 km
 • TV TV áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Dolné Rakúsko leží v srdci Európy. Jeho výhodná poloha obklopujúca Viedeň oddávna priťahovala mocnosti. Pohnutá história plná bojov je zdrojom bohatého kultúrneho dedičstva. Do roku 1986 bola centrom spolkovej zeme Viedeň. Po jej vyčlenení sa stal hlavným mestom Sankt Pölten (Svätý Hypolit). V Dolnom Rakúsku sa prelínajú alpská a panónska klimatická zóna. Územia pokrývajú lužné lesy, stepi, horské pastviny, chladné jazerá, bystriny, pahorkatiny, riečne údolia a slatiny.

Po prúde Dunaja
Zem križuje Dunaj na svojej ceste smerom na Slovensko. Míňa historické miesta Nibelungengau a Wachau, obklopujú ho kopčeky Wagrame, preteká národným parkom Donau-Auen a prináša dostatok vlahy pre preslnené vinice. V okolí Wachau a Carnuntum vznikajú jedny z najlepších vín sveta. Nezabudnuteľný gastronomický zážitok vás čaká vo vínnych pivniciach, útulných krčmách a vyhlásených reštauráciách s michelinskými hviezdičkami. Pozdĺž Dunaja vedú príjemné cyklotrasy vhodné aj pre najmladších cyklistov. Prechádzajú zbytky rímskych miest, kamennými stredovekými uličkami, okolo mohutných hradov, drobných tvrdzí, barokových kostolov a skvostných zámkov. Vďaka svojej rozmanitosti a prístupnosti sa Dunajská cyklotrasa stala najobľúbenejšou cyklotrasou strednej Európy. Už pred stovkami rokov patril Dunaj k hlavným dopravným tepnám. Vychádzku na výletnej lodi si nenechajte ujsť v oblasti Wachau.

Za hruškami a horami
Kraj Mostviertel s hlavnými strediskami Ybbs a Enns sa rozkladá medzi Dunajom a Alpami. Snúbi sa v ňom divoká horská krajina na juhu a ľahko zvlnený sever. Mostviertel ožíva v posledných aprílových týždňoch, kedy kvitnú hrušky a vyrába sa lahodný hruškový mušt. Za pochúťkami z muštu mieria desiatky turistov. Smerom na juh dostáva Mostviertel drsný ráz. Roztodivné skalné útvary, hravé horské potoky a hlboké rokliny v okolí Ötscheru, Hochkare a Dürrensteinu zvádzajú k dobrodružným prechádzkam. V minulosti sa tu ťažilo železo, ktorého príbeh rozpráva nejedno múzeum. V Mostvierteli leží hlavné mesto Dolného Rakúska St. Pölten s barokovými a secesnými pamiatkami a modernými budovami vo štvrtiach Landhausviertel a Kulturbezirk.

Do hôr pešo aj na bicykli
Kraj Waldviertel nadväzuje na rybnikársku kultúru južných Čiech, čo sa odráža aj v jeho kuchyni. Receptom dominuje kapor, zemiaky a mak. Čistý vzduch a pôvodný ráz krajiny uchovávajú národné parky Thayatal, Blockheide a Heidenreichsteiner Moor. Waldviertel rozvinul sieť cyklotrás pre horské bicykle. Na 2000 km značených ciest sa prepletá 90 cyklotrás všetkých obtiažností. Regiónu nechýbajú ani pešie túry vedúce k starým sedliackym dvorom, rozkvitnutým lúkam a horským tôňam.

Po stopách vína
V regióne Weinviertel severne od Viedne sa vyrába tretina všetkých rakúskych vín. 14 000 registrovaných vinárov sa predháňajú v kvalite svojej produkcie. Neuveriteľný podzemný pivničný komplex v Retzi svojou rozlohou presahuje mesto nad ním. Do tzv. vínnych uličiek vás zavedú školení sprievodcovia a porozprávajú vám pikantnosti zo života vinárov. 10 vinárskych cyklotrás je pomenovaných po odrodách vína. Na miestnych svahoch merajú celkom 760 kilometrov. Trasy sú perfektne vymyslené pre cyklistov, ktorí sa radi zastavia na degustáciu v niektorej z pivníc po ceste.

Relaxácia za bránami Viedne
Viedenský les pred západnými bránami Viedne slúži obyvateľom hlavného mesta k odpočinku a prechádzkam. Krajina plná lesov meria 6000 kilometrov peších chodníkov, 46 trás pre horské bicykle s celkovou dĺžkou 1000 kilometrov a deväť golfových ihrísk v Golf ARENA Baden.

Kopce kam sa pozrieš
Už hodinu jazdy od rakúskej metropoly sa ukazujú prvé vrcholky Álp na čele so Semmeringom, Rax, Schneeberg a Wechselom. Viedenské Alpy v lete lákajú k horským túram a s prvým snehom na zdolávanie lyžiarskych svahov a bežeckých tratí, najmä vyhliadkové trasy Wechsel-Semmering. Na zozname UNESCO figuruje horská železnica Semmeringbahn a technickým unikátom je lanovka na Rax, prvá kabínová lanovka prepravujúca osoby otvorená už v roku 1926.
 • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 1.5 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota -2 °C v noci -15 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 2 °C v noci -13 °C

 • Piatok 4 °C v noci -2 °C

 • Sobota 2 °C v noci -6 °C

 • Nedeľa -6 °C v noci -16 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať