Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 202570938

Popis

Luxusní hotel spojený s vyhlášeným termálním centrem.

Poloha

Laa an der Thaya

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, TV, trezor, lodžie.

Vybavení a služby

Hotelové spa a wellness - exkluzivní wellness areál na 2.600 m2 - spa bazén s lehátky ve vnitřní a venkovní části, venkovní vířivý bazén v saunovém komplexu, saunový svět (finská sauna, parní koupel, sanárium), speciální saunové nálevy, vital bar, odpočívárny. Nádherný výhled do krajiny Weinviertelu! Hotelový Spa komplex je srdcem Wellness hotelu termálních lázní Laa. Daleko od veškerého dění i veřejně přístupných termálních lázní mohou hoteloví hosté relaxovat v naprostém klidu. Ve Spa bazénu ucítí blahodárnou sílu termální vody. Díky velkorysým panoramatickým oknům si mohou vychutnat nádherný výhled do přírody Weinviertelu. Venkovní vířivý bazén doporučujeme všem, kteří jsou rádi pod širým nebem, stejně tak jako odpočinkový prostor „Frische“. Saunový svět a odpočinkové prostory v hotelovém Spa komplexu - v podzemí hotelového Spa komplexu Vás očekává svět klidu a relaxace. Saunový svět patřící ke Spa komplexu Vám nabízí finskou saunu, parní koupel a sanárium. Ve finské sauně na Vás čekají speciální nálevy s medem, jogurtovým krémem a jinými specialitami. Poté si můžete v odpočívárnách hotelového Spa komplexu užívat klidu a tepla či nabrat nové síly na čerstvém vzduchu.

Sport a zábava

Termální park LAA - spojený s hotelem chodbou: Vodní zábava & vodní sport na 7.800 m2. Vodní svět termálních lázní Laa je svým zůsobem jedinečný. Areál je obzvláště rozlehlý. Rozprostírá se celkem na 7.800 m2. Kromě různých bazénů Vás zvou četné odpočinkové zóny k relaxaci a oddechu. Bazény v termální krajině. Termální bazén je centrálním krytým bazénem termálních lázní Laa a nabízí dostatečné místo pro mnoho hostů. V masážním bazénu Vás jemně masírují vodní trysky na lehacích vířivých lavicích a u vířivé stěny - a to vše pod širým nebem! Solné a aktivní bazény zvou buď k harmonickému pobytu či k plavání. Náš tobogán nabízí zábavu jak Vám tak i Vašim dětem!

Stravování

polopenze - snídaně švédské stoly, večeře 5-chodová

Doprava

vlastní


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Golf áno
 • Tobogány áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Organizujúca CK

Pavel Hégr - ČESTYL IČO: 65852648

Načítam

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,8/5
Invia

Fantastické (26 hodnotení)

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,8/5

Okolie 4,6/5

Cena 4,7/5

5. najlepšie hodnotený z 464 hotelov v Dolné Rakúsko

Libor P. Február 2019

Dátum pobytu: 17.2. - 19.2.2019

Hodnotenie 5,0/5

o.k.

Celkové hodnotenie

o.k.

Ubytovanie
o.k.

Strava
dostačující, v pořádku

Služby hotela
v pořádku

Pláž
xxx

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Libor P. Február 2018

Dátum pobytu: 18.2. - 20.2.2018

Hodnotenie 5,0/5

Kvalitní

Celkové hodnotenie

Kvalitní

Ubytovanie
kvalitní, čisto, uklizeno

Strava
polopenze, široký výběr, ráno vynikající pečivo, skvělé večeře, pro jedlíky dostatek různého jídla v bufetu k výběru

Služby hotela
personál se zajímal o naši spokojenost, mluví německy, anglicky i česky, stejně tak obsluha v hotelu i v bazénovém komplexu

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Marek Vala Február 2020

Dátum pobytu: 10.2. - 12.2.2020

Hodnotenie 4,5/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 3,0/5

Cena 5,0/5

Iveta H. Február 2020

Dátum pobytu: 2.2. - 4.2.2020

Hodnotenie 5,0/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Eva Kostrounova Január 2020

Dátum pobytu: 10.1. - 12.1.2020

Hodnotenie 4,9/5

Skvělý hotel, příjemné ubytování a exelentní 5-ti chodové menu.

Velice příjemný personál v celém hotelu, zejména ve Spa.

Celkové hodnotenie

Skvělý hotel, příjemné ubytování a exelentní 5-ti chodové menu.

Velice příjemný personál v celém hotelu, zejména ve Spa.

Strava
Vynikající snídaně a večeře. Velmi dobré rakouské víno.

Služby hotela
Vřele doporučuji. Určitě sem znovu přijedu díky kvalitě a službám tohoto hotelu

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Andrea Bročková September 2019

Dátum pobytu: 13.9. - 15.9.2019

Hodnotenie 4,7/5

Výborné

Celkové hodnotenie

Výborné

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Dalibor F. August 2019

Dátum pobytu: 19.8. - 21.8.2019

Hodnotenie 4,4/5

Splnila očekávání.

Celkové hodnotenie

Splnila očekávání.

Ubytovanie
Bez chyb.

Strava
Široký výběr kvalitního jídla

Služby hotela
Nelze nic vytknout

Pláž
Prostředí splňuje vysoký standard. Pro hotelové hosty je ve večerních hodinách vyhrazen celý areál.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,0/5

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Eliška, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Dolné Rakúsko leží v srdci Európy. Jeho výhodná poloha obklopujúca Viedeň oddávna priťahovala mocnosti. Pohnutá história plná bojov je zdrojom bohatého kultúrneho dedičstva. Do roku 1986 bola centrom spolkovej zeme Viedeň. Po jej vyčlenení sa stal hlavným mestom Sankt Pölten (Svätý Hypolit). V Dolnom Rakúsku sa prelínajú alpská a panónska klimatická zóna. Územia pokrývajú lužné lesy, stepi, horské pastviny, chladné jazerá, bystriny, pahorkatiny, riečne údolia a slatiny.

Po prúde Dunaja
Zem križuje Dunaj na svojej ceste smerom na Slovensko. Míňa historické miesta Nibelungengau a Wachau, obklopujú ho kopčeky Wagrame, preteká národným parkom Donau-Auen a prináša dostatok vlahy pre preslnené vinice. V okolí Wachau a Carnuntum vznikajú jedny z najlepších vín sveta. Nezabudnuteľný gastronomický zážitok vás čaká vo vínnych pivniciach, útulných krčmách a vyhlásených reštauráciách s michelinskými hviezdičkami. Pozdĺž Dunaja vedú príjemné cyklotrasy vhodné aj pre najmladších cyklistov. Prechádzajú zbytky rímskych miest, kamennými stredovekými uličkami, okolo mohutných hradov, drobných tvrdzí, barokových kostolov a skvostných zámkov. Vďaka svojej rozmanitosti a prístupnosti sa Dunajská cyklotrasa stala najobľúbenejšou cyklotrasou strednej Európy. Už pred stovkami rokov patril Dunaj k hlavným dopravným tepnám. Vychádzku na výletnej lodi si nenechajte ujsť v oblasti Wachau.

Za hruškami a horami
Kraj Mostviertel s hlavnými strediskami Ybbs a Enns sa rozkladá medzi Dunajom a Alpami. Snúbi sa v ňom divoká horská krajina na juhu a ľahko zvlnený sever. Mostviertel ožíva v posledných aprílových týždňoch, kedy kvitnú hrušky a vyrába sa lahodný hruškový mušt. Za pochúťkami z muštu mieria desiatky turistov. Smerom na juh dostáva Mostviertel drsný ráz. Roztodivné skalné útvary, hravé horské potoky a hlboké rokliny v okolí Ötscheru, Hochkare a Dürrensteinu zvádzajú k dobrodružným prechádzkam. V minulosti sa tu ťažilo železo, ktorého príbeh rozpráva nejedno múzeum. V Mostvierteli leží hlavné mesto Dolného Rakúska St. Pölten s barokovými a secesnými pamiatkami a modernými budovami vo štvrtiach Landhausviertel a Kulturbezirk.

Do hôr pešo aj na bicykli
Kraj Waldviertel nadväzuje na rybnikársku kultúru južných Čiech, čo sa odráža aj v jeho kuchyni. Receptom dominuje kapor, zemiaky a mak. Čistý vzduch a pôvodný ráz krajiny uchovávajú národné parky Thayatal, Blockheide a Heidenreichsteiner Moor. Waldviertel rozvinul sieť cyklotrás pre horské bicykle. Na 2000 km značených ciest sa prepletá 90 cyklotrás všetkých obtiažností. Regiónu nechýbajú ani pešie túry vedúce k starým sedliackym dvorom, rozkvitnutým lúkam a horským tôňam.

Po stopách vína
V regióne Weinviertel severne od Viedne sa vyrába tretina všetkých rakúskych vín. 14 000 registrovaných vinárov sa predháňajú v kvalite svojej produkcie. Neuveriteľný podzemný pivničný komplex v Retzi svojou rozlohou presahuje mesto nad ním. Do tzv. vínnych uličiek vás zavedú školení sprievodcovia a porozprávajú vám pikantnosti zo života vinárov. 10 vinárskych cyklotrás je pomenovaných po odrodách vína. Na miestnych svahoch merajú celkom 760 kilometrov. Trasy sú perfektne vymyslené pre cyklistov, ktorí sa radi zastavia na degustáciu v niektorej z pivníc po ceste.

Relaxácia za bránami Viedne
Viedenský les pred západnými bránami Viedne slúži obyvateľom hlavného mesta k odpočinku a prechádzkam. Krajina plná lesov meria 6000 kilometrov peších chodníkov, 46 trás pre horské bicykle s celkovou dĺžkou 1000 kilometrov a deväť golfových ihrísk v Golf ARENA Baden.

Kopce kam sa pozrieš
Už hodinu jazdy od rakúskej metropoly sa ukazujú prvé vrcholky Álp na čele so Semmeringom, Rax, Schneeberg a Wechselom. Viedenské Alpy v lete lákajú k horským túram a s prvým snehom na zdolávanie lyžiarskych svahov a bežeckých tratí, najmä vyhliadkové trasy Wechsel-Semmering. Na zozname UNESCO figuruje horská železnica Semmeringbahn a technickým unikátom je lanovka na Rax, prvá kabínová lanovka prepravujúca osoby otvorená už v roku 1926.
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 12 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 25 °C v noci 14 °C

 • Piatok 28 °C v noci 16 °C

 • Sobota 20 °C v noci 12 °C

 • Nedeľa 22 °C v noci 10 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December