Parkhotel Krems (Krems an der Donau)

Rakúsko, Dolné Rakúsko

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Parkhotel Krems ***, Krems léto

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Ubytování

Standardní třílůžkový pokoj, 22 m²: ložnice 1x, koupelna 1x Počet lůžek: manželská postel 1x, přistýlka 1x, dětská přistýlka možná. Obecné: trezor - zdarma, topení Koupelna: vana/sprcha, vysoušeč vlasů. Média a technologie: TV, WIFI připojení k internetu – zdarma

Standardní dvoulůžkový pokoj, 22 m²: ložnice 1x, koupelna 1x Počet lůžek: manželská postel 1x. Obecné: trezor - zdarma, topení Koupelna: vana/sprcha, vysoušeč vlasů. Média a technologie: TV, WIFI připojení k internetu - zdarma

Stravování

snídaně formou bufetu

Poloha

Parkhotel Krems je centrálně umístěný - přímo u velkého městského parku - a je jen pár minut chůze od historického centra, výstaviště, vlakového nádraží a samozřejmě "Modrého Dunaje". Celkem 72 pokojů je rozmístěno na čtyřech podlažích. Klidná lokalita ve vedlejší ulici, přímo u městského parku, zaručuje klidný spánek. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, fénem a TV. Útulný hotelový bar v elegantním stylu vás zve na drink po dni plném zážitků.

Centrum: Krems 500 m Vlakové nádraží: Krems 500 m Letiště: Vídeň 90 km Autobusová zastávka: Krems 200 m Veřejný krytý bazén: Krems 1000 m Obchody: Krems 300 m Přístav: Lodní molo Krems, v docházkové vzdálenosti 1 km

Vybavení

Recepce: úschovna zavazadel Parkování: parkoviště - zdarma Obecné: Hotelová hala / lobby, salonek, počet seminárních / konferenčních místností: 1, výtah Internet: WiFi v lobby - zdarma Gastronomie: snídaňová místnost, bar, terasa, zahrada pro hosty

Wellness zařízení Sauna, infračervená kabina, relaxační místnost, solárium - fakultativně za poplatek na místě

Cena zahrnuje

ubytování za osobu na noc se snídaní, vstup do wellness

CENA za osobu na NOC:

Termín2 lůžkový pokoj3 lůžkový pokoj
04.06.-29.10.17001550

Cena nezahrnuje

pobytová taxa EUR 1,60 osoba nad 13 let /den

domácí zvířata povolena EUR 6,00 /den

Sleva

dítě na 3. lůžku do 5,9 let zdarma, 6 - 11,9 let sleva 50%


Informácie o hoteli

Organizujúca CK

COLOR TRAVEL s.r.o. IČO: 26149150

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nikola, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Dolné Rakúsko leží v srdci Európy. Jeho výhodná poloha obklopujúca Viedeň oddávna priťahovala mocnosti. Pohnutá história plná bojov je zdrojom bohatého kultúrneho dedičstva. Do roku 1986 bola centrom spolkovej zeme Viedeň. Po jej vyčlenení sa stal hlavným mestom Sankt Pölten (Svätý Hypolit). V Dolnom Rakúsku sa prelínajú alpská a panónska klimatická zóna. Územia pokrývajú lužné lesy, stepi, horské pastviny, chladné jazerá, bystriny, pahorkatiny, riečne údolia a slatiny.

Po prúde Dunaja
Zem križuje Dunaj na svojej ceste smerom na Slovensko. Míňa historické miesta Nibelungengau a Wachau, obklopujú ho kopčeky Wagrame, preteká národným parkom Donau-Auen a prináša dostatok vlahy pre preslnené vinice. V okolí Wachau a Carnuntum vznikajú jedny z najlepších vín sveta. Nezabudnuteľný gastronomický zážitok vás čaká vo vínnych pivniciach, útulných krčmách a vyhlásených reštauráciách s michelinskými hviezdičkami. Pozdĺž Dunaja vedú príjemné cyklotrasy vhodné aj pre najmladších cyklistov. Prechádzajú zbytky rímskych miest, kamennými stredovekými uličkami, okolo mohutných hradov, drobných tvrdzí, barokových kostolov a skvostných zámkov. Vďaka svojej rozmanitosti a prístupnosti sa Dunajská cyklotrasa stala najobľúbenejšou cyklotrasou strednej Európy. Už pred stovkami rokov patril Dunaj k hlavným dopravným tepnám. Vychádzku na výletnej lodi si nenechajte ujsť v oblasti Wachau.

Za hruškami a horami
Kraj Mostviertel s hlavnými strediskami Ybbs a Enns sa rozkladá medzi Dunajom a Alpami. Snúbi sa v ňom divoká horská krajina na juhu a ľahko zvlnený sever. Mostviertel ožíva v posledných aprílových týždňoch, kedy kvitnú hrušky a vyrába sa lahodný hruškový mušt. Za pochúťkami z muštu mieria desiatky turistov. Smerom na juh dostáva Mostviertel drsný ráz. Roztodivné skalné útvary, hravé horské potoky a hlboké rokliny v okolí Ötscheru, Hochkare a Dürrensteinu zvádzajú k dobrodružným prechádzkam. V minulosti sa tu ťažilo železo, ktorého príbeh rozpráva nejedno múzeum. V Mostvierteli leží hlavné mesto Dolného Rakúska St. Pölten s barokovými a secesnými pamiatkami a modernými budovami vo štvrtiach Landhausviertel a Kulturbezirk.

Do hôr pešo aj na bicykli
Kraj Waldviertel nadväzuje na rybnikársku kultúru južných Čiech, čo sa odráža aj v jeho kuchyni. Receptom dominuje kapor, zemiaky a mak. Čistý vzduch a pôvodný ráz krajiny uchovávajú národné parky Thayatal, Blockheide a Heidenreichsteiner Moor. Waldviertel rozvinul sieť cyklotrás pre horské bicykle. Na 2000 km značených ciest sa prepletá 90 cyklotrás všetkých obtiažností. Regiónu nechýbajú ani pešie túry vedúce k starým sedliackym dvorom, rozkvitnutým lúkam a horským tôňam.

Po stopách vína
V regióne Weinviertel severne od Viedne sa vyrába tretina všetkých rakúskych vín. 14 000 registrovaných vinárov sa predháňajú v kvalite svojej produkcie. Neuveriteľný podzemný pivničný komplex v Retzi svojou rozlohou presahuje mesto nad ním. Do tzv. vínnych uličiek vás zavedú školení sprievodcovia a porozprávajú vám pikantnosti zo života vinárov. 10 vinárskych cyklotrás je pomenovaných po odrodách vína. Na miestnych svahoch merajú celkom 760 kilometrov. Trasy sú perfektne vymyslené pre cyklistov, ktorí sa radi zastavia na degustáciu v niektorej z pivníc po ceste.

Relaxácia za bránami Viedne
Viedenský les pred západnými bránami Viedne slúži obyvateľom hlavného mesta k odpočinku a prechádzkam. Krajina plná lesov meria 6000 kilometrov peších chodníkov, 46 trás pre horské bicykle s celkovou dĺžkou 1000 kilometrov a deväť golfových ihrísk v Golf ARENA Baden.

Kopce kam sa pozrieš
Už hodinu jazdy od rakúskej metropoly sa ukazujú prvé vrcholky Álp na čele so Semmeringom, Rax, Schneeberg a Wechselom. Viedenské Alpy v lete lákajú k horským túram a s prvým snehom na zdolávanie lyžiarskych svahov a bežeckých tratí, najmä vyhliadkové trasy Wechsel-Semmering. Na zozname UNESCO figuruje horská železnica Semmeringbahn a technickým unikátom je lanovka na Rax, prvá kabínová lanovka prepravujúca osoby otvorená už v roku 1926.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 20 °C v noci 9 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 18 °C v noci 12 °C

 • Pondelok 17 °C v noci 9 °C

 • Utorok 18 °C v noci 8 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December