Mondi Holiday Bellevue

Rakúsko, Salzbursko, Bad Gastein

Tichý hotel v centre Bad Gasteine Vhodný aj pre rodiny s deťmi Wellness centrum s bazénom

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 236696315

Destinace

Hotel se nachází v centrální poloze u svahu Stubnerkogel. Centrum s obchody, bary, restauracemi a vlakovým nádražím je asi 200 metrů vzdálené.
Bad Gastein: 1 000 metrů nad mořem, 4 500 obyvatel, vodní svět, venkovní termální lázně, zážitkové lázně a sportovní bazén, Heilstollen (léčebné jeskyně). Bad Hofgastein 7 km, Zell am See 48 km, Salzburg 94 km.

Popis Ubytování

Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout, trezor, kabelovou TV, rádio a telefon s přímou volbou, ve většině případů balkon nebo terasu s výhledem na okolní hory a údolí Gastein. Kuchyňské náčiní: nádobí, varná deska (2 desky ve studiu / 4 v apartmánu a suitě), lednice s malým mrazákem, kávovar, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, vařič na vejce.

Vybavení hotelu

Prostorný hotelový komplex s recepcí, vstupní halou, terasou, barem, restaurací, konferenčními a společenskými prostory, možností občerstvení na pokoji, úschovnou lyží a lyžařskou školou v blízkosti hotelu, velkou zahradou, výtahem, hernou, kulečníkem, bowlingem, wellness. V celém domě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Bezplatné parkování v bezprostřední blízkosti. Parkování přímo u hotelu - za poplatek: 6,50 € na den (v závislosti na dostupnosti).

Upozornění

Dětské ceny na poptávku. Termín a délka pobytu závisí na klientovi. Minimální délka pobytu je 3 noci v období 07.07. - 01.09.18.

Parkování

Parkování v blízkosti hotelu zdarma. Parkování přímo u hotelu za € 6,50 / den.

Lyžování

Lyžařský areál Gastein: 840 - 2 300 metrů nad mořem, 9 lyžařských vleků, 9 sedačkových lanovek, 7 kabinkových lanovek. 118 km sjezdovek: 35 km modrá, 70 km červená, 13 km černá. Zábavní park, lyžařská škola, běžkařská trasa.

Stravování

V ceně není zahrnuta strava, možnost objednat snídaně (€ 7,00 dítě 5- 14,9 let/ den, € 14,00 dospělý/ den) nebo all inclusive light (€ 20,00 dítě 5- 14,9 let/ den, € 40,00 dospělý/ den).

All inclusive

Za příplatek. Zahrnuje: Welcome Prosecco, snídaňový bufet, nápoje jako káva, čaj, Prosecco, stolní víno, nealkoholické nápoje, točené pivo od 11:00 do 23:00, snack - malý oběd od 12:30 do 13:30 hod, káva - od 14:00 do 16:00, večerný bufet s denní obměnou.

Wellness&Spa

Krytý bazén (12 x 8 m), sauna, parní lázeň, Whirlpool, fitness.
Za poplatek: solárium.

Zábava

Herna, kulečník, bowling.

Zvlášnosti

Možnost ubytování s domácími mazlíčky.

Pro děti

Péče o děti dle vývěsky (PO - PÁ) mezi 3 - 12 lety.

Platební karty

Akceptované platební karty: Maestro, Visa, Master Card.

Cena zahrnuje

Ubytování bez stravování, provozní náklady, jako je elektrická energie, topení, voda, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, kids and Teen klub, použití wellness centra, program Wellbee acitivity, zdarma využití bowlingové dráhy, Gastein CARD se slevami v údolí Gastein, WIFI, parkoviště.

Cena nezahrnuje

Pobytová daň cca € 2,70 za osobu nad 15 let / den.
Domácí zvíře € 8,- / den (bez krmiva). Extra úklid - volitelné: studio: € 15,00 / den; apartmán: € 25,00 / den; apartmá: € 35,00 / den.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 100 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 400 m
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Kuchynský kút áno

Organizujúca CK

Invia International, a.s. IČO: 05426677

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Jan, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Prírodným krásam Salzburska jednoznačne oponujú masívy hôr. Patrí sem Národný park Vysoké Taury, Lofer Steinberge, Radstädter Tauern, Hagengebirge a Tennegebirge. Väčšinu najvyšších vrcholov Rakúska môžete obdivovať zo známej rakúskej vysokorskej cesty Grossglockner Hochalpenstrasse. Zo skalnatých štítov sa dolu k zemi znášajú divoké vodopády a v krásnych údoliach sa rozlievajú pôvabné jazerá. Celá oblasť je pretkaná udržovanými cestami a dômyselným systémom lanoviek. Najvyššiu horu Rakúska Grossglockner a najväčší ľadobec Východných Álp uvidíte z vyhliadky Franz-Josephs-Höhe. Najvyššími vodopádmi v Rakúsku sú 400 m vysoké Krimmlské vodopády. Nachádzajú sa v hornej časti údolia Salzachtal a sú zároveň najvyššími vodopádami v strednej Európe.

Salzbursko ale nevyniká len výškou spomenutých velikánov. I nenápadné malé dediny a mestečka v oblasti v oblasti majú turistom určite čo ponúknuť. Ich kostolíky ukrývajú vzácne sochárske diela a gotické fresky. Za účelom ich obdivovania sa môžete vydať trebárs do Sankt Johann im Pongau, Bischeshofen, Rastadt a Zell am See.

Salzbursko je vhodné ako pre aktívne strávenú dovolenku, tak i pre pokojnú rekreáciu rodín s deťmi. Čakajú na Vás vzorne upravené cyklotrasy rôznych obtiažností, cesty pre pešiu turistiku, samozrejme taktiež dokonalé areály pre zimné športy a celé množstvo kultúnych a historických atrakcií.

Salzburg

Hlavné mesto Salzburska má 145 tisíc obyvateľov a v súčastnosti je štvtým najväčším mestom v Rakúsku. Prirovnanie \\\"Rím severu\\\" si Salzburg zaslúžil vďaka obrovskému množstvu historických pamiatok, ktoré obklopujú zalesnené horské vrcholy. Mestom Salzburg preteká rieka Salzach. Na jej východnom brehu sa rozkladá námestie Residenzplatz a v jeho okolí staré mesto. Nová časť mesta je západným smerom od rieky Salzach a jej súčasťou sú námestia Mirabellplatz a Marktplatz.

Jednou z najstarších ulíc v Salzburgu je Getreidegasse. V dome s číslom popisným 9 sa narodil najslávnejší rodák mesta Salzbug, skladateľ Wolfgang Amadeus Mozart. V Mozart Geburtshaus sú dnes vystavené obrazy, dopisy i návrhy scén Mozatových slávnych opier. Múzeum, ktoré popisuje Mozartovo dielo, je zriadené v dome Wohnhaus na námestí Marktplatz 8. Práve tu skladateľ v neskoršom veku býval, dom bohužiaľ výrazne poškodili nálety behom 2.svetovej vojny.

Jednou z dominantných pamiatok mesta Salzburg je pevnosť Hohensalzburg, ich stavbu dokončili vládnuci arcibiskupovia v 17. storočí. Behom návštevy pevnosti si môžete prezrieť stredoveké mučiarne, oficiálne miestnosti, pevnovstnú vežu a múzem Rainer Museum, ktoré vystavuje stredové zbrane a mučiace nástroje.

Zaujímavým kontrastom k strohej stavbe pevnosti je zámok Mirabell a jeho prekrásne záhrad Zweglgarten so záhonmi plnými ruží. Konečné zkrášľovacie úpravy urobil v 20 rokoch 18. storočia architekt Lukas von Hildebrandt.

Na vrcholu Nonnberg stojí najstarší zachovaný ženský kláštor v Rakúsku. Bol založený na konci 7. storočia a poskytuje nádherný výhľad do širokého okolia.

V bývalom arcibiskupskom paláci Residenz v starej mestskej časti sú umiestnené expozície barokových interiérov a galérie diel Rembrandtových, Rubensových a Bruegelových. Krásne historické budovy obklopujú celé Rezidenčné námestie. Ďalšou cirkevnou stavbou, ktorá v Salzburgu po arcibiskupoch a mníšskych rádoch zostala, je dóm sv. Ruperta. Pochádza z počiatku 17. storočia a stojí na južnej strane Residenzplatz. Interiér dómu zdobia fresky od D. Mascagniho a oltárny obraz od českého umelca Karla Škréty. Arcibiskupská rezidencia z prelomu 15. a 16. storočia stojí na západnej strane námestia, Nová rezidencia stojí presne na opačnej strane. Od oku 1702 je na veži rezidencie nainštalovaná zvonkohra. Uprostred námestia sa nachádza 14 metrov vysoká kašňa. Pokiaľ sa vydáte od kostola sv. Michala smerom na severovýchod, dotanete sa na Mozartplatz s pomníkom slávneho skladateľa z roku 1842 od L. Schwanthalera. R. Donner navrhol kašnu na Kapitulnom námestí s komplexom františkánskeho kláštora sv. Petra., ktorý bol založený už v roku 690, ako najstarší rakúsky kláštor. Primo architektonickým skvostom je kláštorný kostol Dreifaltigkeitskirche. Autorom návrhu je Johann Bernhard Fischer z Erlachu. Románska loď kostola bola vystavaná v 13. storočía 5 barokových kaplí kostola v 17. storočí. Rovnaký architekt navrhol taktiež kostol Universitätskirche na Univerzitnom námestí.

Pokiaľ ide o Salzburskú kultúru a možnosti trávenia voľného času, je príležitostí k vyžitiu viac než dosť. Každoročne od konca júna do začiatku septembra sa v Salzburgu koná preslávený hudobný festival Salzburger Festspiele. Ak sa budete festivalu chcieť zúčastniť, počítajte s tým, že z dôvodu veľkého záujmu si bude potreba rezervovať vstupenky s dostatočným predstihom. Zdrojom dobrej zábavy môže byť taktiež návšteva podniku Augustiner Bräustüble, najstaršieho pivovaru v Salzburgu. Víno môžete ochutnať vo vinnej pivnici Felsenkeller, vytesanej do skaly. Nachádza sa blízko cintroína sv. Petra.

Oblasť Soľnej komory s veĺkým počtom soľných dolov sa nachádza neďaleko Salzburgu. Najbližší z dolov je v Bad Dürrnberg a môžete si ho prezrieť oblečení do tradičného pracovného odevu a po dolných chodbách sa prejsť miniatúrnym vláčikom. Ku vchod do dolov vás odvezie lanovka Salzbergbahn.
 • Vzdialenosť od centra mesta 100 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 400 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 9 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 25 °C v noci 10 °C

 • Piatok 20 °C v noci 9 °C

 • Sobota 21 °C v noci 10 °C

 • Nedeľa 24 °C v noci 8 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December