Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 45 599

Poloha

Luxusné, živý plážový rezort je situovaný na veľmi atraktívnom mieste, priamo na krásnej piesčitej pláži známeho letoviska Acapulco. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (obchody, bary, reštaurácie, strediská vodných športov, bary, diskotéky, tradičné trhy, športoviská). Milovníci golfu ocenia neďalekej moderné 18-jamkové golfové ihrisko.

Vybavenie

Rozsiahly plážový rezort disponuje 432 izbami, rozmiestnenými v modernej osemnásťposchodovej budove s úchvatným panoramatickým výhľadom na pobrežie. Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, trezory, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia, kaviareň, kaderníctvo, obchodná arkáda, služby lekára , konferenčná miestnosť (moderná audiovizuálna technika), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, 2 relaxačné vírivky, veľký bazén s detskou časťou, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo) a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, trezorom a balkónom. Priestrannejšie rodinné izby s možnosťou ubytovania až pre 4 osoby sú na vyžádání.Dětská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia sa môžu stravovať v niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií alebo využiť služby niektorého z podnikov v okolí. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).

Služby

Moderný plážový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, moderným zázemím pre kongresovú turistiku, chutnú kuchyňou i komfortným ubytovaním. Organizuje pravidelné tematické večere s ukážkami prípravy tradičných pokrmov. Umožňuje športové aktivity ako napr. Plávanie, stolný tenis a za poplatok (v okolí) tiež tenis, golf, basketbal, plážový volejbal a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži. Pre relaxáciu je určené kaderníctvo, bazén a vírivky.

Služby za poplatek

Internet, kancelárske služby, a la carte reštaurácie, kaderníctva, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Nádherná, niekoľko kilometrov dlhá piesková pláž Condesa Beach s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii služby plážových barov a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Rekreačné letovisko Acapulco na pobreží Tichého oceánu v mexickom štáte Gurrero vyniká nad ostatnými turistickými centrami. Leží asi 300 km juhozápadne od hlavného mesta Cuidad de Mexico a stálych obyvateľov napočítame okolo 630 000. Acapulco dostalo pomenovanie od obyvateľov žijúcich v mieste 2000 rokov pred príchodom španielskych kolonizátorov. V jazyku náhuatl znamená acapulco \\\"miesto, kde stáli rákosy\\\".

Španieli zakotvili v zátoke v roku 1512. Uvedomili si výhodnú polohu miesta a vybudovali tu dokonale chránený prístav s lodenicami. V roku 1523 získalo Acapulco statut obchodného uzlu na ceste do hlavného mesta. V tej dobe dokázal prístav prijímať, ako jediný v Novom svete, neobvyklé lode z Číny a Filipín. Každý rok prebiehali v prístave ohromné trhy trvajúce dva mesiace. K obrane pred pirátskymi nájazdy vystavali Španieli na kopci nad mestom pevnosť Fuerte de San Diego.

Obnovenie popularity mesta prišlo v roku 1927 po otvorení cesty do Ciudad de Mexika. Bohatší Mexičania objavili krásy Acapulca a trávili tu voľné letné dni. Krátko po nich upútalo Acapulko hollywoodských filmových tvorcov. Posledný bod na programu znovuzrodenia mesta bola stavba medzinárodného letiska. Teraz už nič nebráni rozvoji turistického ruchu a návštevnosť rastie každým rokom.

Lokality

Dovolenku snov navodzuje už pohľad na pláž v zálive Acapulco, ktorá sa stala obľúbeným námetom na upomienkových pohľadniciach. Luxus a komfort ponúkajú prvotriedne hotely, gurmánske reštaurácie i nekončiaci nočný život.
Mesto charakterizujú tri plážové oblasti - rekreačný komplex Vidafel na pláži Playa Revolcadero, lokalita Acapulco Diamante v zálive Puerto Marquéz a konečne samotný záliv Acapulco s preslávenou Avenidou Miguel Alemán.

Centrálna časť

Centrálna časť mesta skrýva historické pamiatky, ale i moderné vykonstruované budovy, ktoré sa konfrontujú s architektúrou španielskych kolonizátorov. Hektické tempo života patrí k námestiu Zóca rovnako ako netradičný mexický kostol Nuestra Seňora de la soledad. Prečo prívlastok netradičný? Interiéry kostola mali pôvodne slúžiť ako kino. Zvonku biela konstrukcia s dvoma baňatými vežami v žltej a modrej farbe evoku skôr ruskou pravoslávnou architektúrou.

Štvrti avšak dominuje pevnosť San Diego zo 17. storočia. Jej pestrofarebný životný príbeh počíta mnoho zaujímavých situácií. Pri zemetrasení v roku 1776 došlo k narušeniu celej konstrukcie a pevnosť bola prestavená do súčasnej podoby. Päť cípov hradných stien obklopuje vodný príkop. Epozícia v priestorách komplexu mapuje históriu obchodu v meste.

Pobrežie centrálnej časti spríjemňuje pláže Caleta a Caletilla. Práve tu budujú svoje letné sídla hollywoodské superstar. Nekonečné množstvo zlatistého piesku a modré hladiny ozvláštňuje expozície Mágico Mungo Marino-Kúzelný morský svet. Okrem výstavy morských krás si návštevníci prídu na svoje i v bazénoch s kĺzačkami, v potápačskej škole či v miestnej reštaurácií. Útes la Quebrada prenikol i na televízne obrazovky. Päťkrát denne sa tu ponúka nevšedný pohľad. Z výšky 42 metrov skáču trénovaní odvážlivci do modrej hlbiny pod sebou. Diváci nemôžu skryť strach, údiv i obdiv pri pohľadu na toto riskantné predstavenie.

Bulvár Costera torí hlavnú tepnu mesta. Meria neuveriteľných 10 kilometrov a lemujú ho najslávnejšie hotely, nočné kluby, reštaurácie a obchody. Všetko máte na dosah ruky. Rodina si užije deň v zábavných centrách a nočný vtáci využijú služieb nespočetných klubov a diskoték..

Južná časť

Južnú mestskú časť tvorí zátoka Puerto Marqués a pláž Rocadero. Piesok striedajú útesové kolosy, ktorých príboj stojí za videnie. Ubytovanie ponúkajú hotely Acapulco Princess a Pierre Marqués. Na stráňach za nimi sa rozkladajú vyhlásené golfové ihriská a vodné atrakcie Vidafel Mayan Palace, dôkladne premyslený komplex bazénov, kĺzačiek a kanálov.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 34 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 30 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 34 °C v noci 24 °C

 • Sobota 34 °C v noci 22 °C

 • Nedeľa 35 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December