Zájazd do

Cavalieri

Hodnotenie: 4/5

Malta, St. Julian, St Julian's

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Cavalieri

miesto:
Cavalieri Hotel je 4-hviezdičkový hotel situovaný v pokojnej a obľúbenej zátoke St Julians. Hneď vedľa nájdete aj krásnu promenádu s mnohými barmi, reštauráciami a obchodmi, ako aj najdôležitejšie autobusové spojenia do Valletty a Sliemy alebo na trajekt na Gozo. Vzdialenosť od letiska je cca 16 km.

Zariadenie:
Štvorhviezdičkový hotel má celkom 258 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťahy, internetová kaviareň (za poplatok), reštaurácia, bary, konferenčné miestnosti a nákupné priestory. Lekárska služba a práčovňa sú k dispozícii za poplatok. Vo vonkajšom areáli sú 2 bazény so slanou vodou.

Ubytovanie:
Štandardné izby majú kúpeľňu/sprchu/WC, fén, telefón, klimatizáciu/kúrenie (za poplatok), SAT TV, minichladničku (za poplatok), prenájom trezoru a balkón. Štandardné izby je možné rezervovať s výhľadom na more. Izby Economy sú dostupné len v obmedzenom rozsahu s rovnakým vybavením.

Jedlá:
Možnosť rezervácie raňajok a polpenzie.

Šport/zábava:
Za poplatok: fitness, sauna a masáže.

Zelená daň na Malte:
Daň za trvalo udržateľný cestovný ruch - Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 sa bude účtovať ekologická daň (ekodaň). Daň nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená zákazníkom priamo v hoteli. Cestujúci do 18 rokov sú od dane oslobodení.

Výška dane je 0,50 € na osobu/noc a môže byť maximálne 5,00 € za pobyt na všetkých maltských ostrovoch.

(predmet zmeny)

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Cavalieri Hotel ist ein 4 Sterne Hotel welches  in der ruhigen und beliebten Bucht  von St. Julians gelegen ist. Nebenan finden Sie ebenso die wunderschöne Promenade mit vielen Bars, Restaurants und Shops als auch die wichtigsten Busverbindungen nach Valletta und Sliema oder zur Fähre nach Gozo. Zum Flughafen beträgt die Entfernung ca. 16 km.

Ausstattung:
Das 4 Sterne Hotel hat insgesamt 258 Zimmer. Zur Einrichtung zählen Lobby mit Rezeption, Lifts, Internet Café (gegen Gebühr), Restaurant, Bars, Konferenzräume und Einkaufsmöglichkeiten. Der medizinische Dienst  und die Wäscherei sind jeweils gegen Gebühr nutzbar. In der Außenanlage befinden sich 2 Salzwasser-Swimmingpools.

Unterbringung:
Die Standard-Zimmer verfügen über Bad/Dusche/WC,  Föhn, Telefon, Klimaanlage/Heizung (gegen Gebühr), Sat. TV, Minikühlschrank(gegen Gebühr), Mietsafe und Balkon. Die Standard-Zimmer sind wahlweise mir Meerblick buchbar. Die Economy-Zimmer sind bei gleicher Ausstattung nur begrenzt verfügbar.

Verpflegung:
Frühstück und Halbpension buchbar.

Sport/Unterhaltung:
Gegen Gebühr: Fitnessraum, Sauna und Massage.

Ökosteuer Malta:
Steuer für nachhaltigen Tourismus - Bitte beachten Sie, dass ab dem 01.06.2016 eine Ökosteuer (Ecotax) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten. Reisende bis 18 Jahre sind von der Steuer befreit.

Die Höhe der Steuer beträgt 0,50€ pro Person/Nacht und kann maximal 5,00€ pro Aufenthalt auf allen maltesischen Inseln betragen.

(Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 100 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Výborné (na základe 17 hodnotení)

Hodnotenie 4,3 / 5

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,4 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

23. najlepšie hodnotený z 476 hotelov v Malta

Aleš T.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 1.7. - 8.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Celkově jsme byli moc spokojeni, hotel je v klidné části města, žádné v noci juchající davy se tam nevyskytují. Není třeba se bát i pojmu "výhled na přístav", protože přístav je soukromý s krásnými jachtami a je vidět i moře. Ta strana do přístavu je i možná lepší, protože odpoledne se tam neopírá slunce.

S čím je třeba počítat (a u nás na to nejsme zvyklí), že je tam totální absence popelnic, takže lidé na Maltě každé ráno vystavují pytel s odpadem před vchod na chodník a než je technické služby posbírají, musí se mezi těmi pytli kličkovat

Celkově jsme byli moc spokojeni, hotel je v klidné části města, žádné v noci juchající davy se tam nevyskytují. Není třeba se bát i pojmu "výhled na přístav", protože přístav je soukromý s krásnými jachtami a je vidět i moře. Ta strana do přístavu je i možná lepší, protože odpoledne se tam neopírá slunce.

S čím je třeba počítat (a u nás na to nejsme zvyklí), že je tam totální absence popelnic, takže lidé na Maltě každé ráno vystavují pytel s odpadem před vchod na chodník a než je technické služby posbírají, musí se mezi těmi pytli kličkovat

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hotel moc pěkný, klimatizovaný, prostorný, postel veliká a pohodlná

Strava
Fantastická kuchyně, každý si tam vybere, jídla hromady. 2x do týdne jsou večeře na terase i s grilováním. Doporučujeme zakoupit polopenzi, cenově je to výrazně výhodnější, než si kupovat večeři na místě

Služby hotela
Pokojské uklízejí pokoje tak důkladně, že je třeba počítat s tím, že se k vašemu pokoji dostanou třeba až později odpoledne, takže jsme se po návratu z výletů potkávali s uklízející paní.

Pláž
Koupání je přímo u hotelu, kde je na výběr jak bazén, tak i schůdky do moře. Hotelová lehátka a slunečníky hostům hotelu k dispozici zdarma. Hotelový bar obsluhuje i mezi lehátky, při happy hour mezi 16. a 17. hodinou dokonce drinky 1+1 zdarma

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Karolina S.

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 1.7. - 5.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Celkově je hotel pěkný, personál velmi milý. Z pokoje v 1. patře byl ale výhled na náklaďák a zvuk klimatizace bojující ze sousedního hotelu. Něco hrozného.

Celkově je hotel pěkný, personál velmi milý. Z pokoje v 1. patře byl ale výhled na náklaďák a zvuk klimatizace bojující ze sousedního hotelu. Něco hrozného.

Ubytovanie 2,8 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
Průměrný pokoj, TV nefungovala, bez balkonu. Kvůli kamionu pod oknem a hukotu klimatizace pod oknem nešlo otevřít okno

Strava
Snídaně velmi chudá. Umělá míchaná vejce jsou hrozná

Služby hotela
Bazén je pěkný a čistý. Navíc vstup do moře je nebezpečný

Pláž
Nebezpečný sestup k moři, žádná pláž.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)

Filtrovať recenzie

Aleš T.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 1.7. - 8.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Celkově jsme byli moc spokojeni, hotel je v klidné části města, žádné v noci juchající davy se tam nevyskytují. Není třeba se bát i pojmu "výhled na přístav", protože přístav je soukromý s krásnými jachtami a je vidět i moře. Ta strana do přístavu je i možná lepší, protože odpoledne se tam neopírá slunce.

S čím je třeba počítat (a u nás na to nejsme zvyklí), že je tam totální absence popelnic, takže lidé na Maltě každé ráno vystavují pytel s odpadem před vchod na chodník a než je technické služby posbírají, musí se mezi těmi pytli kličkovat

Celkově jsme byli moc spokojeni, hotel je v klidné části města, žádné v noci juchající davy se tam nevyskytují. Není třeba se bát i pojmu "výhled na přístav", protože přístav je soukromý s krásnými jachtami a je vidět i moře. Ta strana do přístavu je i možná lepší, protože odpoledne se tam neopírá slunce.

S čím je třeba počítat (a u nás na to nejsme zvyklí), že je tam totální absence popelnic, takže lidé na Maltě každé ráno vystavují pytel s odpadem před vchod na chodník a než je technické služby posbírají, musí se mezi těmi pytli kličkovat

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hotel moc pěkný, klimatizovaný, prostorný, postel veliká a pohodlná

Strava
Fantastická kuchyně, každý si tam vybere, jídla hromady. 2x do týdne jsou večeře na terase i s grilováním. Doporučujeme zakoupit polopenzi, cenově je to výrazně výhodnější, než si kupovat večeři na místě

Služby hotela
Pokojské uklízejí pokoje tak důkladně, že je třeba počítat s tím, že se k vašemu pokoji dostanou třeba až později odpoledne, takže jsme se po návratu z výletů potkávali s uklízející paní.

Pláž
Koupání je přímo u hotelu, kde je na výběr jak bazén, tak i schůdky do moře. Hotelová lehátka a slunečníky hostům hotelu k dispozici zdarma. Hotelový bar obsluhuje i mezi lehátky, při happy hour mezi 16. a 17. hodinou dokonce drinky 1+1 zdarma

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Karolina S.

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 1.7. - 5.7.2024 Hodnotené: Júl 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Celkově je hotel pěkný, personál velmi milý. Z pokoje v 1. patře byl ale výhled na náklaďák a zvuk klimatizace bojující ze sousedního hotelu. Něco hrozného.

Celkově je hotel pěkný, personál velmi milý. Z pokoje v 1. patře byl ale výhled na náklaďák a zvuk klimatizace bojující ze sousedního hotelu. Něco hrozného.

Ubytovanie 2,8 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
Průměrný pokoj, TV nefungovala, bez balkonu. Kvůli kamionu pod oknem a hukotu klimatizace pod oknem nešlo otevřít okno

Strava
Snídaně velmi chudá. Umělá míchaná vejce jsou hrozná

Služby hotela
Bazén je pěkný a čistý. Navíc vstup do moře je nebezpečný

Pláž
Nebezpečný sestup k moři, žádná pláž.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)

Nataliia M.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.6. - 14.6.2024 Hodnotené: Jún 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Krásna dovolenka!

Krásna dovolenka!

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Super!

Strava
Aj chutne aj veľký vyber!

Služby hotela
Super!!!

Pláž
Všetko vynikajúce! Aj more, aj pláž aj bazén. Aj služby personálu!

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Bożena S.

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 27.3. - 30.3.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Velmi příjemný pobyt. Hotel se nachází na krásném místě s okouzlujícím výhledem na moře. dva vnitřní a venkovní bazény splnily naše očekávání v tomto ročním období. Krásná výstava afrického umění, kterou bylo možné vidět v hotelu, byla dalším plusem. Ale nejdůležitější pro nás byly výhledy :)

Velmi příjemný pobyt. Hotel se nachází na krásném místě s okouzlujícím výhledem na moře. dva vnitřní a venkovní bazény splnily naše očekávání v tomto ročním období. Krásná výstava afrického umění, kterou bylo možné vidět v hotelu, byla dalším plusem. Ale nejdůležitější pro nás byly výhledy :)

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Po příjezdu nám byl nabídnut pokoj s výhledem na parkoviště :) ale podařilo se nám ho vyměnit za pokoj s výhledem na moře za příplatek Pokoj č. 220, (vřele doporučuji) pohádkový výhled.

Strava
Jídlo bylo dobré, u snídaně mi velmi chyběl tvaroh a bílý sýr.

Pláž
obecně žádná pláž, přístup do vody přímo z betonového nábřeží po žebříku. Pro mě je to v pořádku, voda je čistá a velmi příjemná. malé brouzdaliště a málo místa pro lehátka. Nevím, jaká to byla sezóna, byl jsem tam koncem března, takže to nebyl problém ;}

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Izabela O.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 19.3. - 23.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

Cavalieri Hodnotenie: 4/5 Malta, St. Julian

Krásná dovolená.Malta nás překvapila svými krásnými tvářemi, oltáře v oknech jsou nádherné, vřelá pohostinnost obyvatel, plná úsměvů a pomoci, určitě se vrátíme.

Krásná dovolená.Malta nás překvapila svými krásnými tvářemi, oltáře v oknech jsou nádherné, vřelá pohostinnost obyvatel, plná úsměvů a pomoci, určitě se vrátíme.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj byl čistý, každý den uklizen, ručníky vyměněny, postel velmi pohodlná,

Strava
Měli jsme zakoupené pouze chutné snídaně, pro každého něco chutného,

Služby hotela
Využili jsme krytý bazén, cca

Pláž
Krásná pláž, modré moře, nádherné slunce

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Známe prímorské letovisko je s 20 000 obyvateľmi najväčším a najatraktívnejším turistickým strediskom Malty. Od hlavného mesta Vallety je vzdialené iba pár kilometrov a je s ním spojené mestským linkovým autobusom. Najvyhľadávanejším miestom je viac ako 3 km dlhá skalnatá pláž s promenádou, kde nájdete najviac hotelov, nočných podnikov a mnoho príjemných miest, stvorených na kúpanie. Sliema skoro nepozorvane prechádza do susedného St. Julian 's, ktoré ponúka skvelú zábavu v množstve nočných klubov, diskoték a modernom kasíne.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 100 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 26 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať