Hotel Green Beach

Kanárske ostrovy-Gran Canaria-Patalavaca

Pláž s tmavým pieskom 50 m Apartmány s kuchynkou vyhrievané bazény živá hudba

Viac o ubytovaní

od 592 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 1 989

Poloha

Moderný aparthotel je situovaný na atraktívnom mieste, s krásnym panoramatickým výhľadom na more, len 50 m od krásnej piesočnatej pláže a 5 minút chôdze od romantickej rybárskej dedinky Arguineguin. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre letoviska, ktoré je pohodlne dostupné príjemnou prechádzkou alebo miestnou dopravou (obchody, reštaurácie, bary, požičovne automobilov a motocyklov, vodné športy na pláži). Transfer z letiska trvá 60 minút.

Vybavenie

Obľúbený aparthotel disponuje 232 apartmánmi, rozmiestnenými v modernej sedemposchodovej budove s krásnym panoramatickým výhľadom na more. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia, kaviareň, minimarket, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (v spoločných priestoroch zadarmo), konferenčná sála (moderná audiovizuálna technika), detský kútik, herňa, veľké vonkajšie bazény (v chladnejších mesiacoch vyhrievané), detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko , záhrada a parkovisko.

Ubytovanie

Štýlovo zariadené, priestranné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 4 osoby sú vybavené sociálnym zriadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), spálňou, obývacou časťou s kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica), satelitný TV (za poplatok ), telefónom aa balkónom alebo terasou (výhľad na more alebo do záhrady). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Apartmány sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo navštíviť hotelovú a la carte reštaurácie.

Služby

Živý hotelový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri peknj pláži, priestranným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia aj príjemnou priateľskou atmosférou. Organizuje pravidelné animačné a športové programy pre deti i dospelých a zábavná večerné predstavenia (tanečné večery so živou hudbou, folklórne vystúpenia). Pre relaxáciu je určený veľký vonkajší bazén s opaľovacou terasou a vírivka. Deti môžu využívať dobre vybavenú herňu a detské ihrisko. Známe živšie letovisko Puerto Rico je pohodlne dostupné miestnou dopravou (5 minút jazdy).

Služby za poplatek

Televízor na izbe, internet, vodné spoty na pláži, a la carte reštaurácie.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, krištáľovo priezračnou vodou a sezónne ponukou vodných športov (za poplatok) sa nachádza 50 m od ubytovania (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od letiska 45 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Gran Canaria je asi najnaštevovanejší ostrov celého súostrovia. Nachádza sa tu veľké množstvo krásnych pláží a komfortných hotelov, ale nestrácajte čas povalovaním pri bazéne! Je tu toho mnoho k videniu! Môžete si požičať automobil a poznať krásy ostrova podľa svojho uváženia, a to stojí za to!

Roque Nublo

Skala Roque Nublo je najznámejší symbol ostrova. Týči sa do výšky 1813 metrov nad morom a nájdete ho priamo v strede ostrova. V prekladu znamená Roque Nublo \\\"mračné skalisko\\\", čo Vám bude ihneď jasné po jeho vzhliadnutí. Po vystúpení na náhornej plošine začnete pociťovať príjemný vánok čerstvého vzduchu, ktorý je veľmi príjemný najmä v letných mesiacoch, kedy je na Gran Canaria najteplejšie. Z tejto rozľahlej plošiny sa ponúkajú nádherné výhľady najmä západným smerom do obrovského kaňonu, ktorý je občas nazývaný malý európsky Grand Canyon a na ďalší čedičový monument Roque Bantaiga. V skorých ranných hodinách kedy ešte nie je opar, je potom možno vidieť i sedemdesiat kilometrov vzdialený ostrov Tenerife. Kto chce získať typickú fotku s pohľadom na kaňon s vlastnou osobou v záberu potom nesmie mať problémy s pobytom vo veľkej výške na malom priestore.

Pico de las Nieves

Najvyšším bodom na ostrove Gran Canaria je vrchol Pico de las Nievers, ktorý dosahuje výšky 1949 metrov nad morom. Oproti ostatným vrcholom v okolí je to miesto kde je umiestnená vojenská základňa a tak až na samotný vrchol vedie asfaltová cesta zakončená malým parkoviskom.

Z vrcholu Pico de las Nieves sú najkrásnejšie pohľady najmä severným smerom, kedy sa za určitých klimatických podmienok prelievajú mraky cez hranu pohoria a padajú hlboko do údolia južným smerom. Je to fantastický pohľad v prípade, že je obloha na juhu vymetená a nad severnou časťou ostrova sa kopí oblačnosť, ktorú unáša južný vietor.

Arucas

Tretie najväčšie mesto ostrova Gran Canaria s necelými 30 000 obyvateľmi je domovom kanárskeho rumu, ktorý je pomenovaný podľa pôvodnej osady, ktorá sa na dnešnom mieste kedysi nachádzala. Z tohoto dôvodu prichádzajú miestne mesto navštevovať turisti najmä kvôli miestnej veľkopaliarne rumu. V Arucas nájdete ďalej kostol svätého Jana Krstiteľa, ktorý je na miestne rozmery uličiek natoľko veľký, že len ťažko ho budete umiestňovať do svojho hľadáčiku na fotoaparáte.

Juh ostrovaMaspalomas

Lokalita Maspalomas sa nachádza na všetkých predných stránkach sprievodcov ostrova Gran Canaria. Nájdete tu záber presypávajúcich sa piesočných dun, ktoré sa nachádzajú na juhu ostrova v rohľahlom letovisku Maspalomas. Vďaka relativne malej vzdialenosti Afriky a priaznivému smeru vetru vznikli duny v Maspalomas postupným naviatím piesku zo Sahary. Keďže sú piesočné duny atraktivné najmä pre spoločnosti stavajúce hotely až na samotnom okraji dún, sú od roku 1987 chránené, čím je potom zabránené ďalšiemu zmenšovaniu plochy.

Z východnej strany sú duny pripomínajúce kúsok Sahary obložené hotelmi, ktoré voľne nadväzujú na rozľahlé letovisko Playa del Inglés. V strednej časti, pláže sa potom nachádza jediná oficiálna nudistická pláž. Pri chôdzi na západ je letovisko Maspalomas zakončené vysokým majákom, za ktorým sa rozkladá najluxusnejší päťhviezdičkový hotel v Maspalomas. V smere od pláže do vnútrozemia je potom chránená zóna s palmovými hájmi obklopená golfovým ihriskom.

Puerto de Mogán

Veľmi pekne architektonicky postavené letovisko Puerto de Mogán Vám pri prechádzke medzi uličkami bude pripomínať talianske Benátky, avšak viac živší a farebný s mnohými kvetinami. Oproti iným letoviskám na Gran Canaria je svojou rozlohou malé, zato veľmi príjemné na posedenie v reštauráciách okolo hlavného móla. Len pár metrov od prístaviska rybárskych člnov nájdete umelo vybudovanú piesočnatú pláž.

Water park Aqualand Maspalomas

Najväčší zábavný vodný park na Kanárskych ostrovoch sa nachádza neďaleko letoviska Maspalomas. Vďaka slnečnému juhu a príjemnej celoročnej teplote je aquapark otvorený po celý rok mimo extrémne nepriaznivého počasia v niektorých zimných mesiacoch. Aquapark sa rozprestiera na pomerne veľkej ploche, a tak ponúka mnoho atrakcií vrátane kĺzačky Tornádo, ktorá je z celého parku najzaujímavejšou a stoja na ňu najväčšie fronty.
 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od letiska 45 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 03:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 35 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 22 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 19 °C

 • Streda 31 °C v noci 19 °C

 • Štvrtok 30 °C v noci 19 °C

 • Piatok 32 °C v noci 18 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December