Bex Deluxe Suites

Kanárske ostrovy, Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

BEX HOLIDAY HOMES (EX. BEX DELUXE SUITES)

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Viasale Travel SK: BEX HOLIDAY HOMES (EX. BEX DELUXE SUITES)
 • Invia: Bex Deluxe Suites

Popis

V Las Palmas de Gran Canaria na Vás čakajú moderné štvorhviezdičkové apartmány! BEX Deluxe Suites**** je moderný apartmánový komplex v hlavnom meste Gran Canarie, ideálny na dovolenku s rodinou alebo priateľmi.

Vzdialenosti

Oceán: 500 m, Pláž:500 m

Poloha

Hotel sa nachádza len pár metrov od krásnej pláže Las Canteras. V blízkosti sú tiež obchody a reštaurácie.

Ubytovanie

39 priestranných apartmánov BEX Deluxe Suites**** sa vyznačujú moderným a svetlým štýlom, od prvého momentu sa v nich budete cítiť ako doma.

Apartmány

• Apartmán s 1 spálňou: V priestranných apartmánoch s rozlohou 40 m2 sa môžu ubytovať maximálne 3 osoby. V apartmánoch nájdete 1 spálňu s 2 lôžkami a pohodlnou pohovkou. Vybavenie apartmánu: Wi-Fi, Klimatizácia, Trezor, Telefón, LCD TV, Vybavená kuchyňa, Varná kanvica, Kávovar, Chladnička. • Suita s 1 spálňou: Priestranné suity majú minimálne 40 m2. Nájdete v nich 1 spálňu s 2 lôžkami a pohodlnú pohovku v obývacej izbe. Vybavenie apartmánu: Wi-Fi, Klimatizácia, Trezor, Telefón, LCD TV, Vybavená kuchyňa, Varná kanvica, Kávovar, Chladnička. • Suita s 2 spálňami: Priestranné suity majú minimálne 63 m2. Nájdete v nich 2 spálne s 2 lôžkami a pohodlnú pohovku v obývacej izbe. Vybavenie apartmánu: Wi-Fi, Klimatizácia, Trezor, Telefón, LCD TV, Vybavená kuchyňa, Varná kanvica, Kávovar, Chladnička

Stravovanie

Objavte najlepšie reštaurácie a bary tohto hotelového reťazca! Raňajkový bar BEX Holiday Homes sa nachádza pred hotelom Design Plus BEX, kde Vám budú podávané vynikajúce raňajky! • Tresor - hlavná hotelová reštaurácia: Reštaurácia ponúka medzinárodné menu formou švédskych stolov. Kuchyňa reštaurácie je svetová a používa prvotriedne suroviny. • The Vault - Lobby bar: Ideálne miesto na oddych počas celej dovolenky. Vault je výbornou voľbou pre koktail: k dispozícii sú aj alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj a džús. • Ibex - strešný bar: Strešný bar ponúka domácky vyrobené koktaily a množstvo ďalších vynikajúcich nápojov. Ibex je jedným z prémiových nočných barov v Las Palmas, kde si môžete vychutnať večerné nápoje so živou hudbou (DJ). Čakajú na Vás rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj špeciálne a pestré menu.

Služby

• Wi-Fi, • Upratovacia služba, • Lehátka, slnečná terasa, • Bezbariérový hotel, • Klimatizácia

Cena zahrňuje:

služby miestneho delegáta, transfer letisko - hotel - letisko, priamu leteckú dopravu, ubytovanie s vybraným stravovaním, 1 ks príručná batožina na osobu (max. veľkosť 40 x 20 x 25cm), poistenie insolventnosti, Quickreserv ponuka! Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny letenky, ktorá sa môže meniť v závislosti od obsadenosti lietadla, preto odporúčame si Vašu dovolenku čím skôr zarezervovať!, Po rezervácii sa letenka nemôže zrušiť a jej cena sa nevráti!

Cena nezahrňuje:

poistenie storna zájazdu, individuálne cestovné poistenie (liečebné náklady, úraz, batožina), príplatok za podanú batožinu (do podpalubia) · 10 kg – pri objednávke: 80€/ batožina, následne zakúpená: 95€/batožina · 20 kg – pri objednávke: 135€/ batožina, následne zakúpená: 155€/batožina, výber miesta (za 30€/osoba), v tomto prípade máte garantované miesta vedľa seba, prednostný nástup (80€/osoba), tam aj späť, okrem malej tašky môžete brať na palubu ešte jeden kufor na kolieskach (55x45x20cm, max 10kg)

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Gran Canaria je asi najnaštevovanejší ostrov celého súostrovia. Nachádza sa tu veľké množstvo krásnych pláží a komfortných hotelov, ale nestrácajte čas povalovaním pri bazéne! Je tu toho mnoho k videniu! Môžete si požičať automobil a poznať krásy ostrova podľa svojho uváženia, a to stojí za to!

Roque Nublo

Skala Roque Nublo je najznámejší symbol ostrova. Týči sa do výšky 1813 metrov nad morom a nájdete ho priamo v strede ostrova. V prekladu znamená Roque Nublo \\\"mračné skalisko\\\", čo Vám bude ihneď jasné po jeho vzhliadnutí. Po vystúpení na náhornej plošine začnete pociťovať príjemný vánok čerstvého vzduchu, ktorý je veľmi príjemný najmä v letných mesiacoch, kedy je na Gran Canaria najteplejšie. Z tejto rozľahlej plošiny sa ponúkajú nádherné výhľady najmä západným smerom do obrovského kaňonu, ktorý je občas nazývaný malý európsky Grand Canyon a na ďalší čedičový monument Roque Bantaiga. V skorých ranných hodinách kedy ešte nie je opar, je potom možno vidieť i sedemdesiat kilometrov vzdialený ostrov Tenerife. Kto chce získať typickú fotku s pohľadom na kaňon s vlastnou osobou v záberu potom nesmie mať problémy s pobytom vo veľkej výške na malom priestore.

Pico de las Nieves

Najvyšším bodom na ostrove Gran Canaria je vrchol Pico de las Nievers, ktorý dosahuje výšky 1949 metrov nad morom. Oproti ostatným vrcholom v okolí je to miesto kde je umiestnená vojenská základňa a tak až na samotný vrchol vedie asfaltová cesta zakončená malým parkoviskom.

Z vrcholu Pico de las Nieves sú najkrásnejšie pohľady najmä severným smerom, kedy sa za určitých klimatických podmienok prelievajú mraky cez hranu pohoria a padajú hlboko do údolia južným smerom. Je to fantastický pohľad v prípade, že je obloha na juhu vymetená a nad severnou časťou ostrova sa kopí oblačnosť, ktorú unáša južný vietor.

Arucas

Tretie najväčšie mesto ostrova Gran Canaria s necelými 30 000 obyvateľmi je domovom kanárskeho rumu, ktorý je pomenovaný podľa pôvodnej osady, ktorá sa na dnešnom mieste kedysi nachádzala. Z tohoto dôvodu prichádzajú miestne mesto navštevovať turisti najmä kvôli miestnej veľkopaliarne rumu. V Arucas nájdete ďalej kostol svätého Jana Krstiteľa, ktorý je na miestne rozmery uličiek natoľko veľký, že len ťažko ho budete umiestňovať do svojho hľadáčiku na fotoaparáte.

Juh ostrovaMaspalomas

Lokalita Maspalomas sa nachádza na všetkých predných stránkach sprievodcov ostrova Gran Canaria. Nájdete tu záber presypávajúcich sa piesočných dun, ktoré sa nachádzajú na juhu ostrova v rohľahlom letovisku Maspalomas. Vďaka relativne malej vzdialenosti Afriky a priaznivému smeru vetru vznikli duny v Maspalomas postupným naviatím piesku zo Sahary. Keďže sú piesočné duny atraktivné najmä pre spoločnosti stavajúce hotely až na samotnom okraji dún, sú od roku 1987 chránené, čím je potom zabránené ďalšiemu zmenšovaniu plochy.

Z východnej strany sú duny pripomínajúce kúsok Sahary obložené hotelmi, ktoré voľne nadväzujú na rozľahlé letovisko Playa del Inglés. V strednej časti, pláže sa potom nachádza jediná oficiálna nudistická pláž. Pri chôdzi na západ je letovisko Maspalomas zakončené vysokým majákom, za ktorým sa rozkladá najluxusnejší päťhviezdičkový hotel v Maspalomas. V smere od pláže do vnútrozemia je potom chránená zóna s palmovými hájmi obklopená golfovým ihriskom.

Puerto de Mogán

Veľmi pekne architektonicky postavené letovisko Puerto de Mogán Vám pri prechádzke medzi uličkami bude pripomínať talianske Benátky, avšak viac živší a farebný s mnohými kvetinami. Oproti iným letoviskám na Gran Canaria je svojou rozlohou malé, zato veľmi príjemné na posedenie v reštauráciách okolo hlavného móla. Len pár metrov od prístaviska rybárskych člnov nájdete umelo vybudovanú piesočnatú pláž.

Water park Aqualand Maspalomas

Najväčší zábavný vodný park na Kanárskych ostrovoch sa nachádza neďaleko letoviska Maspalomas. Vďaka slnečnému juhu a príjemnej celoročnej teplote je aquapark otvorený po celý rok mimo extrémne nepriaznivého počasia v niektorých zimných mesiacoch. Aquapark sa rozprestiera na pomerne veľkej ploche, a tak ponúka mnoho atrakcií vrátane kĺzačky Tornádo, ktorá je z celého parku najzaujímavejšou a stoja na ňu najväčšie fronty.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 24 °C

 • Piatok 31 °C v noci 24 °C

 • Sobota 31 °C v noci 24 °C

 • Nedeľa 33 °C v noci 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať