Hotel Altamar Hotel

Kanárske ostrovy, Gran Canaria, Puerto Mogán

Viac o ubytovaní

od 527 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 79 781

miesto:
Plážový hotel sa nachádza v Portoriku, cca 2 km od verejnej piesočnatej pláže "Amadores". Toto je prístupné po ceste. Najbližšie možnosti zábavy sú vzdialené len pár krokov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Centrum mesta je vzdialené cca 3 km. Najbližšie mesto Portoriko je vzdialené približne 3 km. Letisko: LPA cca 48 km.

Zariadenie:
Hotel má 257 apartmánov. Vnútorný priestor zahŕňa lobby, recepciu (24 hodín), minimarket a bar, ako aj prístup na internet (za poplatok, vo verejných priestoroch). K dispozícii je aj TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí aj reštaurácia. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Súčasťou bazénovej časti je niekoľko bazénov, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od sezóny), samostatný detský bazén a slnečná terasa (v závislosti od sezóny). Hotelovým hosťom sú pri bazéne k dispozícii ležadlá a slnečníky. Slnečníky a ležadlá sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Štúdiá: Majú vaňu alebo sprchu/WC, telefón, satelitnú TV, trezor na prenájom, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchyňu (rúra/mikrovlnná rúra, sporák, chladnička, kávovar, hriankovač) a balkón alebo terasu.

Apartmány: Majú samostatnú spálňu s rovnakým vybavením.
Za príplatok si môžete rezervovať aj apartmány s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Club: Tieto izby majú rovnaké vybavenie ako štúdiá a nachádzajú sa na hornom poschodí. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Junior suity s výhľadom na more: Majú vaňu alebo sprchu/WC, kuchynský kút, spálňu, obývaciu izbu, kuchynský kút, TV, WiFi (bez poplatku), trezor na prenájom, župan, telefón, bazénové osušky a klimatizáciu.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive

S polpenziou: raňajky a večere formou bufetu
V cene plnej penzie je zahrnutý aj obed

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 11:00 do 23:00 v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Denné animácie pre deti
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: stolný futbal, biliard
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (prípadne za poplatok): Golfové ihrisko
- animácie pre dospelých denne
- Večerné predstavenia 3x týždenne

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa, cestovný šek
- Služba práčovne (za príplatok), služba concierge
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 220 voltov

kategória krajiny:
3,5 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a že pri transferoch vzniknú náklady na prepravu.
Lage:
Das Strandhotel liegt in Puerto Rico, ca. 2 km vom öffentlichen Sandstrand "Amadores" entfernt. Dieser ist über eine Straße erreichbar. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In unmittelbarer Nähe stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die Innenstadt ist ca. 3 km entfernt. Die nächste Stadt Puerto Rico liegt ca. 3 km entfernt. Flughafen: LPA ca. 48 km.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über 257 Appartments. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Minimarkt und eine Bar sowie Internet-Zugang (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Die Poollandschaft umfasst mehrere Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen und Sonnenschirme zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenschirme und Sonnenliegen gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Studios: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Telefon, Sat-TV, Mietsafe, kombinierten Wohn-/Schlafraum, Küche (Ofen/Mikrowelle, Herd, Kühlschrank, Kaffeemaschine, Toaster) sowie Balkon oder Terrasse.

Appartments: Verfügen bei gleicher Ausstattung über ein separates Schlafzimmer.
Gegen Aufpreis auch Appartments mit Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Club: Bei gleicher Ausstattung wie die Studios befinden sich diese Zimmer in der oberen Etage. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Juniorsuiten Meerblick: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Kitchenette, Schlafzimmer, Wohnzimmer, Kitchenette, TV, WiFi (ohne Gebühr), Mietsafe, Bademantel,Telefon Pooltücher und Klimaanlage.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, Frühstück, Halbpension, Vollpension oder All inklusive

Bei Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform
Bei Vollpension gibt es zusätzlich Mittagessen

Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 11:00 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation täglich
- separates Kinderbecken am Pool
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Tischkicker, Billard
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz
- Erwachsenenanimation täglich
- Abendshows 3x pro Woche

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa, Travellers Cheque
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Concierge-Service
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
3.5 Sterne

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 45 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Golf Golf áno
 • Fitness Fitness áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 22 °C

 • Štvrtok 31 °C v noci 23 °C

 • Piatok 30 °C v noci 23 °C

 • Sobota 30 °C v noci 23 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať