Máte šťastie, tento hotel býva v tomto období vypredaný.

Ibis budget City South

Holandsko, Amsterdam

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 231136374

Popis hotelu

Tento nový hotel ibis budget Amsterdam City South se nachází v Amstelveenu. Jeho výhodou je přímé spojení do obchodní čtvrti Zuidas, ke konferenčnímu centru RAI a do centra Amsterdamu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Hotel stojí necelých 100 metrů od stanice metra Kronenburg. Pokoje v tomto hotelu mají vlastní koupelnu a toaletu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování disponuje nepřetržitě otevřenou recepcí a hernou se starými herními počítači, stolním tenisem a stolním fotbalem.

Popis destinace a hotelu

Na přízemí je jídelní kout, kde jsou k dispozici nápoje, občerstvení i hlavní jídla. Počítat lze také s možností pronájmu jízdních kol. Metrem se za pouhých 10 minut dostanete do čtvrti Zuidas, ke světovému obchodnímu centru a konferenčnímu centru RAI. K oblíbeným turistickým zajímavostem v centru města, jako je např. Muzejní náměstí, dojedete za 20 minut. Ubytování je vzdálené 7 km od letiště Schiphol.

Program zájezdu

První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Amsterdam - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.


Informácie o hoteli

Organizujúca CK

TOPRAGUE, spol. s r.o IČO: 26768925

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nicole, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Hlavným mestom Holandska je Amsterdam, mesto a centrum obchodu ležiace na rieke Amstel. Amsterdam je mesto prepletené kanálmi, vďaka ktorým si môžete urobiť romantickú vychádzku celým mestom a zaujímavé pamiatky pozorovať z vodnej hladiny. Amsterdam je veľmi kozmopolitný, čo určuje jeho výnimočnú atmosféru.

Najväčším múzeom je Rijksmuseum, kde uvidíte obrazy známych holandských maliarov ako je Rembrandt a Vermeer. Ďalej môžete navštíviť Museum Vincenta van Gogha a vidieť jeho slnečnice.

Známou pamiatkou je aj Dom Anny Frankovej, kde sa židovské dievča aj so svojou rodinou schovávalo v úkryte v dome. Toto miesto je smutnou pripomienkou druhej svetovej vojny. Rozhodne tu navštívte kvetinový trh, kde na vás čakajú desiatky rôznych druhov tulipánov. Potom si môžete ísť pozrieť kráľovský palác postavený v 16.storočí.

V Amsterdame sú všadeprítomné coffee shopy, kde si ľudia legálne kupujú a fajčia marihuanu. Za zmienku tiež stojí štvrť červených lucerien, ktorá ožíva hlavne večer.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December