Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

  Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
 • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
 • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)

Hotel Belvedere Luxury Suites

Grécko, Zakynthos, Vassilikos

Nad krásnymi a najlepšími piesočnými plážami Centrum Vassilikos 200 m Vonkajší bazén, detský bazén, jacuzzi

Viac o ubytovaní

od 663 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 28 183

Poloha

Pokojný hotelový rezort je situovaný na romantickom mieste , uprostred zelene, len 200 m od centra malebného letoviska Vassilikos a 700 m od svetoznámych pláží Porto Roma a Gerakas . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre letoviska alebo v hlavnom meste Zakynthos, ktoré je vzdialené len niekoľko minút jazdy do hotela ( obchody, reštaurácie , historické pamiatky, bary, taverny , kaviarne, požičovne automobilov a motocyklov ) . Transfer z medzinárodného letiska Zakynthos trvá 35 minút .

Vybavenie

Štýlový hotelový rezort ponúka ubytovanie v niekoľkých poschodových budovách , postavených v modernom ostrovnom štýle, obklopených zeleňou . Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( v spoločných priestoroch zadarmo ) , požičovňa automobilov, spoločenská miestnosť so satelitnou TV , úschovňa batožiny , fitnes centrum, vírivka , veľký vonkajší bazén, detský bazén , snack bar pri bazéne, opaľovací terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , dve detské ihriská a parkoviská .

Ubytovanie

Elegantne zariadené priestranné dvojlôžkové izby a suity s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, DVD prehrávačom, minibarom ( konzumácia za poplatok ) , trezorom a balkónom alebo terasou ( výhľad na more alebo do záhrady ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať raňajky podávané formou bufetu ( tradičné i medzinárodnej kuchyne ) .

Služby

Obľúbený prázdninový hotel si získava svojich hostí polohou na pokojnom mieste , uprostred nádhernej prírody, komfortné ubytovanie aj vynikajúce úrovňou poskytovaných služieb . Usporadúva pravidelná folklórne vystúpenia, tanečné večery so živou hudbou a tematické večere . Umožňuje športové aktivity ako napr . Cvičenie vo fitness centre, plávanie, stolný tenis , šípky a nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu je určená vírivka a veľký vonkajší bazén . Deti môžu využívať moderné ihrisko a vodné atrakcie .

Služby za poplatek

Internet , trezory , večera , vodné športy na pláži , lehátka slnečníky na pláži .

Pláž

Nádherná , populárna piesková pláž Porto Roma s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza 700 m od rezortu . Klientom sú k dispozícii služby plážových snack barov a lehátka so slnečníkmi ( za poplatok ) . Široká piesočnatá pláž Gerakas , známa vďaka výskytu vzácnych morských korytnačiek sa nachádza 800 m od rezortu (široký záliv, zlatý piesok, pokojná atmosféra ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 800 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 200 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 25 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,1 / 5
Invia

Výborné (65 hodnotení)

Ubytovanie 4,2 / 5

Strava 3,8 / 5

Okolie 4,4 / 5

Cena 3,9 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

169. najlepšie hodnotený z 874 hotelov v Zakynthos

Marko H.

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 14.8. - 24.8.2023 Hodnotené: August 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

Dnes konštatujem, že fotka znesie ozaj veľa, a prezentácia daného hotela je priam veľkolepá. Fotografie však veľmi skresľujú realitu, ktorej sa človek postaví po príchode.

Moja otázka pre všetky cestovné kancelárie, ktoré tento hotel stále ponúkajú. Prečo si kazíte meno a ponúkate vôbec takýto hotel?

Mimochodom, našej delegátke som na večernom stretnutí po prílete ponúkol, aby sa šla do našej izby pozrieť, že je lepšie raz vidieť, ako 100 krát počuť. Na moju ponuku ani neodpovedala, ani sa pozrieť nešla...

P.S. Boli sme na Kréte, Rhodose aj na Chalchidikách. Toto bola naša 4 dovolenka v Grécku. Čo sa hotela a stravy týka, jednoznačne najhoršia.

Dnes konštatujem, že fotka znesie ozaj veľa, a prezentácia daného hotela je priam veľkolepá. Fotografie však veľmi skresľujú realitu, ktorej sa človek postaví po príchode.

Moja otázka pre všetky cestovné kancelárie, ktoré tento hotel stále ponúkajú. Prečo si kazíte meno a ponúkate vôbec takýto hotel?

Mimochodom, našej delegátke som na večernom stretnutí po prílete ponúkol, aby sa šla do našej izby pozrieť, že je lepšie raz vidieť, ako 100 krát počuť. Na moju ponuku ani neodpovedala, ani sa pozrieť nešla...

P.S. Boli sme na Kréte, Rhodose aj na Chalchidikách. Toto bola naša 4 dovolenka v Grécku. Čo sa hotela a stravy týka, jednoznačne najhoršia.

Ubytovanie 2,3 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
Po otvorení izby a po prvom kroku do nej, ma zamrazilo. Prvé čo mi napadlo bolo, oni si z nás snáď robia prdel. Zaplatíte si 4* hotel a izba nedosahuje ani štandard 3*-čiek. Cítite tuch, v kúpelni plieseň aj na dverách, nad posteľou nedefinovateľné viacfarebné plátno, ktoré už bolo nielen vybledlé, ale ale aj doslova špinavé. Stolík a stolička z obdobia cca 50rokov minulého storčia. Pri otváraní skrine, mi držiak ostal v rukách. Bez žartu! Fotografie poskytnem hocikomu, kto bude mať seriózny záujem. Prístelka bola tak labilná, že keď som si na ňu len sadol, cítil som, že sa nožičky posúvajú, o pár sekúnd som už bol na dlážke...

Na recepcii som žiadal okamžitú nápravu. Keďže vraj mali všetko obsadené, mali sme čakať do štvrtku, kedy sa im mali uvoľniť nejaké izby. Bol pondelok. V utorok po raňajkách ma recepčná čakala a ponúkla mi, že si môžme ísť spolu pozrieť dve izby, ktoré sa im zázračne uvolnili. Večer som jej ešte povedal, že buď budem s manažérkou hotela rozprávať okamžite, alebo najneskôr ráno (v utorok). Izba ktorú nám s deťmi ponúkla, bola úplne niečo iné. Bol to hotelový mezonet, čo bol úplne iný štandard, nielen čo sa rozlohy týka, ale aj vybavenia izby nábytkom a čistotou. Samotné deti boli hneď nadšené (15 a 12 rokov). Takže, oceňujem jednanie kompetentných (recepčnej, hoteliérky). Otázka je, prečo vôbec poskytujú hosťom izby v takomto stave, ako sme dostali pôvodne my? V pondelok po prílete, po večeri sme mali stretnutie s delegátkou, na ktorom som ju o danom stave a našej nespokojnosti, informovali a tiež poprosili o pomoc pri riešení. Ako sa ukázalo, aj mladý pár z Čiech, mal rovnaký problém, a moje slová a znepokojenie plne potvrdil "Úplne souhlasím" (povedal) a krátko to ešte okomentoval. Obďaleč postávala istá pani, podišla k nám a slušne sa spýtala, čo tu riešime. Krátko sme to zosumarizovali, a, čuduj sa svete, pani MUDr. z Prahy, pridala rovnaké slová "chvály!". Na záver podotýkam, že v ten večer sme sa stretli v postate ľudia z 3 rodín, všetci rovnako nahnevaní, čo je vlastne 100 percent!

Strava
Keď som ešte z domu čítal recenzie, predtým ako som hotel objednával, povedal som si, že to ľudia ohľadom stravy snáď preháňajú a majú prehnané nároky. NIE, nemali! Strava nedosahovala úroveň školskej jedálne, a to píšem pri všetkej úcte k našim šk.jedálňam, kde som sa stravoval nielen ako školák, ale aj ako pracujúci. Mali sme polpenziu. Strava bola fádna, žiadne obmeny, žiadne nápady. Nehovoriac, že na raňajky bola (tvrdá a suchá) praženica studená. Rovnako ako zemiaky na večeru. Saláma stále tá istá vybledlá, iste najlacnejšia, niečo ako naša "Liptovská". Špagety každý večer, rovnako ešte nejaké iné cestoviny stále s rovnakými dvomi omáčkami. Podávali rybu, ale bolo to čosi biele rozvarené a bez chuti. Jediné čo stálo za zjedenie, bolo pečivo, ktoré bolo chutné a dalo sa vybrať z viac druhov. Spomeniem nápoje, ktoré sa podávali na raňajky cez ""džusomat" a káva, cez kávomat. Kedže ja džúsy nepijem, dcéra mi ponúkla, aby som ochutnal, že je slaný. Áno, mala pravdu, vodu majú zrejme v tej kuchyni napojenú z klasického vodovodu, kde tečie slanšia voda. Aj moja káva bola rovnakej chuti. Ešte treba spomenúť, že akákoľvek káva bola "Nesca", žiadna nejaká čerstvo namletá kávomatom. 4* hotel!

Z večere môžem pochváliť tak zmrzlinu, vždy 3 druhy - čoko, jahoda a vanilka. Múčniky (koláčiky) boli tiež dobre. Stravu hodnotím slabými 4 hviezdičkami z 10.

Služby hotela
Tešil som sa osobne na posilku, reku, po troch rokoch necvičenia (kedy som pravidelne cvičil 5 rokov, 4-5x týždenne), si zacvičím pravidelne. Nezacvičil. Za plentou malej miestnosti kde mala byť "posilka", stali dva vekom umorené rotopedy, o nejakých lavičkách, jednoručkách a pod. nebolo ani chýru...Biliardový stôl zažil svoje, o čom svedčí potrhaný poťah na ňom. Pinpongový stôl si po večeri decká užili najviac. Rakety tam boli 4, každá z nich postrádala na jednej strane poťah, hralo sa na drevo...

Pláž
SKVELÁ, krásna. Gerakas je jedna z najkrajších na ostrove. 30 eur za slnečník s dvojlehátkom na deň, je však strašne veľa. Od 16:00 je za 10euro.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Alicja J.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 18.7. - 25.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

Prázdniny byly velmi úspěšné. Splnili všechna má očekávání.

Prázdniny byly velmi úspěšné. Splnili všechna má očekávání.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Místnost byla velmi prostorná. Snadno se do něj vešly postele, stůl a dobře vybavený kuchyňský kout. Byl světlý a esteticky zdobený. Klimatizované. Bohužel v horkých dnech trvalo dlouho, než se ochladilo. Bylo to únavné.

Strava
Využil jsem pouze snídaně formou bufetu. Nabídka produktů byla bohatá, produkty byly postupně doplňovány. Zdvořilý servis. Bohužel jídelna byla velmi špatně klimatizována, takže bylo obtížné si jídlo plně vychutnat.

Služby hotela
Služby hotelu: bazén, bufet u bazénu, bufet v parku, koupele - bezvadné. Personál na přání zákazníka pomáhá při zapůjčení vozu.

Pláž
Pláž je asi 15 minut od hotelu. Cesta, ač asfaltová, je scénicky atraktivní. Zdolání ve velmi vysokých červencových teplotách (40 stupňů C.) bylo trochu obtížné. Námahu kompenzovalo moře, okouzlující pláž s rodinnou restaurací. Doporučuji.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Marko H.

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 14.8. - 24.8.2023 Hodnotené: August 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

Dnes konštatujem, že fotka znesie ozaj veľa, a prezentácia daného hotela je priam veľkolepá. Fotografie však veľmi skresľujú realitu, ktorej sa človek postaví po príchode.

Moja otázka pre všetky cestovné kancelárie, ktoré tento hotel stále ponúkajú. Prečo si kazíte meno a ponúkate vôbec takýto hotel?

Mimochodom, našej delegátke som na večernom stretnutí po prílete ponúkol, aby sa šla do našej izby pozrieť, že je lepšie raz vidieť, ako 100 krát počuť. Na moju ponuku ani neodpovedala, ani sa pozrieť nešla...

P.S. Boli sme na Kréte, Rhodose aj na Chalchidikách. Toto bola naša 4 dovolenka v Grécku. Čo sa hotela a stravy týka, jednoznačne najhoršia.

Dnes konštatujem, že fotka znesie ozaj veľa, a prezentácia daného hotela je priam veľkolepá. Fotografie však veľmi skresľujú realitu, ktorej sa človek postaví po príchode.

Moja otázka pre všetky cestovné kancelárie, ktoré tento hotel stále ponúkajú. Prečo si kazíte meno a ponúkate vôbec takýto hotel?

Mimochodom, našej delegátke som na večernom stretnutí po prílete ponúkol, aby sa šla do našej izby pozrieť, že je lepšie raz vidieť, ako 100 krát počuť. Na moju ponuku ani neodpovedala, ani sa pozrieť nešla...

P.S. Boli sme na Kréte, Rhodose aj na Chalchidikách. Toto bola naša 4 dovolenka v Grécku. Čo sa hotela a stravy týka, jednoznačne najhoršia.

Ubytovanie 2,3 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
Po otvorení izby a po prvom kroku do nej, ma zamrazilo. Prvé čo mi napadlo bolo, oni si z nás snáď robia prdel. Zaplatíte si 4* hotel a izba nedosahuje ani štandard 3*-čiek. Cítite tuch, v kúpelni plieseň aj na dverách, nad posteľou nedefinovateľné viacfarebné plátno, ktoré už bolo nielen vybledlé, ale ale aj doslova špinavé. Stolík a stolička z obdobia cca 50rokov minulého storčia. Pri otváraní skrine, mi držiak ostal v rukách. Bez žartu! Fotografie poskytnem hocikomu, kto bude mať seriózny záujem. Prístelka bola tak labilná, že keď som si na ňu len sadol, cítil som, že sa nožičky posúvajú, o pár sekúnd som už bol na dlážke...

Na recepcii som žiadal okamžitú nápravu. Keďže vraj mali všetko obsadené, mali sme čakať do štvrtku, kedy sa im mali uvoľniť nejaké izby. Bol pondelok. V utorok po raňajkách ma recepčná čakala a ponúkla mi, že si môžme ísť spolu pozrieť dve izby, ktoré sa im zázračne uvolnili. Večer som jej ešte povedal, že buď budem s manažérkou hotela rozprávať okamžite, alebo najneskôr ráno (v utorok). Izba ktorú nám s deťmi ponúkla, bola úplne niečo iné. Bol to hotelový mezonet, čo bol úplne iný štandard, nielen čo sa rozlohy týka, ale aj vybavenia izby nábytkom a čistotou. Samotné deti boli hneď nadšené (15 a 12 rokov). Takže, oceňujem jednanie kompetentných (recepčnej, hoteliérky). Otázka je, prečo vôbec poskytujú hosťom izby v takomto stave, ako sme dostali pôvodne my? V pondelok po prílete, po večeri sme mali stretnutie s delegátkou, na ktorom som ju o danom stave a našej nespokojnosti, informovali a tiež poprosili o pomoc pri riešení. Ako sa ukázalo, aj mladý pár z Čiech, mal rovnaký problém, a moje slová a znepokojenie plne potvrdil "Úplne souhlasím" (povedal) a krátko to ešte okomentoval. Obďaleč postávala istá pani, podišla k nám a slušne sa spýtala, čo tu riešime. Krátko sme to zosumarizovali, a, čuduj sa svete, pani MUDr. z Prahy, pridala rovnaké slová "chvály!". Na záver podotýkam, že v ten večer sme sa stretli v postate ľudia z 3 rodín, všetci rovnako nahnevaní, čo je vlastne 100 percent!

Strava
Keď som ešte z domu čítal recenzie, predtým ako som hotel objednával, povedal som si, že to ľudia ohľadom stravy snáď preháňajú a majú prehnané nároky. NIE, nemali! Strava nedosahovala úroveň školskej jedálne, a to píšem pri všetkej úcte k našim šk.jedálňam, kde som sa stravoval nielen ako školák, ale aj ako pracujúci. Mali sme polpenziu. Strava bola fádna, žiadne obmeny, žiadne nápady. Nehovoriac, že na raňajky bola (tvrdá a suchá) praženica studená. Rovnako ako zemiaky na večeru. Saláma stále tá istá vybledlá, iste najlacnejšia, niečo ako naša "Liptovská". Špagety každý večer, rovnako ešte nejaké iné cestoviny stále s rovnakými dvomi omáčkami. Podávali rybu, ale bolo to čosi biele rozvarené a bez chuti. Jediné čo stálo za zjedenie, bolo pečivo, ktoré bolo chutné a dalo sa vybrať z viac druhov. Spomeniem nápoje, ktoré sa podávali na raňajky cez ""džusomat" a káva, cez kávomat. Kedže ja džúsy nepijem, dcéra mi ponúkla, aby som ochutnal, že je slaný. Áno, mala pravdu, vodu majú zrejme v tej kuchyni napojenú z klasického vodovodu, kde tečie slanšia voda. Aj moja káva bola rovnakej chuti. Ešte treba spomenúť, že akákoľvek káva bola "Nesca", žiadna nejaká čerstvo namletá kávomatom. 4* hotel!

Z večere môžem pochváliť tak zmrzlinu, vždy 3 druhy - čoko, jahoda a vanilka. Múčniky (koláčiky) boli tiež dobre. Stravu hodnotím slabými 4 hviezdičkami z 10.

Služby hotela
Tešil som sa osobne na posilku, reku, po troch rokoch necvičenia (kedy som pravidelne cvičil 5 rokov, 4-5x týždenne), si zacvičím pravidelne. Nezacvičil. Za plentou malej miestnosti kde mala byť "posilka", stali dva vekom umorené rotopedy, o nejakých lavičkách, jednoručkách a pod. nebolo ani chýru...Biliardový stôl zažil svoje, o čom svedčí potrhaný poťah na ňom. Pinpongový stôl si po večeri decká užili najviac. Rakety tam boli 4, každá z nich postrádala na jednej strane poťah, hralo sa na drevo...

Pláž
SKVELÁ, krásna. Gerakas je jedna z najkrajších na ostrove. 30 eur za slnečník s dvojlehátkom na deň, je však strašne veľa. Od 16:00 je za 10euro.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Alicja J.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 18.7. - 25.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

Prázdniny byly velmi úspěšné. Splnili všechna má očekávání.

Prázdniny byly velmi úspěšné. Splnili všechna má očekávání.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Místnost byla velmi prostorná. Snadno se do něj vešly postele, stůl a dobře vybavený kuchyňský kout. Byl světlý a esteticky zdobený. Klimatizované. Bohužel v horkých dnech trvalo dlouho, než se ochladilo. Bylo to únavné.

Strava
Využil jsem pouze snídaně formou bufetu. Nabídka produktů byla bohatá, produkty byly postupně doplňovány. Zdvořilý servis. Bohužel jídelna byla velmi špatně klimatizována, takže bylo obtížné si jídlo plně vychutnat.

Služby hotela
Služby hotelu: bazén, bufet u bazénu, bufet v parku, koupele - bezvadné. Personál na přání zákazníka pomáhá při zapůjčení vozu.

Pláž
Pláž je asi 15 minut od hotelu. Cesta, ač asfaltová, je scénicky atraktivní. Zdolání ve velmi vysokých červencových teplotách (40 stupňů C.) bylo trochu obtížné. Námahu kompenzovalo moře, okouzlující pláž s rodinnou restaurací. Doporučuji.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Andrea K.

Hodnotenie 2,9 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 13.7. - 20.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

+krásny bazén a palmy pri nom parádne.

+potešil ma gekon na stene

+cistota na izbe, pani upratovala pravidelne

+veľký balkon

-jedlo nebolo príliš chutné

-Žiadna ani len obyčajná čistá voda na večeru, len all inclusive

-išli sme na výlet, pre 3 ľudí dali 3 tousty a aj to minimálne 5 dní staré, vhodné akurát tak pre kŕmenie rybiciek

-v izbe je na stene nejaká stara plachta na polystyrene

-kde boli kedysi dvere, tak to nie je zamurované, ale dali tam len nejakú preglejku

-slnečníky pri bazéne boli roztrhané, bazén o 20:00 zatvoreny

-biliard a ping pong v otrasnom stave, polámané, potrhane kreslá pri nich spinave

-najbližšie potraviny 400m

-v jedálni žiadna klíma, človek sa tam potil už na raňajkách

+krásny bazén a palmy pri nom parádne.

+potešil ma gekon na stene

+cistota na izbe, pani upratovala pravidelne

+veľký balkon

-jedlo nebolo príliš chutné

-Žiadna ani len obyčajná čistá voda na večeru, len all inclusive

-išli sme na výlet, pre 3 ľudí dali 3 tousty a aj to minimálne 5 dní staré, vhodné akurát tak pre kŕmenie rybiciek

-v izbe je na stene nejaká stara plachta na polystyrene

-kde boli kedysi dvere, tak to nie je zamurované, ale dali tam len nejakú preglejku

-slnečníky pri bazéne boli roztrhané, bazén o 20:00 zatvoreny

-biliard a ping pong v otrasnom stave, polámané, potrhane kreslá pri nich spinave

-najbližšie potraviny 400m

-v jedálni žiadna klíma, človek sa tam potil už na raňajkách

Ubytovanie 2,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anna B.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 10.7. - 20.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

Výborné kľudné miesto / vynikajúce more pre malé deti s pozvoľným vstupom, úplne čisté. Odporúčam. Cesta na pláž dlhšia, ale my sme to tak chceli.

Výborné kľudné miesto / vynikajúce more pre malé deti s pozvoľným vstupom, úplne čisté. Odporúčam. Cesta na pláž dlhšia, ale my sme to tak chceli.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Príjemné ciste

Strava
Veľmi dobrá zodpovedá 4 hviezdičkam, žiadne turecké Pompeje všetko kľudne.

Služby hotela
Veľmi mily personál.

Pláž
Vyyyyyyybornaaaaaa nadhernaaaa / kvôli korytnačkam stále v dobrom stave, člny tam nesmú.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 27.6. - 4.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Belvedere Luxury Suites Grécko, Zakynthos

Velmi dobrý hotel, klid, klid, příjemná atmosféra. Perfektní k relaxaci.

Velmi dobrý hotel, klid, klid, příjemná atmosféra. Perfektní k relaxaci.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Čisté pokoje s kuchyňským koutem.

Strava
Každý si mohl vybrat něco k snídani.

Služby hotela
Ochotný personál, pokoje denně uklízeny a ručníky a povlečení vyměněny.

Pláž
800m chůze, dobrá cesta s kočárkem

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 22 °C

 • Piatok 28 °C v noci 23 °C

 • Sobota 27 °C v noci 23 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať