Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
 • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
 • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Panorama Gennadi

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Čedok CZ+SK: Panorama Gennadi Hodnotenie: 3/5
 • Invia: Panorama Gennadi Hodnotenie: 2/5

Středisko

Gennadi

Poloha

Butikový hotel Panorama Gennadi, oblíbený zvláště u novomanželů na svatební cestě, leží v Gennadi asi 300 m od volně přístupné oblázkové pláže "GENNADI". Na pláži jsou k dispozici lehátka (za poplatek). Do turistického centra se dostanete po cca 3 km. Město Rhodes je vzdáleno asi 60 km (LINDOS asi 16 km, ARCHANGELOS asi 30 km). Nejbližší nákupní možnosti najdete ve vzdálenosti 3 km od Vašeho ubytování., supermarket najdete ve vzdálenosti cca 200 m. Do nejbližších barů a restaurací se dostanete také po cca 200 m. Přímo u hotelu najdete diskotéku. Další možnosti zábavy Vám během Vašeho pobytu nabízejí kino a divadlo (cca 70 km). O Vaši mobilitu se během dovolené postarají půjčovna aut a motocyklů, stanoviště taxi (cca 3 km) a také autobusová zastávka (cca 200 m). Lékařskou pomoc najdete v případě potřeby v nemocnici, která se nachází ve vzdálenosti cca 60 km od hotelu.

Pláž

Hotel se nachází cca 300 m od volně přístupné oblázkové pláže "GENNADI". Na pláži jsou k dispozici lehátka (za poplatek).

Vybavení

Tento jednopodlažní hotel má 20 pokojů. Pokoje byly naposledy renovovány v roce 2019. V hotelu se nachází recepce (přihlášení je možné od 14:00 hodin, odhlášení do 10:30 hodin), lobby s barem, klimatizace a parkoviště (zdarma). Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování částečně bezbariérové koupelny. Úklid pokojů je zdarma.

Ubytování

Pokoje typu standard nebo junior suite pro až 4 osoby.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

Sportovní a volnočasová nabídka: plážový volejbal. Ve vzdálenosti cca 3 km jsou nabízeny vodní sporty (částečně od místních poskytovatelů).

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu), výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.

Vybavení hotelu

 • Novinka
 • Vhodné pro seniory
 • Rodina s dětmi
 • WIFI zdarma

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Záplava farieb a vôní víta návštevníkov "ostrova večného slnka", podľa štatistík je na Rhodose až 340 slnečných dní v roku. Taký je Rhodos, prežiarený slnkom, rozkvitnutý, pestrý, úrodný a taktiež pohostinný, lemovaný nádhernými plážami.

Náruživí športovci, vášniví obdivovatelia starovekých pamiatok, milovníci prírody, priezračného mora, ale i rušného nočného života, kultúry a zábavy, tí všetci sú na Rhodose správne. Antické stavby, rovnako ako pamiatky vybudované za éry rytierskeho rádu johanitov i za osmanskej nadvlády vytvárajú historicky rôznorodú podobu ostrova. Stál tu i jeden zo siedmych starovekých divov sveta, Rhódsky kolos, dnes už neexistujúca 32 metrov vysoká bronzová socha.

Výber pláží je tu ozaj široký, v mnohých prípadoch sú pláže až niekoľko kilometrov dlhé, medzi najkrajšie patria napríklad pláž Tsambika, príjemné je i kúpanie v zálive Kalithea. Pobrežie na západnej časti sa vyznačuje ideálnymi veternými podmienkami pre windsurfing.

Hlavné mesto Rhodos je rušným prístavným mestom so všetkým, čo k tomu patrí. Jeho dominantou sú stredoveké hradby spolu so Starým mestom pretkaným krivolakými uličkami. Ale ani ostatné letoviská nezostávajú so svojím pôvabom nijako pozadu, napríklad Kalithea, bývalé termálne kúpele, Falikari, v minulosti malá rybárska dedinka, teraz jedno z najrušnejších miest ostrova, Kolymbia, menšie pokojné letovisko, Kalthos, tradičná pokojná grécka dedinka, Lindos, starobylé romantické mestečko, Pefi/Lordos s dlhými plážami a širokým zázemím pre vodné športy.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 20 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 20 °C v noci 16 °C

 • Streda 19 °C v noci 15 °C

 • Štvrtok 19 °C v noci 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať