Kormoranos

Grécko, Korfu, Acharavi

Pieskovo-kamienková pláž len cez cestu Kľudná lokalita Centrum letoviska 500 m

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Vybavení

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, TV místnost, vícejazyčný personál a budící služba. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Je tady supermarket a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je možné požádat o přistýlku. K dispozici je také lednička a mini lednička. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (zdarma). Koupelny mají sprchový kout a vanu.

Strava

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Služby

Hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například jízdu na koni a surfování a za poplatek vodní lyžování. V objektu je diskotéka a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2020. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Zvláštnosti

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 10 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
 • Vzdialenosť od letiska 40 km

Organizujúca CK

FTI Touristik GmbH

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Jiří, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Korfu je ostrov s veľmi bohatou históriou, ktorý je často ospevovaný básnikmi a spisovateľmi mnohých národností. Homér umiestnil na Korfu svoj ostrov Fajáku, ktorý bol poslednou zastávkou Odyssea pri jeho putovaní domov z trójskej vojny. Zastavili sa na ňom tiež Argonauti s Iásonom a Médeiou, keď prchali so zlatým rúnom. Mnoho slávnych osobností bolo okúzlených miestami, kde sa krása prelína s bájami a históriou. Krásu Korfu obdivoval Goethe i Wilde, časť svojho života prežila na zámočku Achilion i manželka rakúskeho cisára Františka Jozefa I. Alžbeta - Sissi. 

Korfu, grécky nazývaný Kerkyra, je druhým najväčším Iónskym ostrovom, ktorého ľúbezná krajina má na juhu mierne zelené kopčeky a v severnej časti sa zdvíha do mohutného vápencového pohoria, je bohato porastená subtropickou vegetáciou a práve pre svoje nekonečné cypriškové, olivové a pomarančovníkové háje nazývaná ako "smaragdový ostrov". Korfu je obľúbený pre svoju nenarušenú prírodu, miernu, a v týchto oblastiach príjemne vlhkú klímu, belasté piesčité a okruhliakové pláže s krištáľovým morom plným rôznych druhov rýb. 

Príďte prežiť nezabudnuteľné chvíle pri oddychu na plážach, prechádzkach typickými malými dedinkami a návštevách starobylých kláštorov alebo pri zahliadnutí hlavného mesta Kerkyry so zachovalou starou benátskou atmosférou, kde je nočný i denný život naozaj pulzujúci a živý.
 • Vzdialenosť od pláže 10 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
 • Vzdialenosť od letiska 40 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 30 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 23 °C

 • Štvrtok 29 °C v noci 23 °C

 • Piatok 29 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December