Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
 • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
 • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)

To Balcony Tis Agorianis (Mount Parnassus)

Hodnotenie: 2/5

Grécko, Grécko pevnina

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

To Balcony Tis Agorianis (Mount Parnassus) Hodnotenie: 2/5

To Balcony Tis Agorianis (Mount Parnassus)

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Vybavení

Hotel hostům nabízí celkem 22 pokojů. Je zde restaurace, služba hlídání dětí, business centrum, sál pro pořádání banketů a samoobslužná prádelna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Hosté, kteří přijeli svým autem, mohou (zdarma) využít parkoviště (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště).

Ubytování

V pokojích je klimatizace a koupelna. V pokojích je dvoulůžková postel. Přistavení přistýlky je možné bez poplatku. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi (zdarma). K vybavení koupelen patří sprchový kout.

Strava

Je možné si objednat snídaně.

Služby

Díky bohatému sportovnímu a zábavnímu programu se zde hosté nebudou nudit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, lyžování, fitness studio a masáže. V objektu lze navštívit také diskotéku a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Zvláštnosti

K placení lze v objektu použít Visa.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Pevninské Grécko sa rozprestiera na južnom cípe Balkánskeho poloostrova. Je to miesto, kde sa stretáva komfort, bohatá história, tradičná kultúra, prekrásna stredomorská krajina, slnkom zaliate pláže a priezračne modré more. Do Grécka sa vydávajú ako milovníci leňošenia na pláži, tak dobrodruhovia a cestovatelia. Výpravy do vnútrozeia nadchnú peších turistov, horských cyklistov a horolezcov. Chodníky opustenou krajinou vedú okolo zabudnutých kláštorov, bielych domčekov, nekonečných viníc a voňavých olivových hájov. Severná hranica Grécka so zalesnenou krajinou skrýva divoké tiesňavy a unikátnu faunu a flóru, ktorú môžete obdivovať z paluby kanoe alebo raftu. Málokto vie, že si v Grécku i zalyžujete. Ski areály na poloostrove Peloponéz zahŕňa 195 kilometrov svahov. Pobrežie ponúka nespočetné možnosti zábavy a športovného vyžitia vo vlnách. Promenády ožívajú v podvečerných hodinách, bary a reštaurácie sa zapĺňajú turistami a pouličný predajcovia sa snažia zaujať okoloidúcich svojim tovarom. V pokojných prístavoch sa hojdajú rybárske loďky a čakajú na svojich majiteľov prichádzajúcich za svitania. Turisti obdivujú aj ochutnávajú úlovky rybárov na trhoviskách a spoznávajú výbornú grécku kuchyňu.

Pevninské Grécko je plné pamiatok. Symbolom Grécka sa stal palác Pantheon na Akropole v Athénach. K pôsobivým destináciám patria Delfy, Solún, prístavy Pireus a Patra, Poseidonov chrám na myse Sounion na poloostrove Attika, Korintský prieplav, Mykény, ruiny mesta Olympie a antické mesto Epidaurus na Peloponéze či v horách ukryté kláštory Meteora na severe Grécka. K pamiatkam sa vzťahujú pradávne príbehy z mytológie, o ktorých sme počuli v školských laviciach. Spomeňte si pri potulkách Gréckom na slávneho Odyssea, Oidipa, Antigonu, Agamemnóna, Achilla alebo Minotaura a nechajte si rozprávať o ich osudoch.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 17 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať