Ibis Paris 17 Clichy

Francúzsko, Paríž

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Hotel ibis Paris 17 Clichy-Batignolles

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Popis hotelu

Hotel ibis Paris Berthier 17ème v pařížské čtvrti Batignolles zahrnuje fitness centrum, 3 hotelové restaurace a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Stojí jen 300 metrů od stanice metra Brochant na lince 13. Hotel ibis Paris Berthier 17ème nabízí ubytování v pokojích s psacím stolem, satelitní TV a koupelnou s vanou nebo sprchou.

Popis destinace a hotelu

Každé ráno se zde podává sladká i slaná snídaně formou bufetu, která zahrnuje ovocný salát, jogurty, vejce a džusy. Připravené je také domácí pečivo včetně čerstvých francouzských madlenek, teplé nápoje a ovoce, které si lze vzít s sebou. Již od 4:00 se podává lehká snídaně. Snack bar je otevřený nepřetržitě a stolovat můžete v jedné ze 3 hotelových restaurací. Relaxovat můžete za poplatek v krytém bazénu, sauně nebo vířivce. K zázemí hotelu patří také konferenční prostory.

Program zájezdu

První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Paříž - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.

Cena zahrnuje:

Letenku, včetně všech poplatků, Příruční zavazadlo malé, Příruční zavazadlo velké, Ubytování v hotelu s vlastní koupenou a toaletou na pokoji, Návrh cesty městskou dopravou z letiště Paříž až k hotelu a zpět, Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění, Pojištění pro případ storna, Snídaně

Informácie o hoteli

 • TV áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nicole, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:05 h

Popis

Hlavné mesto Francúzska o rozlohe 14 518 km2 je osídlené 12 miliónmi obyvateľov. Názov Paríž je odvodený z galského slova parios, znamenajúceho "kotol". Pokiaľ sa chcete dozvedieť kde sídli najkrásnejší obraz sveta, či zoznámiť sa s najväčším pouličným sériovým vrahom,návštívte Paríž.

Tu sa naskytne neuveriteľné množstvo zaujímavých miest z historického hľadiska, ale i z moderného umenia, ktoré tu vzniká prakticky na ulici. Pri nášteve Paríža sa zdá, že všetky slávne mená i miesta pochádzajú z Paríža. Kto by nepoznal kardinála de Richelieu,markýza de Sade, alebo snáď slávneho kráľa slnka Ludvíka XVII. Tým všetkým bol Paríž spoločným rodiskom, či pôsobiskom. V tomto historicky romantickom meste sa rozhodne nudiť nebudete, skôr budete mať problém vybrať si objekt svojho záujmu.

Chrám Norte Dame je samozrejme krásny svojou monumentálnosťou, ale zvláštnosťou je i doba stavby tejto katedrály, ktorá je 182 rokov. Svetoznámy Louvr dokončený pod vedením Lefeulema Viscontiho patrí medzi najvýznamnejšie verejnú budovu Paríža. Toto múzeum je svojou ponukou exponátov ozaj pestré, v dnešnej dobe má 7 oddelení: Egyptské starožitnosti, Stará Antická a Orientálna keramika, Grécke a Rímske starožitnosti, maľby, kresby, medirytiny - XIII. - XIX. storočia, Skulptry stredoveku, renesancie a modernej doby, malé umelecké predmety svetovej histórie, námorníctvo a etnografie. Uprostred námestia Charlese de Gaulla stojí svetoznámy Víťazný oblúk postavený na príkaz Napoleona Bonaparteho. Už menej známy, ale cez to prekrány je komplex budov v 7. mestskom obvode nazývaný Invalidovna. Tu sa nachádzajú hrobky všetkých známych maršálov a generálov Francúzska. Ako jeden z najvyšších bodov Paríža Vás ohromí Bazilika Sacré-Coeur. A samozrejme nesmiete zabudnúť na Eiffelovu vežu, ktorá je zapísaná na zoznam svtového dedičstva UNESCO. Vysoká železná dáma meria 324 metrov a ročne ju príde navštíviť viac ako 6 miliónov náštevníkov. Prechádzka po meste pretkaných katakombami, plné slávnych parkov a miest kde boli tvorené popredné romány dnešnej literatúry je nezabudnuteľným zážitkom.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 12 °C v noci 5 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 12 °C v noci 7 °C

 • Sobota 13 °C v noci 6 °C

 • Nedeľa 8 °C v noci 5 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December