Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 536 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 2 941

Poloha

Rozľahlý areál luxusného hotela skladajúci sa z nízkych budov je situovaný v južnej časti Hurghady na dlhej piesočnatej pláži. Vzdušnému komplexu dominuje členitý bazén prechádzajúci do riečky, po ktorej je možné loďkou alebo vodným šlapadlom dojsť na pláž. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti 15 km, centrum Hurghady je vzdialené 20km, najbližšie nákupné možnosti majú hostia v bezprostrednej blízkosti hotela.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii hala s recepciou, hlavná reštaurácia, niekoľko tematických reštaurácií podávajúcich miestne aj zahraničné špeciality, bar, snack bar, diskotéka, obchodná arkáda a konferenčná miestnosť. Súčasťou vybavenia hotela sú tri bazény, miniaquapark, pre deti naviac detský bazén, miniklub a detské ihrisko. Do všetkých spoločenských miestností je bezbariérový prístup.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou, WC, fén na vlasy) sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, telefónom, minibarom, trezorom a televízorom so satelitným príjmom. Väčšina izieb má vlastný balkón a terasu.

Strava

Hotel ponúka veľmi bohatý program all inclusive podávaný v troch reštauráciách, na pláži, v niekoľkých baroch a kaviarňach. All inclusive program prebieha od 10:30-24:00 a je možné ho čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahrňuje raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov (postmixové nápoje, džúsy - nie čerstvé, káva, čaj) a alkoholických nápojov (víno, pivo, likéry, tvrdý alkohol), 2x denne je k dispozícii zmrzlina pre deti.

Služby

Pre aktívny spôsob dovolenky sú k dispozícii tenisové kurty s betónovým povrchom (osvetlenie a zapožičanie vybavenia za príplatok), plážový volejbal, telocvičňa, minigolf, stolný tenis, šípky, šlapadlá, minigolf a petangové ihrisko, za poplatok sa ponúkajú elektornické šípky, biliard, sauna, para, masáže a jacuzzi. Pre deti sa ponúka detský kútik a ihrisko. Hotel pre svojich hostí organizuje pravidelné animačné programy. Hostia môžu za poplatok využiť pripojenie na internet. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo.

Pláž

Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti piesočnatej pláže. Lehátka a slnečníky sa poskytujú zadarmo. Hostia môžu využiť ponuky vodných športov a potápanie (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 19 km
 • Vzdialenosť od letiska 15 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Tobogány áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,6/5
Invia

Skvelé (140 hodnotení)

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,6/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,6/5

36. najlepšie hodnotený z 442 hotelov v Hurghada

Jana G. Máj 2019

Dátum pobytu: 8.5. - 16.5.2019

Hodnotenie 5,0/5
Fantastické
Celkové hodnotenie

Fantastické

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Vše super

Strava
Vynikající

Služby hotela
Jsou to profesionálové

Pláž
Krásná

Evgeniya Agartanova Január 2019

Dátum pobytu: 22.12. - 29.12.2018

Hodnotenie 5,0/5
Bylo všechno skvěle , mímo delegáta cestovní kanceláře. Za prve na letiště neuvedeno nikde cestovní kancelář , dlouho jsme hledali, pak nám nějaký pan...
Celkové hodnotenie

Bylo všechno skvěle , mímo delegáta cestovní kanceláře.

Za prve na letiště neuvedeno nikde cestovní kancelář , dlouho jsme hledali, pak nám nějaký pan řekl, že to - Thomas cook... určitě nikdo před tím nám nedal vědět, dále v hotelu delegát nemluvil česky vůbec, jen němčina a asi angličtina... žádný další jazyk.

Jsme jen chtěli informace o odletu, co taky jsme nedostali , informace nebyla uvedena na nástěnce celý den a večer před odletem, pak jsme našli ho, delegát byl moc nepříjemný , konečně on nám řekl čas transferu ..ale žádná omluva

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Perfektně

Strava
Výborná

Služby hotela
Výborný

Pláž
Skvělá

Filtrovať recenzie

Michal K. Február 2020

Dátum pobytu: 15.2. - 22.2.2020

Hodnotenie 3,9/5
Velmi příjemná dovolená.
Celkové hodnotenie

Velmi příjemná dovolená.

Ubytovanie 3,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Ubytování velmi slušné.

Strava
Strava pestrá, chutná, velký výběr.

Služby hotela
Služby hotelu na dobré úrovni

Pláž
Pláž udržovaná, čistá.

Monika M. August 2019

Dátum pobytu: 25.7. - 1.8.2019

Hodnotenie 4,8/5
super
Celkové hodnotenie

super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
super

Strava
super

Služby hotela
super

Pláž
super

Daniel August 2019

Dátum pobytu: 23.7. - 30.7.2019

Hodnotenie 4,6/5
S dovolenou jsme byli spokojeni, minimum ruský mluvících občanů, kteří dokážou v jiných hotelech nadělat hodně bordelu. Všude pořádek a čisto.
Celkové hodnotenie

S dovolenou jsme byli spokojeni, minimum ruský mluvících občanů, kteří dokážou v jiných hotelech nadělat hodně bordelu. Všude pořádek a čisto.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytování standartni, vše funkční, trezor bez poplatku, v lednici stále 2x 1 litrů buď Pepsi, či mirindy a 7up, dále lahve s balenou vodou denně na pokoji doplňovány.

Strava
Rozmanitá, člověk si může vybírat z množství restauraci, kde si vždy něco vybere. Za nás nejlepší na večeře německá "Zum Kaiser", ale záleží co člověku chutná

Služby hotela
Služby skvělé, v každé restauraci vám přinesou pití, které budete chtít, ráno čerstvý pomerančový džus, neustále se vás ptají, zda je vše v pořádku.

Pláž
Voda čistá, ovšem při odlivu je moře nic moc.

Tibor Veres Júl 2019

Dátum pobytu: 5.7. - 19.7.2019

Hodnotenie 4,8/5
Super miesto
Celkové hodnotenie

Super miesto

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Veľmi dobre - len klíma hlučná

Strava
Rozmanité a chutné

Služby hotela
Bolo to super

Pláž
More a pláž fantastic

Lubomír Remák Júl 2019

Dátum pobytu: 21.6. - 28.6.2019

Hodnotenie 4,3/5
Výborný.
Celkové hodnotenie

Výborný.

Ubytovanie 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Nedostali sme dve dvojky ale 2+2 na prvý ako aj na druhý pokus. Hotel to kompenzoval 6 masážami.

Recepcia odporúčala obrátiť sa priamo na hotel...

Strava
Výborná.

Služby hotela
Veľmi dobré, výborné.

Pláž
Čistá, usporiadaná, ale dosť intenzívne využívaná.

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Hurghada bola založená začiatkom minulého storočia ako rybárska dedina, dnes je modernou turistickou oblasťou vo veľkom štýle. Jedná sa o tiahly, dvadsaťkilometrových pás hotelových stredisiek pri pobreží Červeného mora. Vzhľadom k faktu, lokalita patrí v súčasnosti k najvyhľadávanejším prímorským oblastiam, dá sa povedať, že už stratila zo svojho skoršieho kúzla.

Vybudovaná dopravná infraštruktúra je dostačujúca pre cestu do mesta i z nej. Po Hurghade sa doporučuje jazdiť v mikrobusoch či taxíkom. Zohnať uspokojivé ubytovanie nie je v tejto oblasti problém. Zabývať sa môžete napríklad v hotely Conrad International, komplexu s menšími vilkami vo vlastnej zátoke. Komfortné bungalovy Jasmi Village určite taktiež nie sú krokom vedľa. Zabaviť sa môžete pri vodných športoch či napríklad hraním squashe. Špeciálnu službu majú bungalovy Magawish Village. Priamoi na hotely si môžete objednať bezplatné stráženie detí. Hotel taktiež ponúka hosťom možnosť vyskúšať si potápačskú školu.

Samozrejmosťou Hurghady sú luxusné reštaurácie i malé typicky arabské kaviarne, nákupné strediská, trhy, kluby, bary a kasína. Dahar je z hľadiska kultúry najzaujímavejšou časťou mesta. Jeho rušné ulice so stánkami, bazármi a obchodíkmi nabádajú k nákupu suvenírov, zatiaľ čo mešity k nášteve a rozjímaní. Hurghada je taktiež kúpeľným mestom. Turisti sem chodia len na poznávacie zájazdy, ale i na ozdravné pobyty. Vďaka množstvom krásnych útesov tu stretnete množstvo potápačov a z dôvodu priaznivých poveternostných podmienok zase množstvo windsurferov, jachtárov a ďalších nadšencov pre vodné športy. Milovníci podmorského sveta si nesmú nechať ujsť náštevu múzea a akvária, kde je k videniu kompletná kolekcia flóry a fauny Červeného Mora. Pobrežie okolo Hurghady je dosť členité, preto nevynechajte príležitosť zájsť si na niektorý z množstva ostrovov. Navšítviť môžete trebárs ostrovy Giftun, Shadwan, Shrab Abu Shiban, Shrab el-Erg a ďalšie.

Hurghada má strategickú polohu vzhľadom k pamiatkam. Behom fakultativných výletov môžete navšítviť Luxor, Karnak, Káhiru i Gízu.Približne 30 km na sever od Hurghady leží El Gouna, malá dedinka obklopená lagunami, ktorá určite stojí za náštevu. Miestne autobusové linky vás spoľahlivo dopravia na miesto a späť. V El Goune sa rozprestiera taktiež preslávené medzinárodné golfové centrum Steigenberger Golf Resort. O niekoľko kilometrov ďalej sa nachádza poloostrov, na ktorom sa nachádza letovisko s názvom Soma Bay. Okrem vodných športov sa tu môžete opäť venovať golfu. Ďalšími obľúbenými turistickými strediskami v oblasti Safaga a Makadi Bay.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 19 km
 • Vzdialenosť od letiska 15 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 03:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 39 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 29 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 24 °C

 • Piatok 37 °C v noci 24 °C

 • Sobota 37 °C v noci 24 °C

 • Nedeľa 37 °C v noci 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December