Hotel Aladdin Beach Resort

Egypt, Hurghada, Hurghada - juh

Areál s rozlohou 134000 m² Priamo pri piesočnatej pláži Pozvoľný vstup do vody Nákupy 500 m 1 vstup do aquaparku zadarmo

Viac o ubytovaní

od 373 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 2 845

Poloha

Hotelový komplex sa nachádza vo vzdialenosti asi 15 km od novej časti Hurghady (dopravu zaisťuje hotelový autobus do centra za poplatok). Letisko je vzdialené 10 km. Nákupná promenáda sa nachádza 2 km od hotela.

Vybavenie

V hlavnej budove je hosťom k dispozícii vstupná hala s recepciou, bar, reštaurácia, nákupná pasáž, zmenáreň, salón krásy, diskotéka. V záhrade sa nachádzajú dva bazény (jeden s oddelenou časťou pre deti), bar pri bazéne, terasa na opaľovanie a vyhrievaný bazén. Deťom je určený detský miniklub, detské ihrisko a minizoo pri hoteli Jasmine Village.

Ubytovanie

Účelne zariadené dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC) a sú vybavené klimatizáciou, telefónom, minichladničkou, SAT/TV a patrí k nim balkón alebo terasa. Väčšina izieb je umiestnená v bungalovoch v záhrade.

Strava

Hotel ponúka all inclusive program, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu. Súčasťou sú nealkoholické nápoje miestnej výroby k jedlu, poobedňajší snack v lobby bare a bare na pláži, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v baroch (09:00-00:30 hod.) a káva, sladké pečivo v lobby bare.

Služby

Hotel zaisťuje denné a večerné animačné programy. Zadarmo je hosťom k dispozícii futbalové ihrisko, dva tenisové kurty, futbal, basketbal, volejbal, stolný tenis, minigolf, volejbal. Za poplatok sa ponúka biliard a vodné športy na pláži. Internetový kútik môžu hostia využívať za poplatok. Trezor na recepcii sa poskytuje zadarmo. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii bezplatne.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, ktorá je v niektorých úsekoch kamienková, s pozvoľným vstupom do mora (vhodné topánky do vody). Na pláži pri hoteli Jasmine Village je možnosť šnorchlovania pri koralových útesoch. Hosťom je k dispozícii bar na pláži, lehátka, podložky, slnečníky a osušky zadarmo, sprcha na pláži, rybí grillbar a reštaurácia. Hostia môžu využiť ponuky vodných športov za poplatok.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 17 km
 • Vzdialenosť od letiska 12 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Tobogány áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,9/5
Invia

Výborné (635 hodnotení)

Ubytovanie 3,8/5

Strava 3,8/5

Okolie 4,2/5

Cena 3,9/5

153. najlepšie hodnotený z 481 hotelov v Hurghada

Marie Volfová Júl 2021

Dátum pobytu: 4.7. - 11.7.2021

Hodnotenie 5,0/5
Dovolená neměla chybu.....v této časové ose málo lidí....klídek....služby na jedničku
Celkové hodnotenie

Dovolená neměla chybu.....v této časové ose málo lidí....klídek....služby na jedničku

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Pokoj jsme musely vyměnit, ale s druhým jsme byly velmi spokojeni.

Strava
Strava jednoznačně luxusní.....rozmanitá.....příjemný personál

Služby hotela
Všichni byli vstřícní....ochotni se vším pomoci

Pláž
Pláž čistá......málo lidí......voda jako kafíčko

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Magdaléna Labudová Jún 2021

Dátum pobytu: 4.6. - 15.6.2021

Hodnotenie 5,0/5
Jedna z najlepších dovoleniek za posledné roky!
Celkové hodnotenie

Jedna z najlepších dovoleniek za posledné roky!

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Útulne a čisté ubytovanie. Každý deň bola izba poriadená plus samozrejme vymenené uteráky .

Strava
Veľmi dobrá strava každého druhu . Každý jeden človek si vedel nájsť to svoje a chutne sa najesť .

Služby hotela
Veľmi milý, ochotný personál … každý deň s úsmevom na tvári plus samozrejme pozdravom a ochotou pomôcť pri každom jednom dotaze.

Pláž
Veľmi krásna pláž s nádherným morom aj prístupom do neho . Veľká výhoda hotela je , že človek môže využívať aj pláže susedných dvoch hotelov . Na plazí bol taktiež veľmi milý , zhovorčivý personál . Pláž bola vždy čistá , upravená .

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Karel Šupina September 2021

Dátum pobytu: 5.9. - 12.9.2021

Hodnotenie 2,0/5
Egypt už nikdy.
Celkové hodnotenie

Egypt už nikdy.

Ubytovanie 2,0/5

Strava 3,5/5

Okolie 1,5/5

Cena 1,0/5

Ubytovanie
Po ubytování jsme hned žádali výměnu pokoje.

Strava
Dostačující.

Služby hotela
Mají co zlepšovat . Zábava a animační programy nedostačující.

Pláž
Zasloužila by také vylepšit .

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Valentyna Boldyzhar September 2021

Dátum pobytu: 26.8. - 2.9.2021

Hodnotenie 4,6/5
Bylo to super, třeba ešte bychom se tam zase vratila
Celkové hodnotenie

Bylo to super, třeba ešte bychom se tam zase vratila

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Pokoj byl střední, pracovala klimatizace, čistita Taki střední

Strava
Strava byla výborná. Různí druhý rize, masíčko různí druhý, bylo každý den ryby, krevety, kalamáry a taky do konce i kraby. Dostatek zeleniny, ovoce, a sladkosti prostě bylo asi moc. To jsme si užily, moc nám jídlo chutnalo

Služby hotela
Služba byla docela příjemná, snažily se udělat pro nás všechno abysme se cítily nich dobře. Edině musilysme platit internet

Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)

Radek Kovářík September 2021

Dátum pobytu: 26.8. - 2.9.2021

Hodnotenie 3,3/5
Co se týče pobytu užil jsem si ho ,tento hotel bych viděl ,spíše jako rodinný. Jsem ,ale hodně nespokojen z cestovní kanceláří a nejsem jediný z daného zájezdu lidí .Delegátka nás pozdravila ráno na recepci v šest hodin a pak informační schůzka až v 14h 15m . Byla tam třeba Blue Style atd. cestovní kanceláře jejich klienti i když přijížděli 2-4h po nás na hotel tak byli ubytovaní dříve než mi a de
Celkové hodnotenie

Co se týče pobytu užil jsem si ho ,tento hotel bych viděl ,spíše jako rodinný. Jsem ,ale hodně nespokojen z cestovní kanceláří a nejsem jediný z daného zájezdu lidí .Delegátka nás pozdravila ráno na recepci v šest hodin a pak informační schůzka až v 14h 15m . Byla tam třeba Blue Style atd. cestovní kanceláře jejich klienti i když přijížděli 2-4h po nás na hotel tak byli ubytovaní dříve než mi a delegáta měli při ruce v podstatě po celou dobu .Řeknu to takle já si zájezd užil ,ale určitě nejsem spokojen s cestovní kanceláří ....Jo a počítej te s tím ,že minimálně 50% lidí jsou ruské národnosti :-)

Ubytovanie 2,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 2,5/5

Ubytovanie
Ubytování šílené čekání zcela znechucen a radím rovnou vytátnout 3-5 dolarů dát (bakšiš) a máte pokoj hned .

Strava
Výborná.

Služby hotela
Dobré.

Pláž
Co se týče pláže i při 50% obsazenosti hotelu což nám bylo řečeno hned při příjezdu ,lehátka byla obsazená. Lidé si nechávali (hotelový) ručník na lehátku a odešli na oběd tím pádem to měli na celý den zajištené koupání moři s lehátkem ,jediná možnost byla lézt na postranní pláže, kam jste sice mohli a byl tam lepší vstup ,ale allnclusive drinky atd v barech si musíte dojít zpátky .Prostě na tak velký resort malá pláž. Dále tam jsou dva bazény velký a malý ,velký je pěkný,ale taky zcela obsazený a malý je udělaný hlavně spíše pro děti po stranách a část je i na to vyhrazena .Co se týče vstupu na začátku kameny na pláži, vyčištěnné je pouze u mola, v moři písek, takže pak v pohodě .

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Rostyslav Stecula September 2021

Dátum pobytu: 22.8. - 29.8.2021

Hodnotenie 4,0/5
Ten kdo se rád valí u moře, bazénu a jde mu jen o opalování a válení na pláži je to krásný velký resort a nebudete litovat. Když chcete zažít nějaký výlet poznat Egypt, tak je zde pár ale . Je to chudá země a na každým kroku číhá na vás dobrodružství, za které se platí. Jeli jsme do pyramid, místní obyvatelé vám memou mobil aby vám pomohly se vyfotit a už ho zpět dostanete po zaplacení obvykle 1 d
Celkové hodnotenie

Ten kdo se rád valí u moře, bazénu a jde mu jen o opalování a válení na pláži je to krásný velký resort a nebudete litovat. Když chcete zažít nějaký výlet poznat Egypt, tak je zde pár ale . Je to chudá země a na každým kroku číhá na vás dobrodružství, za které se platí. Jeli jsme do pyramid, místní obyvatelé vám memou mobil aby vám pomohly se vyfotit a už ho zpět dostanete po zaplacení obvykle 1 dolar za fotku co oni vyfotili i když to bylo vaším mobilem , furt vám něco nabízejí i když to nechcete . Nejsem na to zvyklý a nemám to rád pro mne je lepší vidět cenu a zaplatit co je na ceníku . Jen oni vás osloví a kecaji pokud něco u nich nekoupíte jsou strašně vlezli a nevyhovuje mi to .

Ubytovanie 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Jeli jsme tri. Večer jsme přijeli . Pokoj byl vybaven jen pro 2 osoby i když jsem vedení hotelu na to upozornil změnilo se to a z příští den . Tak že jednu noc jsem spal s synem . Jináč když obsluze dáte 1 dolar tak vám uklidí a přinese vodu . Jsou vděční za vše co jim dáte

Strava
Strava je velmi dobrá a bohatá ryby , kraby, sladkosti. No vyberete si fakt ze všeho ..

Služby hotela
Služby hotelu vše v pohodě . Nevím co říct

Nic negativního

Pláž
Pláž v pohodě . Půlka s pískem půlka s kameny. Záleží kdo co má rád nevýhoda je že v 18 hodin zavírají pláže a bazén . Jedu k moři si užít moře a osobně pro mne ten to druh záliby je hodně důležitý . A hodně mne to mrzí že mne na to nikdo předem neupozornil že ta má hlavní záliba mi v 18 hodin musí skončit . Naštvalo mne to

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Anonym August 2021

Dátum pobytu: 21.8. - 25.8.2021

Hodnotenie 3,7/5
Vzhledem k ceně naprosto super dovolená
Celkové hodnotenie

Vzhledem k ceně naprosto super dovolená

Ubytovanie 3,5/5

Strava 4,0/5

Okolie 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Pokoj a čistota odpovídá egyptským čtyřem hvězdám. Kdo není extra náročný, bude naprosto spokojen. Na pokojích je klimatizace, lednička, televize. Sejfy jsou jen v některých pokojích, my ho zrovna neměli, ale to lze vyřešit uložením cenností do sejfů u recepce hotelu.

Strava
Kromě brambor, které nám zde opravdu nechutnaly, jsme byli s jídlem naprosto spokojeni. Velký výběr, myslím, že každý najde něco, na co má chuť. Jen záleží, kdy na snídani/oběd/večeři jdete. Občas se nám stalo, že všechno jídlo, co jsme si nandali bylo studené.

Služby hotela
V hotelu, jeho zahradách i kolem bazénů je čisto, pořád zde pobíhá někdo, kdo zametá nebo vytírá nanošenou vodu. Personál i recepce velmi ochotní, jen tedy domluva anglicky s nimi byla trochu horší, některým je velmi špatně rozumět. Pokojová služba funguje skvěle - každý den zameteno a doplněná balená voda do ledničky, ob den čistě povlečeno a vyměněny ručníky, dokonce i nepořádek na stole a kosmetika vzorně srovnána. Wifi je v hotelu jen za příplatek, určitě se vyplatí si hned na letišti koupit SIM kartu s daty (za 18 GB jsme platili 10 USD).

Pláž
Pláž je od hotelu pár metrů. K dispozici jsou lehátka se slunečníky i slaměnou clonou. Pláž je uklizená, odpadkové koše pravidelně vynáší, často také vodou zavlažují horký písek mezi lehátky, aby se po něm dalo chodit i bos.

Moře je celkem čisté, ale velmi mělké, hlavně v první části dne, to má člověk i dost daleko od pláže vody sotva po kolena. Kdo si chce vyloženě zaplavat, musí vstupovat z mola. Pro menší děti ale ideál. Boty do vody tu dle mého názoru nejsou potřeba.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 37 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 29 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 38 °C v noci 26 °C

 • Streda 38 °C v noci 27 °C

 • Štvrtok 37 °C v noci 26 °C

 • Piatok 34 °C v noci 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December