Hotel Coco

Dánsko-Kodaň

od 375 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 188 798

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

Destinácia

Doprava letecky

01:35 h

Popis

Královská metropola s mnohými zámkami, palácmi a kostolmi, jedinečným orlojom na radnici a známym zábavným parkom v centre - Tivoli. najlepšiu orientáciu získate prechádzkou po Strogetu alebo plavbou po kanáloch z malebného prístavu Nyhavn až k Malej morskej víle.

Tivoli - zábavný park ponúkaf v lete množstvo diania na otvorenej scéne - divadlo, koncerty, každú sobotu a stredu ohňostroj a iné atrakcie. Dospelí zaplatia za vstup 55 DKK, deti 30. Hneď za rohom fje múzeum voskových figurín.

Zámok Christianborg - Kodaň je 'mestom fontán'. V pozadí jednejstojí zámok Christianborg, ktorý sa stal sídlom parlamentu. Mimochodom, meno Christian je popri Frederika najčastejším kráľovským menom. V blízkosti zámku stojí múzeum snáď najznámejšieho dánskeho sochára devätnásteho storočia Thorvaldsena, ktorý prežil polovicu svojho života v Ríme.

Kola, cyklotaxi a rikše - jedná se o najdôležitejší a mnokrát i najrýchleší dopravný prostriedok v Kodani ( a v dcelom Dánsku). Na bicykloch chodia všetci - ministri v obleku slečny v sukni. Ak výjdete v športovom znamená to, že idete ďalej ako 5 kilometrov do práce.

Malá morská víla - vyhráva súťaže o najfotografovanejšiu dánsku ženu. Je skutočne malá, sedí na kameni a zasnene sa díva na more, bez ktorého by nemohla žiť. Tak ako všetci Dánovia, ktorí to amjú k najbližšiemu pobrežiu maximálne päťdesiat kilometrov.
  • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:35

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota vody 15 °C