Tento hotel si práve prezerá ďalší 2 ľudia.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 9 747

Poloha

Obľúbený rozľahlý hotelový areál je situovaný 10 km od centra letoviska Kyrenia (možnosť dopravy hotelovým minibusom za poplatok) priamo pri krásnej dlhej piesočnatej pláži (najkrásnejšia v oblasti). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v centre Kyrenie (bary, reštaurácie, taverny, obchody, vodné športy na pláži, zastávka miestnej dopravy, ovocný trh, požičovňa áut a motocyklov, parky, kaviarne, športovisko). Medzinárodné letisko Ercan v hlavnom meste Lefkosa je vzdialené 40 km od hotela. Rezort je svojou polohou ideálny pre poznávanie prírodných krás a historických pamiatok v okolí (Kyrenia, Famagusta, Nicosia, Limassol, pohorie Troodos).

Vybavenie

Príjemný prázdninový rezort s kozmopolitnou atmosférou disponuje 262 izbami rozmiestnenými v nikoľkých budovách a 208 izieb ležiacich v jedno a dvojposchodových bungalovoch obklopených krásnym píniovým hájom. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), obchod so suvenýrmi, veľká reštaurácia s terasou a nádherným výhľadom na more, veľký bazén so šmykľavkou (lehátka a slnečníky zadarmo), detský bazén, bar pri bazéne, jacuzzi, miniklub, vnútorný bazén, tenisové kurty, posilňovňa, ihrisko na plážový volejbal, basketbal, detské ihrisko, veľké kasíno, detský lunapark (za poplatok), sauna, masážny salón.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestorné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, sat TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených handicapovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok).

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere formou bohatého bufetu (nápoje pri večeri sú za poplatok). Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie. Hostia si môžu objednať plnú penziu (obedy formou bufetu, nápoje za poplatok).

Služby

Moderný prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, pestrou ponukou služieb a ich dobrou úrovňou. Zaisťuje pravidelné zábavné večerné show so živou hudbou a tancom. Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatok), stolný tenis a motorizované i nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazda na banánoch, šnorchlovanie). Deti môžu využívať detský bazén so šmykľavkou, miniklub, moderné ihrisko a lunapark (za poplatok). Pre relaxáciu je určený bazén s opaľovacou terasou, sauna, masáže, vírivka a dobre vybavené fitness. Ďalšiu možnosť relaxácie, zábavy a športového vyžitia majú hostia v neďalekom letovisku Kyrenia kam klientov dopraví niekoľkokrát denne za poplatok hotelový minibus (bary, reštaurácie, taverny, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov, parky, kaviarne, športovisko).

Služby za poplatek

Minibar, trezor, sauna, masáže, internet, WiFi na izbe, vodné športy na pláži, tenis, detský lunapark, doprava do Kyrenie.

Pláž

Krásna dlhá piesočnatá pláž (miestami sa môžu objaviť kamene) s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (zdarma). Pláž pri hoteli je považovaná za jednu z najkrásnejších v oblasti.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 8 km
 • Vzdialenosť od letiska 28 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Tobogány áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3/5
Invia

Skvelé (2291 hodnotení)

Ubytovanie 4,2/5

Strava 4,4/5

Okolie 4,4/5

Cena 4,1/5

129. najlepšie hodnotený z 1211 hotelov v Cyprus

Alena Sádlová

Hodnotenie 5,0/5
Splnilo všechna očekávání.
Celkové hodnotenie

Splnilo všechna očekávání.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Kromě balkonku pro případné posezení-vyhovující

Strava
Bez připomínek

Služby hotela
v pořádku

Pláž
pláž čistá, lehátek dostatek, plážový bar bohužel pouze 1 a na konci pláže-daleko. Nebyl skoro vůbec využíván.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Karel B.

Hodnotenie 5,0/5
Příjemný uzavřený resort s dostatkem místa u bazénů i na prostorné písčité pláži. Ochotny personál. Upravené prostředí.
Celkové hodnotenie

Příjemný uzavřený resort s dostatkem místa u bazénů i na prostorné písčité pláži. Ochotny personál. Upravené prostředí.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Celkem malá chatka pro 4 osoby, denní servis - uklid. Klimatizace. Malá lednicka. Jedinou nevýhodou je málo místa k sušení.

Strava
Plná penze formou soft all inclusive. Během snídaně oběda a večeře zdarma nápoje točené (pivo, stolní víno, kolová limonáda, ovocné, nápoj z granulátu) i destilaty, vše rozlévané.

Mimo stravování k dispozici voda ve všech barech kdykoliv. Ostatní soft drinky ale i pivo a destiláty -rozlevane k dispozici jen v jednom, nejvzdálenějším místě od ubytování. Nám to problém nedělalo.

Služby hotela
Ochotný milý personál, káva a míchané nápoje za běžné ceny.

Pláž
Čistá, písková s dostatkem lehátek i slunečníků. Vstup do vody pozvolný

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Šárka Pavlíková September 2021

Dátum pobytu: 10.9. - 17.9.2021

Hodnotenie 3,0/5
covidí obstrukce velice znepříjemňují celkový dojem z dovolené. Neměli jsme na místě žádného delegáta, až po urgenci přes CK se nám ozval delegát, který se o nás původně vůbec starat neměl, zajistit nám test před cestou zpět potřebný pro přejezd hranice na Kypru. Bez něj bychom se o této potřebě nikde nedozvěděli, od CK opravdu NE. Proto bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat za vstřícnos
Celkové hodnotenie

covidí obstrukce velice znepříjemňují celkový dojem z dovolené. Neměli jsme na místě žádného delegáta, až po urgenci přes CK se nám ozval delegát, který se o nás původně vůbec starat neměl, zajistit nám test před cestou zpět potřebný pro přejezd hranice na Kypru. Bez něj bychom se o této potřebě nikde nedozvěděli, od CK opravdu NE. Proto bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat za vstřícnost a ochotu panu Marcelovi.

Ubytovanie 3,3/5

Strava 2,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 2,0/5

Ubytovanie
bungalov krásný, ale už by potřeboval rekonstrukci

Strava
strava byla dost podprůměrná

Služby hotela
zcela vyhovující

Pláž
nádherná, čistá

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Ladislav Hriňo August 2021

Dátum pobytu: 12.8. - 19.8.2021

Hodnotenie 1,9/5
Prostredie Celkom pekné ale čo sa týka personálu a služieb jedna veľká katastrofa nikdy v živote viac to nechcem zažiť na dovolenke neodporúčam to nikomu a mali by ste to aj stiahnuť z predaja !
Celkové hodnotenie

Prostredie Celkom pekné ale čo sa týka personálu a služieb jedna veľká katastrofa nikdy v živote viac to nechcem zažiť na dovolenke neodporúčam to nikomu a mali by ste to aj stiahnuť z predaja !

Ubytovanie 2,8/5

Strava 0,5/5

Okolie 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytovanie
Ubytovanie celkom sa dá ale nič moc

Strava
Strava veľmi slabá slabý výber!

Služby hotela
Personál hotela neochotný veľmi dlho čakáte na drinky dokonca keď máte inclusive tak za miešané nápoje dopláca za kávu taktiež Prosté jedna katastrofa celú dovolenku sa len hádate Nikdy viac !!! Všetci čo sme tam boli na dovolenke všetci sme to mali problémy neodporúčam to nikomu !!!

Bola táto recenzia užitočná? (4) (1)

Miroslav Tichý August 2021

Dátum pobytu: 6.8. - 13.8.2021

Hodnotenie 2,6/5
Očekával bych to lepší, delegát se vůbec neobjevil...
Celkové hodnotenie

Očekával bych to lepší, delegát se vůbec neobjevil...

Ubytovanie 2,3/5

Strava 4,0/5

Okolie 2,5/5

Cena 2,0/5

Ubytovanie
Po pátém upadnutí kliky jsme byli nuceni zavolat nějakého sběrače ,aby nám to opravil,poté upadl kousek omítky stropu.

Strava
Strava byla hodně dobrá

Služby hotela
to bylo dobré..

Pláž
Pláž byla hezká ,mohla být trošku čistější..

Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)

Hana S. Február 2020

Hodnotenie 4,7/5
Krásná dovolená. Vše bylo bezva až na možnosti využívání All inc... Obrovský resort a pití v ceně bylo k dostání jen na daných místech, takže se dooost nachodíte.
Celkové hodnotenie

Krásná dovolená. Vše bylo bezva až na možnosti využívání All inc... Obrovský resort a pití v ceně bylo k dostání jen na daných místech, takže se dooost nachodíte.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Preferujeme spíše ubytování v bungalovech než v hotelu. Náš bungalov byl sice hodně daleko od pláže a restaurací (dost do kopce), ale byl čistý, prostorný, krásný.

Strava
Strava byla úžasná. Byli jsme velice spokojeni (maso, ryby, čerstvé saláty, mnoho příloh, dokonalé dezerty...paráda).

Služby hotela
Nemohu posoudit, celou dovolenou jsme strávili "flákáním" u moře, bazénů, na barech :-D Jiné služby jsme nevyužívali..

Pláž
Pláž byla krásná, vybavená. Moře taky bezva...Byli jsme tu v polovině října a přesto zde bylo krásně teplo (i moře). Znovu bych se sem vrátila a to nejlépe v tomto pozdním termínu,...málo turistů, pláže i bazény poloprázdné..super!!!

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Anonym

Hodnotenie 1,3/5
Varujeme všechny zájemce o hotel Acapulco Beach Resort v Kyrenii na Severním Kypru. Přes cestu od hotelu je jeden z největších muničních skladů, který nám CK zatajila a který vybuchl zrovna, když jsme tam byli s přítelem a známými v září 2019. Šlo nám o život, pokoj byl totálně zdemolovaný a my jsme museli utéct v pyžamu za skálu na pláž. Bylo tam hodně zraněných. CK , to ale hodnotí tak, že to je
Celkové hodnotenie

Varujeme všechny zájemce o hotel Acapulco Beach Resort v Kyrenii na Severním Kypru. Přes cestu od hotelu je jeden z největších muničních skladů, který nám CK zatajila a který vybuchl zrovna, když jsme tam byli s přítelem a známými v září 2019. Šlo nám o život, pokoj byl totálně zdemolovaný a my jsme museli utéct v pyžamu za skálu na pláž. Bylo tam hodně zraněných. CK , to ale hodnotí tak, že to je v pořádku a odmítá jakoukoli zodpovědnost a náhradu.

CK je velmi neseriózní, cítíme povinnost varovat ostatní!!!

Ubytovanie 1,3/5

Strava 3,0/5

Okolie 0,5/5

Cena 0,5/5

Ubytovanie
Průměrné, neodpovídá 5*.

Strava
Dobrá.

Služby hotela
Velmi slabé.

Pláž
Pěkná.

Bola táto recenzia užitočná? (44) (5)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 30 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 21 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 21 °C

 • Piatok 34 °C v noci 22 °C

 • Sobota 34 °C v noci 23 °C

 • Nedeľa 34 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December