Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 2 570 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 74 319

Poloha

Veľmi elegantný , plážový a SPA hotel (len pre dospelých ) je situovaný na pokojnom mieste , priamo pri nádhernej piesčitej pláži , len 3 km od centra známeho letoviska Paphos . Milovníci golfu ocenia 4 moderné golfové ihriská , vzdialená len 20 minút jazdy od hotela . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v rezorte alebo 500 m od ubytovania ( obchody, kaviarne , reštaurácie , požičovne automobilov a motocyklov , vodné športy na pláži , turistické atrakcie ) . Medzinárodné letisko Larnaca je vzdialené 125 km .

Vybavenie

Kompletne zrekonštruovaný hotel s príjemnou komornou atmosférou disponuje 119 izbami, rozmiestnenými v modernej budove , obklopenej rozľahlou záhradou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie ( stredomorská , rybia , medzinárodná kuchyňa ) , kaviareň, internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( zdarma ) , minimarket, obchodík so suveníry , konferenčná miestnosť ( moderná audiovizuálna technika ) , luxusné SPA centrum, fitnes centrum , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , herňa , práčovňa ( za poplatok ) , úschovňa batožiny , požičovňa automobilov, vnútorný vyhrievaný bazén , 2 veľké vonkajšie bazény , snack bar pri bazéne , opaľovacia terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Elegantne zariadené , priestranné dvojlôžkové suity s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, DVD prehrávačom, rýchlovarnou kanvicou, minibarom ( konzumácia za poplatok ) , trezorom ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou . WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo . Priestrannejšie superior suity ( spálňa a obývacia izba), de luxe suity s privátnym bazénom a dve spálňové suity s možnosťou ubytovania až pre 5 osôb sú na vyžiadanie . Suity sú nefajčiarske . Hotel ubytováva iba osoby staršie ako 16 rokov .

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu . Hostia sa môžu stravovať aj v niektorej z luxusných a la carte reštaurácií ( stredomorská kuchyňa, orientálna, medzinárodná ) . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) .

Služby

Veľmi elegantné SPA rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri peknej pláži , moderným ubytovaním , vyrovnanú priateľskou atmosférou i moderným relaxačným zázemím . Organizuje pravidelné tematické večery so živou hudbou a tancom a folklórne vystúpenia . Umožňuje športové aktivity ako napr . Plávanie, cvičenie vo fitness centre, stolný tenis , tenis , šípky , boccia, aerobik, vodnú gymnastiku , vodné pólo a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu sú určené hotelové kúpele s mnohými možnosťami relaxácie ( parný kúpeľ, sauna, solárium , masážny salón , telové zábaly, balneoterapia, reflexná terapia, vodoliečba , aromaterapia, manikúra, pedikúra, kozmetické ošetrenie ) .

Služby za poplatek

Internet, trezory, prádelňa, požičovňa automobilov, osvetlenie tenisových kurtov, a la carte reštaurácie, služby Spa centra, vodné športy na pláži.

Pláž

Pekná, privátne piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora , priezračne čistou vodou a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza priamo pred rezortom . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi ( zdarma ) .

Zvláštnosti

Hotel ubytováva iba soby staršie ako 16 rokov.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 2 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Potápačské centrum áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Mesto plné cenných historických pamiatok, miesto zastavenia Richarda Levie srdce, mesto, ktoré dalo svetu bohyňu lásky Afrodité. To všetko a omnoho viac je Páphos. 
So svojimi 40 tisícmi obyvateľov sa rozkladá na juhozápade ostrova. Jeho história siaha až do 4. storočia p.n.l., kedy bol založený Néa Páphos (Nový Páfos). Obyvatelia pôvodne žili na vŕšku nad pobrežnou rovinou v mieste dnešnej dediny Koúklia, Kráľ Nikókles však strategicky premiestnil mesto nižšie, čo mestu hospodársky i ekonomicky veľmi prospelo, veď miestny prístav je najbližším cyperským prístavom od Talianska. Vzhľadom na to, že pobrežná rovina je chránená pred nepriaznivým počasím okolitými kopcami, sú tu veľmi mierne zimy a pôda tu ponúka možnosť pestovania výnimočne chutných banánov, taktiež vďaka umelému zavlažovaniu. 
Miesto bolo pomerne dlhú dobu uzatvorené pred svetom, turistom sa otvorilo až po postavení letiska v polovici 80. rokov. Od tej doby tu môžu turisti obdivovať, čo zanechala história, a že je z čoho vyberať, nie nadarmo je celé mesto pod ochrannou UNESCA. Nájdete tu zmes kresťanských kostolíkov, ale i moslimských stavieb, mozaiky, antické ruiny, moderné hotely, ale i prosté domčeky miestnych obyvateľov. Celé mesto obklopujú zrúcaniny kedysi vysokých hradieb, zničených zemetrasením. Medzi najznámejšie pamiatky patrí mozaika z 3. a 5. storočia, niektoré z nich môžete vidieť v Dionysovom a Ainovom dome alebo v Theseusovej vile. Ďalšou zaujímavou pamiatkou je hrobka Agia Salomini, ktorá bola v 12. storočí používaná aj ako kostol. V hore Fabrica sú ukryté kresťanské katakomby plné stále viditeľných fresiek, ktoré dýchajú dávnymi dobami. V okolí mesta sú početné skaliská, ktoré skrývajú hrobky dávnych kráľov a pri ich návšteve je vám ako bonus ponúknutý nezabudnuteľný výhľad na morskú hladinu. Petra tou romiou, alebo Afroditin útes, je údajne miesto, kde sa z morskej peny táto bohyňa zrodila. Miestni ju uctievajú nie ako sochu, ale v podobe oválneho kameňa. 
Aj keď mesto nemá k dispozícii mnoho pláží, turistický život sa odohráva prevažne pri mori. O niečo vyššie, v horných častiach mesta si žijú miestni domorodci, takmer nedotknutí týmto ruchom, so svojimi každodennými starosťami. Tu môžete spoznať ozajstný cyperský život. 
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 2 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 21 °C

 • Piatok 27 °C v noci 20 °C

 • Sobota 27 °C v noci 20 °C

 • Nedeľa 28 °C v noci 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December