El Mar Club - Dotované pobyty 50+

Čierna Hora, Bar, Utjeha

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Hotel EL MAR Club

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Prečo práve sem

 • pokojné prostredie
 • vhodné pre rodiny s dětmi

Poloha

veľmi príjemný rodinný hotel sa nachádza v dedinke Kruče, ktorá je súčasťou malého letoviska Utjeha a poskytuje krásny výhľad na more. Hotel je situovaný v blízkosti známeho turistického a historického mesta Ulcinj (10 km) a tiež neďaleko krásneho mesta Bar (15 km).

Vybavenie a služby

recepcia, reštaurácia, bar s terasou, vonkajší bazén s morskou vodou, stolný tenis, ihrisko na volejbal a nohejbal.

Ubytovanie

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až troch prísteliek s balkónom, vlastné soc. zariadenie, SAT TV, trezor, chladnička, Wi-Fi pripojenie, parkovisko (ZADARMO).

Šport a zábava

podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, s možnosťou dokúpenia večerí formou výberu z menu.

Pláž

betónová pláž je vzdialená 50 m. Možnosť zapožičania ležadiel v hoteli. V okolí sa nachádzajú ďalšie malé okruhliakové pláže, ktoré sú ľahko dostupné pešo, cca 150 - 400 m. Sezónne možnosť využitia plávajúceho móla.

Doplňujúce informácie

pobytová taxa a poistenie, platí sa na mieste - cca 1,5 EUR / os. / deň (dotované pobyty 50+ majú tieto poplatky zahrnuté v cene).

Vzdialenosti

Pláž: cca 50 mMesto Ulcinj: cca 10 kmMesto Bar: cca 15 km

Zľavy pre deti

dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu ZADARMO.

Poznámka

Cena nezahŕňa povinný príplatok - pobytovú taxu a poistenie, platí sa na mieste - cca 1,5 EUR/os./deň.

Cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, stravovanie v uvedenom rozsahu.

Voliteľné doplatky

možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Ceny sú kalkulované

k 20.9.2019

Cena zahrňuje:

ubytovanie na vybraný počet nocí, stravovanie v uvedenom rozsahu., ubytování, snídaně/polopenzi na vybraný počet nocí

Cena nezahrňuje:

možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu., Cena nezahŕňa povinný príplatok - pobytovú taxu a poistenie, platí sa na mieste - cca 1,5 EUR/os./deň.

Informácie o hoteli

Organizujúca CK

TRAVEL FAMILY s.r.o. IČO: 17049415

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,4 / 5
Invia

Veľmi dobré (1 hodnotení)

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

110. najlepšie hodnotený z 829 hotelov v Čierna Hora

Andrzej Brożyna August 2022

Dátum pobytu: 29.7. - 5.8.2022

Hodnotenie 3,4 / 5
K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.
Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Andrzej Brożyna August 2022

Dátum pobytu: 29.7. - 5.8.2022

Hodnotenie 3,4 / 5
K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.
Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Karolína, špecialista predaja

Destinácia

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Bar je prímorské mestečko s 37 000 obyvateľmi, čo z neho robí najväčšie v južnej časti. Že mesto vzniklo až ku koncu 19.storočia poznáme hneď z neobvykle riešenej architektúry. Z miestneho prístavu jazdia trajekty do Talianska (Bari), Grécka a Slovinska po celý rok. Behom sezóny sú v provozu i ďalšie spoje podľa aktuálnych požiadavkov turistov. Končí tu železničná trať Belehrad - Podgorica - Bar.

Priamo centrum mesta nie je tak výrazné, nájdeme tu samé betónové stavby. Najkrásnejšou a najzelenejšou časťou je Topolica, ktorá leží len 500 m od prístavu. Určite by sme mali navštíviť palác pre kráľa Nikola I., ktorý bol postavený na konci 19. storočia a dnes pôsobí ako historické a archeologické múzeum. Leží v záhrade kde môžeme obdivovať niekoľko desiatok exotických drevín.

Kúpanie v tejto oblasti patrí k tým lepším v Baru. Pláž,ktorá má okolo 800 metrov, ponúka prechádzku k jachtárskemu prístavu. To ale nie je len jediná možnosť odpočinku na pláži. Ďalším je napr. dlhá, dvojkilometrová, lesom obklopená, oblázková pláž Šušanj.
Keď sa vydáme na loďke alebo člne južnejšie od Baru, nájdeme množstvo malinkých pláží, ktoré sú osamotené a priamo lákajú k preskúmaniu.

Úplne na samom juhu riviéry je známa pláž Tropicana, ktorá sa chváli prestížnym ocenením Modrej vlajky nielen za čistotu mora i prostredie, ale i za výbornú kvalitu poskytovaných služieb a ich bezpečnosť.
A to najlepšie nakoniec: Najvyhľadávanejšia a podľa miestnych najkrajšia pláž Barskej riviéry je tzv. Červená pláž. Názov je podľa romantickej farby, ktorú nájdete - piesok je červený, oblázy na plážach a dokonca i v mori sa blýska sem tam červený kamienok.
V Baru je všetkého dosť. Romantici sa môžu prechádzať v nekonečných olivových hájoch, ktorých olivy patria k najlepším na Jadrane.

Športovne založený jedinci sa taktiež zaručene nudiť nebudú. Môžu si vybrať loptové, atletické, vodné alebo podvodné športy napr. v stredisku Madjarica, na plážach alebo v potápačských centrách. Tie nájdeme v Baru hneď dve. V auguste sa môžete prihlásiť do známeho plaveckého marathónu, ktorý meria 5 km.

Zábavu si užijú všetci až už na miestnych diskotékach, kluboch, kinách, reštauráciách, kaviarňach a festivaloch pod šírym nebo. mesto patrí k najživším a najpestrejším. Milovníci histórie určite poteší Starý Bar, ktorý má doslovnú prezývku "mesto duchov". Niektoré domy boli postavené už v 10. a 11. storočí. Určite si urobte čas a vydajte sa na výlet. Nájdete zvyšky románskeho kostola a katedrály sv. Juraja, časti vodovodu zo 16. storočia a zachovalé kostoly sv. Kataríny a sv. Venerandy. Keď sa dohodláte na cestu v piatok určite urobíte dobre, pretože v piatky sa konajú preslávené miestne trhy.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December