Hotel Imperial Green

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Vodice, Vodice

od 473 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 454 274

Imperial Green hotelový komplex

Rýchly popis:
Súčasťou hotelového komplexu je hotel Imperial, vilky a depandansy Green a Blue. Celý komplex je situovaný v krásnom píniovom parku, v tesnej blízkosti kamienkovo-štrkovej pláže v pokojnej časti obľúbeného strediska Vodice. Centrum mesta s množstvom barov, reštaurácií, kultúry a dovolenkovej zábavy je vzdialené približne 1 km. Po meste premáva turistický vláčik, ktorým sa môžete prepraviť aj na miestny trh.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha:
50 m od pláže a 100 m od hotela Imperial, v píniovom háji, na okraji vyhľadávaného rušného letoviska Vodice.
Hotel:
Oficiálna kategória 3*. Hotelový komplex tvorí hlavná budova hotela Imperial, vilky a depandansy Green a Blue. V hlavnej budove hotela Imperial je k dispozícii recepcia s trezorom zdarma, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, kaviareň, aperitív bar s terasou, obchod so suvenírmi, TV miestnosť, fitness, slnečná terasa s barom, snack bar a fast food na pláži. Pri depandansoch Blue a Green bazén so sladkou vodou - ležadlá pri bazéne zdarma (v obmedz. počte), pred hotelom Imperial bazén so sladkou vodou pre deti a dospelých - ležadlá pri hlavnom bazéne za poplatok (v obmedz. počte), bar pri bazéne Počas letnej sezóny animačné programy pre deti (15.6.-15.9.) a detský miniklub. Spoločné priestory hotela Imperial sú klimatizované s možnosťou pripojenia na Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využívať všetky služby hotela Imperial. Parkovanie v areáli hotela za poplatok 6 €/deň/auto (platba na mieste). Upozornenie: pes nie je povolený.
Izby:

depandans Green - klimatizované 2-lôžkové izby (17,40 m2), možnosť prístelky, vhodná pre dieťa do 12 r.(rozťahovacie lôžko 75 cm x 184 cm vo výške 11 cm, ktoré sa vysúva z manželského lôžka), prístelka pre osobu do 18r. v obmedz. počte izieb (rozťahovacie lôžko 80 cm x 190 cm), sprcha/WC, SAT TV, telefón, WiFi pripojenie (zdarma), balkón vo väčšine izieb, minichladnička, klimatizácia môže byť mobilná alebo pevná, hostia z depandansu Green môžu využívať všetky služby hotela Imperial.

Detská potieľka do 2,99 r. - 8 EUR/deň - platba na mieste, parkovanie 6 €/auto/deň- platba na mieste.

Izba 2+1+LRgr B - 2-lôžková izba s prístelkou pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 7r. na lôžku rodiča gratis - AA, AAc, AAcb

Izba 2+1+LR B - 2-lôžková izba s prístelkou pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 12r. na lôžku rodiča - AA, AAc, AAcb

Izba 2+1 B - 2-lôžková izba s prístelkou do 12 r. zdarma, prístelka možná max. do 18 r. - AA, AAc

Izba 2+1 - 2-lôžková izba bez balkóna s prístelkou do 12 r. zdarma, možná aj pre dospelú osobu - AA, AAc, AAa


Stravovanie:
raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii hotela Imperial. Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy.
Pláž:
kamienkovo-štrková pláž s pozvoľným vstupom. Na pláži tobogan, detské ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty a ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, TV, Wi-Fi, bazén, služby delegáta.
V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 135 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Nástupné miesta: BA, KE - bez príplatku, PO-5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR, NR, PN, TO - 15 EUR, NM, TN, PE, MI, HE, PP, VT - 18 EUR, BB, ZV, ZH, PD, PB, ZA, MT, LM, PB, PU, RK - 20 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

VODICE Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.


Fakultatívne výlety:

Selo Roca – návšteva 15 km vzdialenej usadlosti Selo Roca na výrobou pršutu, olivovéh oleja spojená s obedom formou ochutnávok rôznych miestnych špecialít.

Za delfínmi do Pakoštane - dopoludňajší výlet loďou do miest s prirodzeným výskytom delfínov. Plavba loďou pre max 30 osôb z Pakoštane okolo ostrovov Vrgaga, Pašman, kde žije niekoľko rodín Delfínov modrých.

Národný park Krka – vodopády na rieke Krka - celodenný výlet loďou do národného parku Krka s prehliadkou tých najkrajších vodopádov v oblasti Skradinsky Buk. Zastávka na farme mušlí, kde sa vylovia čerstvé mušle a počas plavby sa pripravia a ponúknu na degustáciu.

Národný park Kornati – celodenný výlet loďou do národného parku Kornati a prírodnej rezervácie Telašćica, kde sa nachádza slané jazero. Možnosť kúpania sa v jazere. Počas plavby sa podáva obed.

Informácie o hoteli

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať