Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 241164666

Poloha

rozsiahly hotelový a športovo-relaxačný komplex Amadria Park (predtým Solaris Beach Resort), ktorý leží v zátoke obklopenej borovicovým lesom cca 6 km od mestečka Šibenik, je známy ako najlepšie vybavené stredisko na Jadrane. Areál ponúka možnosť širokého športového a spoločenské vyžitie.V roku 2013 bol v rezorte otvorený najväčší Aquapark v regióne - šmykľavky, whirlpool, 200 m dlhá "lenivá" rieka, vodné efekty, detská zóna, atď. (Denné vstupné sa platí na mieste - dieťa do 6 rokov - cca 11 EUR/deň/vstup, osoby od 6 rokov - cca 15 EUR/deň/vstup).

Vybavenie a služby

reštaurácie, aperitív bary, terasy, Wi-Fi (za poplatok), zmenárne, predajne suvenírov, štýlová dalmátska dedinka Ethno Village tvorená kamennými domčekmi ponúkajúca miestne špeciality, talianska reštaurácia Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s ponukou špičkových sladkých pochutín, plážový En Vougue Beach Club obľúbený predovšetkým u mladšej generácie.

Ubytovanie

centrálne klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (poschodová posteľ vhodná pre 1-2 deti do 14 rokov), so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, minibarom. Typ Izba 4(+4) - izba max. Pre 8 osôb - dve 2lôžkové spálne s možnosťou 4 prísteliek (2x poschodová posteľ vhodná pre deti do 14 rokov), izby sú prepojené dverami. Minimálne obsadenie tejto izby sú 2 dospelé osoby a 2 deti. Označenie izby FB - s francúzskym balkónom, B - s klasickým balkónom, typ ATRIUM - pohľad do átria.

Šport a zábava

každý hotel má svoj bazén s morskou vodou pre svojich hotelových hostí, lehátka a slnečníky pri bazéne pre hotelových hostí ZADARMO (v obmedzenom množstve). Hoteloví hostia majú v cene navyše vstup do fitnes zóny vo Wellness Centre (pri hoteli Ivan).V areáli sú k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, animácie, aerobic, plážový volejbal, minigolf, požičovňa bicyklov, detské ihriská, vodné športy, pre deti - pirátsky golf, turistický vláčik, detský klub solárko (iba len pre hostí hotela Andrija) - animácie pre deti, trampolíny a množstvo atrakcií pre celú rodinu.V blízkosti hotela Ivan sa nachádza Wellness & Spa Centrum - 6 vnútorných bazénov so slanou aj sladkou vodou rôznych teplôt, whirlpool - dieťa do 3 rokov ZADARMO, od 3-12 rokov cca 2,65 EUR/vstup, osoby od 12 rokov cca 5,30 EUR/vstup. Vstup do Spa zóny vo Wellness Centre - vstup možný od 16 rokov cca 15 EUR/vstup.

Stravovanie

raňajky formou bufetu s možnosťou dokúpenia večerí formou bufetu.

Pláž

4 km dlhá tzv. Biela pláž, piesočnatá, okruhliaková, betónové pláty (ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok)

Doplňujúce informácie

Pobytová taxa cca 1,35 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Parkovanie za poplatok v termíne 1.7.-31.8. - 8 EUR/deň, v ostatných termínoch - 5 EUR/deň - platí sa na mieste.

Zľavy pre deti

dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 2(+2): 1. a 2. dieťa do 12 rokov na prístelke -ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 4(+4): 1., 2., 3. a 4. dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba na 3. a 4. lôžku ZADARMO.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, raňajky na vybraný počet nocí.

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, večerí - v období do 28.6. a od 30.8.: dieťa do 12 rokov 49 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 99 EUR/týždeň, v termíne 28.6.-30.8. - dieťa do 12 rokov - 99 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov - 189 EUR/týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 6 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Organizujúca CK

TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka IČO: 36 065 463

Načítam

Recenzia hotela

Hodnotenie 5,0/5
Invia

Fantastické (1 hodnotení)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

1. najlepšie hodnotený z 195 hotelov v Šibenik

Anonym Júl 2018

Dátum pobytu: 18.7. - 25.7.2018

Hodnotenie 5,0/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Karolína, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Starobylé prístavné mesto má svoje korene v rímskom sídlisku Sibiniquo, na ktorom nechal kráľ Petar Kresimir založiť väčšie mesto. Nachádza sa v malebnom zálive, do ktorého sa vlieva rieka Krka, v strednej časti chorvátskeho pobrežia. Viditeľné stopy stredoveku poznáme podľa hustej a nepravidelnej siete schodíšť a ulíc. Dominantou mesta sa stala katedrála sv. Jakuba, pamiatka medzinárodného charakteru zapísaná na listinu UNESCA, ktorá sa stavala neuveriteľných 130 rokov. Od roku 1431 bola prestavaná z pôvodnej románskej stavby známym chorvátskym staviteľom Jurajom Dalmatincom. Dnes je na nej veľmi dobre viditeľný prechod od gotiky až do renesancie. S celou stavbou sa spája trošku kuriózna historka, lebo v roku 1991 bola katedrála zasiahnutá delostreleckým granátom, ktorý dopadol uprostred lode, ale našťastie nevybuchol. Priamo oproti môžete využiť tienisté prostredie kaviarne v prízemí starej radnice alebo si prezrieť cirkevnú stavbu, teda Biskupský palác z polovice 15. storočia. V bývalom kniežatskom paláci v centre mesta je dnes umiestnené mestské múzeum, mapujúce históriu a dôležité udalosti spojené s týmto krásnym mestom, ktorého veľmi výraznú panorámu tvoria tri pevnosti - pevnosť sv. Jana, Šubicevac a pevnosť sv. Anny. Ak si túžite prezrieť Šibeník z vtáčej perspektívy, odporúčame predovšetkým tú poslednú. Za zmienku stojí ešte gotický kostol sv. Františka s bohato vyrezávaným kazetovým stropom a cennou zbierkou inkunábul. 

Z kultúrnych akcií sú najviac preslávené slávnosti na počesť sv. Jakuba dňa 25. júla, festival kultúry a zábavy Šibenické leto alebo medzinárodný detský festival, ktorý sa koná posledný týždeň v júli a prvý týždeň v auguste. Jeho súčasťou sú najrôznejšie programy o deťoch a pre deti, súťaže, hry atď. Snáď najzaujímavejším adrenalínovým zážitkom pre vás bude bungee-jumping zo Šibenického mosta ponad rieku Krka. 

Výlet si môžete urobiť do národného parku Krka a Skradinských vodopádov na rieke Krke, do národného parku Kornati, jachtárskeho mestečka Skradin alebo Sokolnického strediska Dubrava, kde sa počas jednodenného kurzu môžete zoznámiť so spôsobom lovu s týmito dravými vtákmi. 
 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 6 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 28 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 19 °C

 • Piatok 32 °C v noci 20 °C

 • Sobota 33 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December