Zájazd do

Villa Donat Depandence

Hodnotenie: 0/5

Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Villa Donat Depandence

Charakteristika hotela: Rodinný, Priamo v centre, Plná penzia

Poloha: Nachádza sa priamo v centre mesta Sveti Filip i Jakovs, v blízkosti nábrežnej promenády s historickými tavernami Konoba. Štrkovo-piesočnatá pláž Iza Banja ocenená modrou vlajkou je vzdialená cca 200 m.

Vybavenie: Lobby s recepciou, WiFi (v cene), reštaurácia, bar s terasou. Bazén so slnečnou terasou vo vonkajšom areáli. Ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, na pláži za poplatok. Parkovacie miesta za poplatok (v závislosti od dostupnosti). Prístavba národnej kategórie: 3 hviezdičky, 56 izieb, 2 poschodia. Historická vila národnej kategórie: 4 hviezdičky, 16 izieb, 2 poschodia.

Bývanie: Komfortná izba (DZC, cca 19 m2), v prístavbe (3*), klimatizácia, TV, WiFi (v cene). Kúpeľňa, WC, fén. Na stranu parku
Izba Superior (DSP, cca 21 m2), vo vile (4*), klimatizácia, TV, WiFi (v cene), trezor, minibar (za poplatok). Kúpeľňa, WC, fén. Na stranu parku

Stravovanie: Plná penzia: raňajky formou bufetu, obed a večer studený/teplý bufet
Polpenzia: raňajky formou bufetu, večer studený/teplý bufet
Raňajky: Raňajky formou bufetu

Poznámka: Domáce zvieratá (na vyžiadanie): cca 20 eur/deň (platí sa na mieste)
Telefonický turistický sprievodca je vám k dispozícii

Minis & Maxis: detský bazén

Hotelmerkmale: Family, Direkt im Zentrum, Vollpension

Lage: Direkt im Ortszentrum Sveti Filip i Jakovs gelegen, in der Nähe der Uferpromenade mit historischen Konoba-Tavernen. Der mit der Blauen Flagge ausgezeichnete Kies-Sandstrand Iza Banja ist ca. 200 m entfernt.

Ausstattung: Empfangshalle mit Rezeption, WLAN (inklusive), Restaurant, Bar mit Terrasse. In der Außenanlage Swimmingpool mit Sonnenterasse. Liegen und Schirme am Pool inklusive, am Strand gegen Gebühr. Parkplätze gegen Gebühr (nach Verfügbarkeit). Landeskategorie Nebengebäude: 3 Sterne, 56 Zimmer, 2 Etagen. Landeskategorie historische Villa: 4 Sterne, 16 Zimmer, 2 Etagen.

Wohnen: Komfort-Zimmer (DZC, ca. 19 qm), im Nebengebäude (3*), Klimaanlage, TV, WLAN (inklusive). Bad, WC, Föhn. Zur Parkseite
Superior-Zimmer (DSP, ca. 21 qm), in der Villa (4*), Klimaanlage, TV, WLAN (inklusive), Safe, Minibar (gegen Gebühr). Bad, WC, Föhn. Zur Parkseite

Essen und Trinken: Vollpension: Frühstücksbuffet, mittags und abends kaltes/warmes Buffet
Halbpension: Frühstücksbuffet, abends kaltes/warmes Buffet
Frühstück: Frühstücksbuffet

Hinweis: Haustiere (auf Anfrage): ca. 20 Euro/Tag (zahlbar vor Ort)
Ihnen steht eine telefonische Reiseleitung zur Verfügung

Minis & Maxis: Kinderpool

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 150 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Celá Dalmácia sa tešila veľkej obľube už v období prvej republiky a nie je to tomu inak ani v dnešnej dobe. Sú tu totiž ideálne podmienky pre rekreáciu - slnečného svitu je dostatok, bujné rastlinné porasty dopĺňajú kamienkové pláže kontrastujúce s mohutnou hradbou hôr, ktorá vyzerá, akoby sa dvíhala priamo z mora. 

Severnú Dalmáciu tvorí oblasť medzi Zadarom a Splitom. Vyniká nádhernou prírodou, v ktorej dominujú národné parky plné stále kvitnúcimi rastlinami. Na severe sa však prírodné podmienky trošku líšia, objavuje sa tu ľudoprázdna skalnatá pustina. Okolité kaňony lákajú horolezcov alebo návštevníkov, ktorí chcú podniknúť zaujímavý a nevšedný výlet. Keď k tomu všetkému ešte pripočítame vodopády rieky Krka pri Šibeníku alebo unikátne Plitvické jazerá, čaká na vás oblasť, ktorá nemá ďaleko od raja na zemi. 

Pokojnú atmosféru tejto lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytujú sa tu pokojné letoviská, na rušné a honosné hotely tu narazíte len zriedkakedy. Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo sú rušnejšie letoviská Biograd na Moru, Vodice alebo Primošten. Pokiaľ ale pre svoju dovolenku hľadáte pokojné prostredie, vydajte sa do malebných rybárskych osád Tribuni, Sukošan alebo Pakoštane. Vo všeobecnosti je severná Dalmácia bohatá na množstvo kultúrnych a stavebných pamiatok. Väčšinu z nich nájdete priamo v Zadare, Šibeníku alebo v menšom mestečku Nin s najmenšou katedrálou na svete.  Na svoje si tu prídu aj milovníci jachtingu, ktorým je k dispozícii niekoľko jachtárskych prístavov s bohatou ponukou služieb. Najväčším a najznámejším z nich je marína Dalmacija alebo niektoré prístavy v Zadare. 
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 150 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať