Zájazd do

Kozarica Apartments

Hodnotenie: 0/5

Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pakoštane

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Kozarica Apartments

Komplex vhodný pre rodiny sa nachádza priamo pri mori, len desať minút chôdze po pobrežnej promenáde od centra rybárskeho mestečka Pakoštane. Apartmány (celkovo 12 bytových jednotiek) sa nachádzajú v dvojposchodových radových domoch orámovaných tienistým borovicovým lesom v kempingovom komplexe Kozarica. Nachádza sa medzi dvoma historickými mestami Zadar a Šibenik a ponúka množstvo možností výletov. Na území sa nachádzajú štyri národné parky a dva prírodné parky. Vychutnajte si jedinečnú prírodnú krásu neďalekého Vranského jazera s vtáčou rezerváciou, objavte Národný park Kornati na výlete loďou a zažite družnú stredomorskú atmosféru malebných pobrežných mestečiek.

Vybavenie:
Supermarket, bar, reštaurácia, botanická záhrada s autochtónnymi dalmatínskymi rastlinami, detské ihrisko, detský bazén (sladká voda), malé wellness so saunou a vírivkou (použiteľné len na začiatku a na konci sezóny), animačný program pre deti a dospelých (v závislosti od sezóna), práčovňa. WiFi internet k dispozícii v celom areáli (za poplatok cca 7 € na deň). Jedno parkovacie miesto na apartmán (zdarma) priamo pred bytovými domami.

Apartmán pre 2-4 osoby: cca 40 m², dvojlôžková izba, obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby (rozmery: 160 x 200 cm) oddelená skladacími dverami, satelitná TV, klimatizácia, kuchynský kút s kávovarom, jedálenský kút, sprcha/WC a balkón.
Apartmán pre 4-6 osôb: cca 50 m², dve dvojlôžkové izby, obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby (rozmery: 160 x 200 cm), satelitná TV, klimatizácia, kuchynský kút s kávovarom, jedálenský kút, dve kúpeľne so sprchou/ WC a balkón alebo terasa.


Šport:
Basketbal, kolky, plážový volejbal, minifutbal (umelý trávnik), stolný tenis, požičovňa bicyklov.

Pláž:
Skalnatá a kamienková pláž je vzdialená cca 50 m.


Domáce zvieratá:
Malé psy (do 10 kg) povolené, za poplatok (cca 11-15 € na deň).


Die familienfreundliche Anlage liegt direkt am Meer nur ca. zehn Gehminuten über die Küstenpromenade vom Zentrum des Fischerortes Pakoštane entfernt. Die Appartements (insgesamt 12 Wohneinheiten) befinden sich in zweistöckigen Reihenhäusern eingerahmt von einem schattenspendenden Kiefernwald in der Campinganlage Kozarica. Zwischen den zwei historischen Städten Zadar und Šibenik gelegen, bieten sich zahlreiche Ausflugsmöglichkeiten an. In der Umgebung befinden sich vier Nationalparks und zwei Naturparks. Genießen Sie die einmaligen Naturschönheiten des nahe gelegenen Vrana Sees mit seinem Vogelreservat, entdecken Sie den Nationalpark der Kornati-Inseln bei einem Bootsausflug und erleben Sie die gesellige mediterrane Atmosphäre der malerischen Küstenstädte.

Einrichtungen:
Supermarkt, Bar, Restaurant, botanischer Garten mit autochthonen dalmatinischen Pflanzen, Kinderspielplatz, Kinderpool (Süßwasser), kleiner Wellnessbereich mit Sauna und Whirlpool (nur in der Vor- und Nachsaison nutzbar), Animationsprogramm für Kinder und Erwachsene (saisonabhängig), Wäscherei. WiFi-Internet in der gesamten Anlage verfügbar (gegen Gebühr, ca. 7 € pro Tag). Pro Appartement ein Parkplatz (kostenlos) direkt vor den Appartementhäusern.

Appartement für 2-4 Personen: ca. 40 m², ein Doppelzimmer, Wohnraum mit Doppel-Schlafcouch (Maße: 160 x 200 cm) abgetrennt durch eine Falttür, SAT-TV, Klimaanlage, Küchenzeile mit Kaffeemaschine, Essecke, Dusche/WC und Balkon.
Appartement für 4-6 Personen: ca. 50 m², zwei Doppelzimmer, Wohnraum mit Doppel-Schlafcouch (Maße: 160 x 200 cm), SAT-TV, Klimaanlage, Küchenzeile mit Kaffeemaschine, Essecke, zwei Badezimmer mit Dusche/WC und Balkon oder Terrasse.


Sport:
Basketball, Kegeln, Beach-Volley, Mini-Fußball (Kunstrasen), Tischtennis, Fahrradverleih.

Strand:
Der Fels- und Kiesstrand ist ca. 50 m entfernt.


Haustiere:
Kleine Hunde (bis 10 kg) erlaubt, gegen Gebühr (ca. 11–15 € pro Tag).


Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Celá Dalmácia sa tešila veľkej obľube už v období prvej republiky a nie je to tomu inak ani v dnešnej dobe. Sú tu totiž ideálne podmienky pre rekreáciu - slnečného svitu je dostatok, bujné rastlinné porasty dopĺňajú kamienkové pláže kontrastujúce s mohutnou hradbou hôr, ktorá vyzerá, akoby sa dvíhala priamo z mora. 

Severnú Dalmáciu tvorí oblasť medzi Zadarom a Splitom. Vyniká nádhernou prírodou, v ktorej dominujú národné parky plné stále kvitnúcimi rastlinami. Na severe sa však prírodné podmienky trošku líšia, objavuje sa tu ľudoprázdna skalnatá pustina. Okolité kaňony lákajú horolezcov alebo návštevníkov, ktorí chcú podniknúť zaujímavý a nevšedný výlet. Keď k tomu všetkému ešte pripočítame vodopády rieky Krka pri Šibeníku alebo unikátne Plitvické jazerá, čaká na vás oblasť, ktorá nemá ďaleko od raja na zemi. 

Pokojnú atmosféru tejto lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytujú sa tu pokojné letoviská, na rušné a honosné hotely tu narazíte len zriedkakedy. Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo sú rušnejšie letoviská Biograd na Moru, Vodice alebo Primošten. Pokiaľ ale pre svoju dovolenku hľadáte pokojné prostredie, vydajte sa do malebných rybárskych osád Tribuni, Sukošan alebo Pakoštane. Vo všeobecnosti je severná Dalmácia bohatá na množstvo kultúrnych a stavebných pamiatok. Väčšinu z nich nájdete priamo v Zadare, Šibeníku alebo v menšom mestečku Nin s najmenšou katedrálou na svete.  Na svoje si tu prídu aj milovníci jachtingu, ktorým je k dispozícii niekoľko jachtárskych prístavov s bohatou ponukou služieb. Najväčším a najznámejším z nich je marína Dalmacija alebo niektoré prístavy v Zadare. 

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať