Apartmány VYBRANÉ VIR 3*

Chorvátsko, Severná Dalmácia

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Apartmány VYBRANÉ VIR 3*

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Proč právě sem

  • čisté moře
  • nedotčená středomořská příroda
  • malebné zátoky s přírodními nebo písečnými plážemi
  • vhodné pro cyklisty

Poloha

soukromé apartmány v městečku Vir, cca 25 km od Zadaru, ostrov je spojen s pevninou mostem z Privlaky.

Vybavení a služby

v blízkosti restaurace, taverny, plážové bary, obchod, směnárna, parkoviště.

Ubytování

klimatizované apartmány - typ STUDIO 2(+0) - místnost se 2 lůžky, typ Apt. 2+1 a 2+2 - 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem, 4(+1) - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, typ 6(+1) - tři 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, balkon nebo terasa.

Sport a zábava

dle místní nabídky (půjčovna aut/kol, potápěčské centrum, vodní park), cyklostezky po celém ostrově. Každý rok se na ostrově pořádají tradiční cyklistické závody.

Stravování

vlastní.

Pláž

přírodní kamenitá, oblázková, 50-450 m. Pronájem lehátek a slunečníků za poplatek.

Doplňující informace

jedno parkovací místo ZDARMA.

Slevy pro děti

dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Osoba na přistýlce v AP 4(+1) a 6(+1) v období: do 10.6. a od 9.9. platí 1 790 Kč/týden (70 EUR), 10.6.-1.7. a 26.8.-9.9. - 2 290 Kč/týden (89 EUR), 2.7.-26.8. - 2 690 Kč/týden (109 EUR).

Cena zahrnuje

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Volitelné doplatky

cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pes (cca 7 EUR/den), dětská postýlka (7 EUR/den) - platí se na místě.

Cena zahrnuje:

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pes (cca 7 EUR/den), dětská postýlka (7 EUR/den) - platí se na místě.

Vyberte si termín

Popis

Celá Dalmácia sa tešila veľkej obľube už v období prvej republiky a nie je to tomu inak ani v dnešnej dobe. Sú tu totiž ideálne podmienky pre rekreáciu - slnečného svitu je dostatok, bujné rastlinné porasty dopĺňajú kamienkové pláže kontrastujúce s mohutnou hradbou hôr, ktorá vyzerá, akoby sa dvíhala priamo z mora. 

Severnú Dalmáciu tvorí oblasť medzi Zadarom a Splitom. Vyniká nádhernou prírodou, v ktorej dominujú národné parky plné stále kvitnúcimi rastlinami. Na severe sa však prírodné podmienky trošku líšia, objavuje sa tu ľudoprázdna skalnatá pustina. Okolité kaňony lákajú horolezcov alebo návštevníkov, ktorí chcú podniknúť zaujímavý a nevšedný výlet. Keď k tomu všetkému ešte pripočítame vodopády rieky Krka pri Šibeníku alebo unikátne Plitvické jazerá, čaká na vás oblasť, ktorá nemá ďaleko od raja na zemi. 

Pokojnú atmosféru tejto lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytujú sa tu pokojné letoviská, na rušné a honosné hotely tu narazíte len zriedkakedy. Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo sú rušnejšie letoviská Biograd na Moru, Vodice alebo Primošten. Pokiaľ ale pre svoju dovolenku hľadáte pokojné prostredie, vydajte sa do malebných rybárskych osád Tribuni, Sukošan alebo Pakoštane. Vo všeobecnosti je severná Dalmácia bohatá na množstvo kultúrnych a stavebných pamiatok. Väčšinu z nich nájdete priamo v Zadare, Šibeníku alebo v menšom mestečku Nin s najmenšou katedrálou na svete.  Na svoje si tu prídu aj milovníci jachtingu, ktorým je k dispozícii niekoľko jachtárskych prístavov s bohatou ponukou služieb. Najväčším a najznámejším z nich je marína Dalmacija alebo niektoré prístavy v Zadare.