od 59 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 69 318

Poloha

Rozsiahly prázdninový areál, ktorý sa radí medzi najkrajšie komplexy danej oblasti ponúka mimoriadne pestrú škálu služieb, nachádza sa cca 3 km (cca 40 - 60 minút chôdze) severne od historického a pôvabného mesta Rovijn s množstvom obchodíkov, reštaurácií a barov a cca 100 m od najbližšiej kamennej pláže s betonovými plochami na opaľovanie, Verejná autobusová zastávka sa nachádza priamo pri vchode areálu. Rovinj je jedním z namalebnejších stredomorských mestečiek v Chorvátsku, nachádza sa na poloostroce, čo umožňuje existenciu hneď dvoch prístavov.

Vybavenie

Komplex disponuje vstupnou halou s recepciou (možnosť prenájom bezpečnostných schránok), centrálne klimatizovanou hlavné reštaurácií, dvoma reštauráciami á la carte, aperitív lobby barom, tanečná terasou, pizzerií, kútikom zdravej výživy, snack bary, tavernou, pivnicou, cukrárňou, spoločenskou miestnosťou s TV , zmenárňou, kaderníckym salónom, supermarketom, novinovým stánkom, lekárskou ambulanciou, požičovňou bicyklov a nehlídaným parkoviskom. V rozľahlom areáli sa nachádza bazén s morskou vodou, detský sladkovodný bazén s tobogánmi, slnečná terasa a bar - lehátka, slnečníky a osušky sú za poplatok. Pre športové aktivity je pripravený multifunkčné ihrisko pre loptové hry, (volejbal, basketbal, minifutbal), šípky, biliard, plážový volejbal, minigolf, strelnica, kolky, fitness centrum s telocvičňou, potápačské centrum či vodné športy na pláži (jazda na banáne, vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie). Pre deti je pripravený Mini klub (4-11 rokov - denne okrem soboty, 2 h dopoludnia a 2 h poobede), Klub pre teenagerov (12-18 rokov) denne okrem soboty. detský bazén s tobogánmi, detské ihrisko, trampolína a mini diskotéka.

Ubytovanie

V hoteli je celkom 271 komfortne zariadených izieb, štúdií či apartmánov. Dvojlôžkové izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha, wc, fén), telefónom, trezorom, sat TV, kuchynským kútom, klimatizáciou a balkónom. Štúdiá 2-3 (20 - 25 m2) sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC, fén), obývacej časti s kuchynským kútom (varná plocha, chladnička, kávovar, mikrovlnná rúra), klimatizáciou, internetovým pripojením, telefónom, sat TV , balkónom alebo terasou so záhradným nábytkom. Apartmán až pre 4 osoby (30 - 36 m2) sú vybavené vlastnou kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC, fén), oddelenou spálňou s dvoma lôžkami, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom (varná plocha, chladnička, kávovar, mikrovlnná rúra) , klimatizáciou, internetovým pripojením, telefónom, sat TV, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie je možné zaistiť detskú postieľku - za poplatok. Za poplatok a na predchádzajúce potvrdenie je možný pobyt s domácimi miláčikmi. Niektoré zrekonštruované štúdiá a apartmány sa pýši označením 4 hviezd.

Strava

Ubytovnie je bez stravy, s raňajkamy či polpenziou ( raňajky a večere formou bufetu). Dvojoizbové izby sa ponúkajú s polepenziou.

Služby

Hotel získava svojich klientov vďaka svojej polohe priamo na pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb . Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti i dospelých a večerné zábavné show . Umožňuje celý rad aktivít ako napr . Tenisové dvorce so školou tenisu , badminton, strelnica , futbal , volejbal , ranná gymnastika, aquaerobik , aerobik, túry na bicykloch, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, škola tanca , loptové hry , škola chorvátskeho jazyka a vodné športy na pláži ( za poplatok - kanoe , vodné bicykle , vodné lyžovanie ) . Deťom je k dispozícii bazén s tobogánmi , ihrisko a miniklub .

Služby za poplatek

minibar, biliard, internet, tenis (nočné osvetlenie kurtov a požičovňa rakiet a loptičiek), centrum vodných športov na pláži, potápačské centrum, destská postielka, požičovňa jazných bicyklov.

Pláž

Najbližšia kamenistá pláž s betonovými plochami na opaľovanie sa nachádza cca 100 - 300 m od rezortum slnečníky, matrace a osušky sú za poplatky. Pozdĺž mora vedie upravená promenádna cesta, odkiaľ je prístup k jendotlivým plážiam. Doporučujeme využíť ponuku vodných športov na pláži od miestných poskytovateľov.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 4 km
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Tenis áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,1/5
Invia

Výborné (83 hodnotení)

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,4/5

Okolie 4,2/5

Cena 4,0/5

17. najlepšie hodnotený z 268 hotelov v Rovinj

Pavlína K. Október 2016

Dátum pobytu: 17.9. - 24.9.2016

Hodnotenie 5,0/5

S pobytem jsme byli spokojeni.

Celkové hodnotenie

S pobytem jsme byli spokojeni.

Ubytovanie
Ubytování bylo na úrovni.

Strava
Strava pestrá a dostačující.

Služby hotela
Se službami jsme byli spokojeni. Personál příjemný, v objektu všude čisto.

Pláž
Na pláži bylo čisto, byla blízko ubytování, sprchy k dispozici.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Robert D. Júl 2016

Dátum pobytu: 9.7. - 16.7.2016

Hodnotenie 4,9/5

Z dovolenkou sme boli spokojný.

Celkové hodnotenie

Z dovolenkou sme boli spokojný.

Ubytovanie
Bolo na požadovanej úrovni. Izby boli čisté, klimatizácia fungovala.

Strava
Veľmi dobrá, veľký výber jedál.

Služby hotela
Na dobrej úrovni.

Pláž
Čistá, udržiavaná.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Január 2020

Dátum pobytu: 10.9. - 17.9.2019

Hodnotenie 4,5/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Anonym November 2019

Dátum pobytu: 24.8. - 30.8.2019

Hodnotenie 4,1/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 3,5/5

Cena 4,0/5

Anonym August 2019

Dátum pobytu: 2.8. - 11.8.2019

Hodnotenie 4,7/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 3,5/5

Anonym August 2019

Dátum pobytu: 31.7. - 7.8.2019

Hodnotenie 4,9/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Petr Čížek Júl 2019

Dátum pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Hodnotenie 3,5/5

Bungalovy Amarin leží ve velmi krásné lokalitě, přímo u moře a to je to co se nám velmi zamlouvalo.

Celkové hodnotenie

Bungalovy Amarin leží ve velmi krásné lokalitě, přímo u moře a to je to co se nám velmi zamlouvalo.

Ubytovanie
Ubytování, vzhledem k ceně a k čtyřem hvězdám nebylo dle našich představ. V bungalovech spousta mrevenců, kteří se pohybovali nejenom po zdech, ale i na kuchyňské lince v posteli, no prostě všude. Má sestra byla donucena volat i na recepci, protože takové procesí mravenců co tam měla jsme ještě nikde nezažili, a to jezdíme- létáme nejméně 20 let. Je pravdou, že jsme volali večer a ještě ten den přišla pracovnice Amarinu, vše vystříkala, spray nám ponechala a sdělila nám, pokud to bude dále pokračovat, abychom se další den ozvali na recepci, a že rodina Bartošova by snad mohla být přestěhována do jiného bungalovu. Nikam jsme nevolali a užívali si všichni jinak moc fajň dovolenou.

Strava
Strava velmi dobrá, stoly neustále doplňované, prostě super.

Služby hotela
Areál Amarinu velmi pěkný, zaměstnanci na jakýkoliv dotaz ochotně odpověděli, až na ubytování vše o.k.

Pláž
Pláž čistá, prostorná, možnost zakoupení lehátek, slunečníků, spousta sportovních aktivit, každý večer zábavný program, vše co rekreant potřebuje ke svému odpočinku-relaxaci, vše o.k.

Ubytovanie 3,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 3,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Z Puly sa do prístavného mesta Rovinj dostanete pomerne rýchlo, 36 kilometrovú vzdialenosť prejdete hneď. Prekvapí Vás tu veľká luxusná hotelová aglomerácia, uprostred na malom polostrove sa rozkladá pôvodná časť mesta. Určite tu ale nájdeme aj bujné porasty subtropických rastlín a vinohradov. Medzi vinným odrodami vyniká najmä malvazija. Dokonca v tejto oblasti môžeme hovoriť aj o zaujímavom výrobnom odvetví - spracovaní tabaku. 

Rovinj je vlastne súčasťou dlhej turistickej oblasti tiahnucej sa na severe od Limského zálivu, ktorá prechádza mnohými letoviskami ako sú Monte Mulin, Park, Eden atď. 

Pokiaľ váhate, čo v Rovinji podniknúť, vyrazte napríklad na maličký zalesnený ostrovček Katarina alebo preskúmajte zvyšky stavieb z rímskych dôb na ostrove Sveti Andrija. Okolité malé ostrovčeky sú naozajstnou oázou pokoja - nenájdete tu žiadne autá, a dokonca ani diskotéky. Práve tu si môžete naozaj odpočinúť a načerpať sily na preskúmanie ďalších historických pamiatok a zaujímavostí. 

Rovinj bol pôvodne založený ako ilyrské sídlo, na ktorom sa postupne vystriedali nadvlády Rimanov, Byzantíncov i Frankov. Päťsto rokov tu dokonca vládli Benátčania. Na najvyššom bode mesta sa týči impozantný kostol sv. Eufémie, obsahujúci, okrem iného, antický sarkofág sv. Eufémie zo 6. storočia. Keď sa znesieme trošku nižšie, až na námestie, upúta našu pozornosť Balbiho oblúk, stojaci na mieste niekdajšej mestskej brány a tiež baroková radnica s hodinovou vežou, ktorá býva zachytená na každej pohľadnici z Rovinje. Najstaršou pamiatkou celého mesta je však osemboká románska kaplnka sv. Trojice z 13. storočia. 

Celé mesto sa nesie v športovom duchu. Okrem tradičných vodných a suchozemských športov sa môžete vyšantiť na paintballe v klube Adrenalina, prejsť sa na koni alebo skúsiť svoje sily na umelej horolezeckej stene v zábavnom centre Monvi. To je známe ako obrovský komplex všetkého, na čo si len spomeniete, od diskoték a reštaurácií, cez galérie, športové zariadenia až po kasína.
 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 4 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 31 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 18 °C

 • Pondelok 36 °C v noci 20 °C

 • Utorok 26 °C v noci 19 °C

 • Streda 29 °C v noci 17 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December