Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Park Plaza Verudela

Chorvátsko-Pula-Punta Verudela

Kamenistá a štrková pláž 200 m 3 bazény s morskou vodou Herne pre deti i teenagerov Komplexne vybavené stredisko

Viac o ubytovaní

od 48 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 84 707

Poloha

Obľúbené apartmánové mestečko je situované uprostred zelene, na polostrove Verudela, len 4 km od centra známeho letoviska Pula. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v areáli alebo v živom meste Pula, ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou (obchody, reštaurácie, kaviarne, historické pamiatky, vodné športy na pláži, športoviská).

Vybavenie

Obľúbený prázdninový rezort disponuje 174 apartmánmi, rozmiestnenými v niekoľkých dvojposchodových radových domčekoch, obklopených bujnou vegetáciou. Hosťom je k dispozícii centrálna recepcia so zmenárňou, trezory (za poplatok) a lobby barom, hlavná reštaurácia, pizzeria, kaviareň, butiky, predajňa suvenírov a novín, televízne salónik, herňa, úschovňa batožiny, mini market, veľký vonkajší bazén, detský bazén s tobogánom, bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Všetky apartmány sú renovované, vybavené klimatizáciou, LCD TV, telefónom, trezorom, plne vybaveným kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou s mrazničkou, v modernej kúpeľni je fén. Majú terasu alebo balkón. Štúdio pre 2-3 osoby má v jednej miestnosti dve lôžka a rozkladacie kreslo. Apartmán pre 2-4 osoby má spálňu s dvoma lôžkami a obývacia izba s rozkladacím gaučom. Apartmán pre 5-6 osôb má dve spálne a obývacia izba s rozkladacím gaučom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma).

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo si objednať polpenziu, ktorá obnáša raňajky a večere podávané formou bufetu (nápoje pri večere sú za poplatok).

Služby

Živé apartmánové mestečko si získava svojich hostí polohou uprostred prírody, priamo pri peknej pláži, moderným ubytovaním aj dobrou úrovňou poskytovaných služieb. V apartmánovom stredisku sú pre klientov pripravené bohaté animačné programy a pestrá ponuka športového vyžitia (loptové hry, stolný tenis, tenis, aerobik, vodná gymnastika, plávanie, squash, potápanie, vodné športy na pláži). Pre relaxáciu sú určené vonkajšie bazény s morskou vodou a opaľovacou terasou.

Služby za poplatek

Klimatizácia, polpenzia, lehátka a slnečníky na pláži, vodné športy na pláži.

Pláž

Len 200 metrov od apartmánov sa nachádza prírodná kamenistá, terasovito upravená pláž so sprchami a prístupom do vody po rebríkoch. Hostia môžu využiť tiež menšiu kamienkovú pláž s pozvoľným vstupom do mora (vhodné pre deti i neplavcov). Klientom sú k dispozícii vodné športy a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Tobogány áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Dôkazy o trvalom osídlení tohto miesta pochádzajú z obdobia spred niekoľkých desiatok storočí. V 1. storočí tu Rimania založili kolóniu s názvom Colonia Pietas Iulia Pola, a práve táto udalosť dala možnosť vzniknúť veľkému množstvu historických pamiatok ako je amfiteáter, Herkulova brána alebo Víťazný oblúk rodiny Sergijevac. Postupom času, a tiež s prichádzajúcim vplyvom Talianska, ktorej súčasťou sa Pula stala, sa začalo meniť aj zloženie obyvateľov. Keď bola Pula pripojená k Juhoslávii, drvivá väčšina miestnych obyvateľov hovorila taliansky, a dokonca ešte aj dnes sa tu touto rečou môžeme dorozumieť. 

Pula je v súčasnosti najväčším mestom v celej Istrii a stala sa jej dôležitým strediskom. Z hľadiska turistiky stojí veľmi vysoko na pomyslenom rebríčku popularity medzi turistami, a to hlavne tých, ktorí si nenechajú ujsť žiadnu športovú alebo kultúrnu príležitosť. 

Pokiaľ hodláte stráviť dovolenku práve v tomto meste, nezabudnite navštíviť slávny rímsky amfiteáter z 1. storočia, ktorý je zároveň piaty najzachovalejší v Európe. V období svojej najväčšej slávy pojal neuveriteľných 23 tisíc ľudí. Dnes slúži ako dejisko mnohých festivalov a zábavných akcií. Triumfálny oblúk rodiny Sergijevac pochádza tiež z tohto obdobia a bol súčasťou pôvodnej Zlatej brány. Tá bola bohužiaľ zrúcaná v 19. storočí. Ak sa presunieme z rímskych dôb do neskorších storočí, nesmieme zabudnúť spomenúť Mariánsku katedrálu pri nábreží s veľmi vzácnym interiérom alebo niekoľko múzeí, či už s historickou alebo vinárskou tematikou.
 • Vzdialenosť od pláže 200 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 20 °C

 • Piatok 26 °C v noci 20 °C

 • Sobota 17 °C v noci 13 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December