Apartmány a pokoje JAKOV

Chorvátsko, Primošten

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Apartmány a pokoje JAKOV

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Poloha

súkromné apartmány a izby priamo v historickej časti Primoštenu, cca 10 m od centra a mora.

Vybavenie a služby

v blízkosti - reštaurácia, kaviareň, zmenáreň, market, mestské parkovisko cca 400 m - za poplatok.

Ubytovanie

APARTMÁNY s klimatizáciou: typ APT 4(+0) B cca 50 m2 - dve 2lôžkové spálne, 2x sprcha a WC, APT 6(+0) B cca 75 m2 - tri 2lôžkové spálne , 3x sprcha/vaňa a WC, terasa, vždy vybavený kuchynský kút, TV, WI-FI ZADARMO.IZBY: typ 2(+0) – 2lôžková izba so sprchou a WC, WI-FI ZADARMO. Izby označené B majú navyše balkón. Izby sa nachádzajú na prízemí a nemajú kuchynský kút.

Šport a zábava

v blízkosti tenisové kurty, minigolf, požičovňa bicyklov – za poplatok, detské ihrisko, ihrisko na loptové hry.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

okruhliaková, prírodná kamenistá, skalnatá cca 90 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

K apartmánom sa nedá prísť autom. Parkovanie na mestskom parkovisku cca 400 m za poplatok. Batožina je prepravovaná elektrickým vozíkom do/z apartmánu ZADARMO.

Zľavy pre deti

dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.

Cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Individuálne storno podmienky

Pre toto ubytovacie zariadenie platia nasledujúce individuálne storno podmienky, v zmysle účtovanie výšky odstupného pri odstúpení zákazníka od ubytovacích / stravovacích služieb: 35 a viac dní pred zahájením pobytu 10% z ceny, 34-15 dní 80%, 14-0 dni 100% . Na služby dopravy alebo iné služby sa vzťahuje odstupné podľa Všeobecných obchodných podmienok predaja TRAVEL FAMILY s.r.o.

Cena zahrňuje:

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu., ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

Cena nezahrňuje:

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Organizujúca CK

TRAVEL FAMILY s.r.o. IČO: 17049415

Popis

Nachádza sa medzi zátokami Luka Primošten a Raduša, asi 28 km juhovýchodne od Šibeníka hneď pri magistrále. Toto mestečko je vlastne rozdelené na dve časti, rozkladajúce sa na menších polostrovoch. Jeden z nich, na ktorom bola vystavaná a stupňovite rozmiestnená stará dedina, je s pevninou spojený mostom. To dalo celej obci jej názov, lebo Primošten znamená premostený alebo pripojený mostom. Dominantou tejto malebnej lokality je kostol sv. Juraja so vzácnou ikonou Panny Márie so sv. Lukášom. Druhý polostrov Raduča je skôr zalesnený a pri pohľade na neho uvidíte, ako z bujného borovicového porastu vykukuje pár hotelov alebo iných turistických zariadení. Tu si môžete užívať kúpanie a opaľovanie sa na pozvoľne zostupujúcich kamienkových plážach; hustý porast tiež ponúka dostatok tienistých zákutí ako ochranu pred spálením. Určite sa nebojte vyskúšať školu jachtingu alebo potápania, tak ako aj ďalšie vodné či iné športy. Pre tancachtivých návštevníkov odporúčame diskotéku Aurora s kapacitou až 3000 ľudí a bohatým programom, z ktorého si vyberie snáď každý, ak sú jeho hudobné nároky akékoľvek. Mestečko sa tiež preslávilo veľkou koncentráciou výtvarných umelcov alebo hudobníkov. Asi najväčším miestnym lákadlom sú však preslávené vinohrady, známe ako "svetová pamiatka ľudskej práce a driny". Vynikajúce víno však za túto námahu určite stojí.