Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 215995114

Poloha

moderný rodinný hotel umiestnený v borovicovom háji, cca 850 m od centra Poreču.

Vybavenie a služby

reštaurácia, terasa, bar pri bazéne, plážový bar, zmenáreň, výťah, Wi-Fi ZADARMO, herňa, internetový kútik za poplatok, parkovisko za poplatok.

Ubytovanie

klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, trezorom, telefónom, fénom, niektoré 2lôžkové izby s možnosťou prístelky pre 1 alebo 2 osoby (rozkladací gauč).

Šport a zábava

vyhrievaný vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, detské ihrisko, animácie pre deti aj dospelých (Maro klub pre deti od 3 do 12 rokov a Teen kluby - v období 15.6.-1.9.), Stay Fit - program cvičení a fitness (15.6.-1.9.), tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, športové ihrisko, fitness, wellness a vnútorný bazén v blízkom hoteli Diamant (za poplatok), požičovňa bicyklov, potápačské centrum, vodné športy.

Stravovanie

raňajky a večere formou bufetu. K večeri ZADARMO miestne čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús.

Pláž

okruhliaková, skalnatá, betónové pláty, trávnatá, vhodná pre deti, ocenená Modrou vlajkou, cca 200 m. Ležadlá a slnečník na pláži za poplatok, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

Parkovanie za poplatok 3 EUR/deň. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka, typ ubytovania a termín. Pri zmene mena účastníka, typu ubytovania alebo termínu bude zľava za skorý nákup odobraná. Do centra Poreču jazdí v pravidelných intervaloch turistický vláčik (za poplatok).

Zľavy pre deti

dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 50 %.

Poznámka

Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka, typ ubytovania a termín. Pri zmene účastníka, typu ubytovania alebo termínu bude zľava za skorý nákup odobraná.

Cena zahŕňa

ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie detská postieľka cca 5 EUR/deň - platba na mieste.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 850 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Animačné programy áno

Organizujúca CK

TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka IČO: 36 065 463

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Alena, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Podľa niektorých zdrojov je práve toto malebné osemtisícové mestečko tým najnavštevovanejším rekreačným centrom na jadranskom prímorí. Tomu odpovedá aj obrovská ubytovacia kapacita. Súčasťou Poreča je aj menší ostrovček Sveti Nikola, od ktorého nás delí vzdialenosť len 400 metrov. Hlavným turistickým lákadlom a veľmi cennou historickou pamätihodnosťou v jednom je unikátna Eufraziova bazilika, ktorá bola pred niekoľkými rokmi zapísaná do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Stavba pochádza už zo 6. storočia a bola zasvätená miestnemu biskupovi a mučeníkovi, sv. Maurovi. Pomenovaná je ale podľa svojho staviteľa, biskupa Eufrazia. Veľkolepé sú hlavne nádherné byzantské mozaiky Matky Božej alebo Krista s apoštolmi. Bola by veľká škoda, nechať si tento skvost ujsť. V tesnom okolí Poreča sa nachádza množstvo rozličných letovísk, ako je napríklad známa Lanterna, Ulika alebo Plava a Zelena laguna. V miestnych borovicových hájoch si kdekto môže pripadať ako v rozprávke, keďže často siahajú až priamo k hladine mora. Obľúbenou turistickou atrakciou je pobrežný autovláčik, ktorého počiatočným bodom je námestie Slobody. 

V minulosti bol Poreč rímskou kolóniou a plnil vždy, aj neskôr počas byzantskej nadvlády, veľmi dôležité funkcie. V období, kedy bol súčasťou Rakúskej ríše, sa dokonca stal hlavným strediskom Istrie. V neskorších obdobiach bolo toto mesto pod nadvládou cudzích vplyvov, počas druhej svetovej vojny bolo dokonca obsadené Nemcami, čo na ňom zanechalo viditeľné stopy. V tom čase bolo zničených viac než 70 % budov. Viditeľne najstaršími dochovanými svedkami histórie sú pozostatky Neptúnovho a Martovho chrámu z 2. storočia. Príklady románskej architektúry môžeme obdivovať na tzv. Dome s balkónom alebo novo opravenom Kanovníckom dome. Nezabudnite tiež na budovu Snemovne, ktorá bola upravená z pôvodného františkánskeho kláštora. 
 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 850 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 34 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 35 °C v noci 21 °C

 • Nedeľa 36 °C v noci 21 °C

 • Pondelok 34 °C v noci 22 °C

 • Utorok 33 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December