od 110 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 91 254

Poloha

Príjemná prázdninová vilka je situovaná v pokojnej rezidenčnej štvrti letoviska Petrčane, len 50 od kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mestečka (kultúrne programy, tanečné terasy, obchody, bary, reštaurácie, strediská vodných športov, športoviská, tradičný trh, historické pamiatky). Vzdialenosť z Bratislavy je 716 km.

Vybavenie

Komfortné apartmány sú rozmiestnené v štýlovej vilke so starostlivo udržiavanou záhradou. Klientom je k dispozícii úschovňa batožiny, práčka, WiFi pripojenie, záhradka s posedením a krbom a parkovisko.

Ubytovanie

Priestranné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 6 osôb sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), klimatizáciou (za poplatok), satelitný TV, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, práčka), dvoma spálňami, obývacou izbou s rozkladacím gaučom a priestrannou terasou s posedením. WiFi pripojenie je k dispozícii za poplatok. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. V apartmánoch je povolené ubytovanie so psom (na vyžiadanie, za poplatok). Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či snack barov v okolí.

Služby

Apartmány si získavajú svojich hostí umiestnením v blízkosti pláže, priestranným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia aj pohodovou rodinnou atmosférou. Letovisko Petrčane ponúka všetko potrebné na strávenie pohodovej dovolenky.

Služby za poplatek

Klimatizácia, miestny poplatok, ubytovanie so psom, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásne, prírodné kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do mora (vhodné aj pre neplavcov), krištáľovo priezračnou vodou a betónovými platy na opaľovanie sa nachádza 50 m od ubytovanie (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Chladnička áno

Destinácia

Popis

Asi len 580 obyvateľov žije v tejto poľnohospodárskej a rybárskej obci v Zadarskom prielive. Aj napriek tomu táto dedina ponúka príjemné ubytovanie v hoteloch alebo hotelových apartmánoch. Odporúčať môžeme hlavne hotelový komplex Punta Skala na rovnomennom polostrove smerom na severozápad alebo veľký turistický komplex Zaton, vzdialený len 3 km. Samozrejme, nesmie tu chýbať kostol, ktorý je venovaný svätému Bartolomejovi a pochádza z 12. storočia. Určite si užijete príjemné kúpanie na kamenistých plážach, ktoré sú vhodné aj pre deti, a ktorým malebnú atmosféru dodáva tiež všadeprítomný borovicový les. Aj keď je toto mestečko menšie, nič nebráni tomu, aby ste sa tu vybláznili vo vodách Jadranského mora pri všetkých druhoch vodných športov, tenise či cyklistike.
 • Vzdialenosť od pláže 50 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 31 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 25 °C

 • Štvrtok 31 °C v noci 25 °C

 • Piatok 32 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December