Depandance Maslina

Chorvátsko, Makarská riviéra, Drvenik - Gornja Vala

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 228882219

Poloha

Maslina je vedlejší budova nad hotelem Ivando. Vedlejší budova hotelu je od krásné oblázkové pláže vzdálena cca 50 m. Pláž nabízí i místa ve stínu borovic. Maslina je kompletně renovovaná, má parkoviště a Wi-Fi internet.

Vybavení

Klimatizované 2–lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, lednička, rychlovarná konvice, sejf, SAT TV a balkon. TYP S2, S2+1, S2+2 – 2–lůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek a kuchyňským koutem, hyg. zařízení, sejf, SAT TV, klimatizacea balkon (studia v přízemí mají společnou terasu).

Služby

Ubytování s polopenzí, snídaně formou švédského stolu, večeře výběrze 3 menu, salát bufet (k večeři je v ceně nápoj). Klienti z depandance Maslina chodí na stravu do hotelu Ivando. Klienti mají slevu 10 % na jídloa pití v restauraci Plaža, která se nachází na promenádě.

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10% do 31.1.

Tipy na výlety

Poloostrov Pelješac, Brač, Hvar, Dubrovník, Makarska, pohoří Biokovo.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den. dítě do 3 let bez lůžka ZDARMA dětská postýlka – 950 Kč.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Kuchynský kút áno

Organizujúca CK

TIPATOUR zájezdy, s.r.o. IČO: 27743896

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Jan, špecialista predaja

Destinácia

Popis

Makarska je snáď najznámejšou turistickou destináciou v Dalmácii, rozkladajúcou sa juhovýchodne od Splitu. Je oddelená mysom Osejava z juhovýchodu a polostrovom sv. Petra zo severozápadu. Šesťdesiat kilometrov dlhá riviéra s rovnomenným pulzujúcim strediskom sa tiahne od Brely až po Gradac. Z hľadiska dopravy je jej poloha veľmi vhodná vďaka umiestneniu priamo na magistrále, rovnako ako vďaka existencii trajektového prístavu, ktorý slúži ako prostriedok spojenia s ostrovom Brač. 

Známe je aj miestne kúpeľné stredisko, zameriavajúce sa na choroby dýchacích ciest či pohybového ústrojenstva. 

V minulosti Makarsku ovládali cudzie elementy, hlavne Turci a po nich Benátčania. Zaujímavé je, turecký vplyv dnes už nie je vôbec viditeľný. 

Čo teda môžete navštíviť v centre tejto nádhernej riviéry? Rozhodne neváhajte a pozrite sa do niektorého z mnohých miestnych kostolov, ako je napríklad barokový farský kostol sv. Marka, rozkladajúci sa na Kačičom námestí. To je pomenované podľa chorvátskeho básnika 18.storočia A. Kačiče-Miošiča, miestneho rodáka, ktorý má uprostred námestia aj svoj pomník. Nezabudnite navštíviť múzeum mušlí v budove františkánskeho kláštora blízko mysu Osejava. 

Čo by to bolo ale za dovolenku bez krásneho a slnkom prevoňaného kúpania v azúrovej vode Jadranského mora? Snáď najznámejšou plážou v Makarskej je Donja Luka dlhá 1,5 km. Kto nie je ešte príliš unavený z pobytu na slniečku, môže sa samozrejme športovo vyžiť podľa svojich požiadaviek. Stojí tu moderné tenisové stredisko, môžete podniknúť vysokohorskú túru do pohoria Biokovo, využiť jednu z cyklistických cestičiek alebo dokonca skúsiť paragliding či jaskyniarstvo. Vyznávači hudby všetkých žánrov si prídu na svoje v disko alebo rokových kluboch, prípadne sa môžu zúčastniť slávností pod otvoreným nebom. 

Množstvo hotelov ponúka to najlepšie ubytovanie, aké si budete priať. Ak sa rozhodnete spojiť dovolenku aj s ozdravným pobytom, ubytujte sa v hoteli Biokovka, ďalším tipom sú hotely Meteor alebo Park.
 • Vzdialenosť od pláže 50 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 28 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 21 °C

 • Piatok 32 °C v noci 24 °C

 • Sobota 32 °C v noci 25 °C

 • Nedeľa 33 °C v noci 25 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December