Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 232504471

Hotel

Hotel Bristol se nachází přímo v centru tradičního rekreačního a zdravotního střediska Opatija a je vzdálený asi 200 m od oblázkové a cementové terasy a slavné botanické zahrady "Angolia".

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Opatija, obchod s potravinami: Opatija 100 m, nákupy: Opatija 300 m, vlakové nádraží: Rijeka 18 km, autobusová zastávka: Opatija 100 m, letiště: Rijeka, ostrov Krk 44 km, přístav: Rijeka 18 km, nadmořská výška: 0 m , moře: Opatija 100 m, pláž: štěrkopískové / betonové terasy Opatija 200 - 300 m.

Zařízení

Recepce, hala s TV místností, internetový koutek: zdarma, wi-fi připojení: zdarma, výtah, parkování: za poplatek 12 Eur / den (omezená kapacita, nehlídané) na místě, parkování v blízkosti hotelu za poplatek 0,8 Eur / hod od 07:00 do 21:00 hod, jídelna, restaurace, bar, kavárna, terasa, nekuřácký objekt: kouření povoleno pouze mimo hotel, lehátka a slunečníky: za poplatek na místě na pláži.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka je k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, koupelna / sprcha / WC, fén, klimatizace: zdarma, topení, rozkládací pohovka nebo přistýlka: některé pokoje, minibar: za poplatek na místě, telefon, sat. TV, wi-fi připojení: za poplatek na místě, trezor: zdarma, nekuřácké pokoje.

Pokoje apartmánů

2lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC, kategorie Superior, strana park, ~ 20 m2, 2-3lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC, kategorie Superior, mořská strana, rozkládací pohovka nebo přistýlka, ~ 20 m2, 2lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC / balkon, kategorie Deluxe, mořská strana, ~ 20-23 m2.

Fitness a wellness

Wellness plocha: cca 210 m2, uzavřeno do července 2020, pro děti od 16 let. Parní lázeň, finská sauna, relaxační místnost, vířivka, 1 voucher v hodnotě 10 Eur / osoba / pobyt na masáže (platí pouze pro masáže nad 30 Eur), otevírací doba: dle místního zveřejnění.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Zahrnuté aktivity

Malá posilovna, uzavřena do července 2020.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata za poplatek 14 Eur / den pouze na vyžádání.

Ostatní

Kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, bezbariérový přístup: ne, 2 bezbariérové pokoje na vyžádání, příjezd od: 14:00 hodin, odjezd do: 12:00 hodin.

Splatné na místě

Povinné poplatky: pobytová taxa 1,40 Eur / osoba od 18 let / noc, 0,70 Eur / dítě 12 - 17,9 let / noc.

Pro děti

Vysoká dětská židlička.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 0 m
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detské ihrisko áno
 • Fitness áno

Organizujúca CK

ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Jiří, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Oblasť Kvarneru, teda dvoch chorvátskych žúp - Primorsko-goranskej a Licko-senjskej - je špecifická z opačného dôvodu než napríklad Istria alebo Dalmácia. Na rozdiel od týchto oblastí bol Kvarner po dlhé storočia pod priamym vplyvom chorvátskych vládcov. Práve kvôli tomu tu môžeme nájsť rysy a zaujímavosti chorvátskej kultúry, ktorá nebola až natoľko ovplyvnená ostatnými krajinami. Zachovalo sa tu bohaté písomné dedičstvo v hlaholike, chorvátskom písme, ktoré tu bolo používané od 9. do 19. storočia. Ďalším typickým rysom oblasti je záľuba v častých karnevaloch, takže keď prídete v tom správnom období, rozhodne sa nechajte zlákať búrlivými rytmami, ktoré vás dostanú do tej správnej nálady. 

Hlavným strediskom Kvarneru je dôležitý prístav a najvýznamnejšie mesto západného Chorvátska - Rijeka. Čo sa týka práve zmienených karnevalov, ste v Rijeke na tom správnom mieste. Miestne slávnosti údajne patria medzi 5 najväčších na svete a vynikajú spojením staroslovanských tradícií a mestského karnevalu. Nie je výnimkou, že počas obdobia sa v meste zhromaždí približne sto tisíc účastníkov a hosťov, medzi ktorými vynikajú Holubjanskí zvonári vyvolávajúci staré pohanské zvyky či Morčiči pomenovaní podľa maurských sluhov v Benátkach. Tí sa dokonca stali i akýmsi miestnym symbolom a môžete ich kúpiť hádam na každom kroku, napríklad aj v podobe rôznych šperkov. V Rijeke rozhodne navštívte kostol zo 17. storočia, pomenovaný podľa sv. Víta, patróna mesta a samozrejme aj známe Trsatské hradisko, ktoré bolo založené už v predrímskom období. Miestny kostol Panny Márie je druhou najvýznamnejšou pútnickou svätyňou v Chorvátsku. 

Prímorské mesto Senji sa môže pochváliť snáď najmonumentálnejšou pevnosťou celého Kvarneru zo 16.storočia - Nehaj, ktorá bývala útočiskom známych senjských úskokov, ochraňujúcich chorvátske pobrežie pred vpádmi z Turecka. 

Pre turizmus je najlepšie prispôsobené jedno z prvých kúpeľných stredísk v Európe - Opatija. V Luxusnom hoteli Kvarner vás okúzli starobylá atmosféra dávnych časov, vďaka ktorej sa tu často konajú rôzne dôležité udalosti. Medzi ďalšie hotely patrí napríklad Palace, Záhreb alebo Opatija. 
 • Vzdialenosť od pláže 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 0 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 31 °C v noci 15 °C

 • Piatok 34 °C v noci 16 °C

 • Sobota 36 °C v noci 16 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December