Zájazd do

Fontana Resort - Hotel

Hodnotenie: 0/5

Chorvátsko, Hvar

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Fontana Resort - Hotel

Vybavení

Hotel nabízí mnoho služeb, které hostům zajistí příjemný pobyt.

Ubytování

Pokoje mají ventilátor. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají telefon a televizi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Strava

V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Služby

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Pro hosty jsou připravena i lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. tenis. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - potápění a aqua fitness. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio, stolní tenis a aerobik. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít kosmetický salon a masáže. Je tady také miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Hľadáte naozaj slnečnú a príjemnú klímu? Ostrov Hvar je pre vás ako stvorený, pretože tu slnko údajne svieti až 3000 hodín ročne, čo je dostatok na to, aby ste si tu teplé a slnečné počasie užili dosýta. Z ostrovov tvoriacich dalmátske súostrovie je práve Hvar najväčší, avšak turistický ruch, ktorý je tu zaznamenaný už od polovice 19 storočia, sa koncentruje hlavne v západnej časti, v strediskách ako je Hvar, Stari Grad alebo Jelsa. Čo sa týka ubytovania, medzi návštevníkmi je obľúbený hlavne hotel Adriatic priamo na západnom pobreží. Najdlhšiu tradíciu má však hotel Palace, ktorý poskytuje tu najlepšiu starostlivosť a komfort už od roku 1903. Turisti vyžívajúci sa v kvitnúcich rastlinách všemožných farieb sú práve tu na tom správnom mieste. Obrovské pole šalvie, rozmarínu alebo levandule vytvárajú naozaj krásnu scenériu, navyše ešte umocnené dvíhajúcimi sa vinohradmi. Nábrežia sú, naopak, lemované mohutnými palmami. Z pamätihodností vyniká hlavne talianskym staviteľstvom ovplyvnená katedrála sv. Štefana, ktorá bola dostavaná len v 18. storočí, vrátane výnimočnej zbierky sakrálnych predmetov v priľahlom biskupskom paláci. Impozantnou dominantou ostrova je vysoko položená pevnosť (Španjola), ktorá okamžite upúta pozornosť každého prichádzajúceho. Pochádza zo 16. storočia a ponúka malebnú vyhliadku na záliv s prístavom. Ako perličku nakoniec nejde nespomenúť, že hvarské námestie je svojou rozlohou najväčšie v Dalmácii a je lemované mnohými budovami postavenými v rôznych stavebných štýloch. Celá dominanta mesta je o to lákavejšia, pretože sa tu môžete posadiť do jednej z početných kaviarničiek a pozorovať turistický nočný život.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať